Kriminálka Las Vegas

27. října 2006 v 17:02 | dinokate
CSI (Crime Scene Investigation) vypráví o méně viditelných hrdinech policejní práce - soudních vyšetřovatelích. Jsou to lidé, kteří se za žlutou policejní páskou snaží rozluštit zdánlivě neřešitelné případy. Vedle dopadení pachatele mají ještě jeden a možná důležitější úkol. Musí se postarat o maximální ochranu těch, kteří se stali obětí trestného činu.

Gil Grissom (William Petersen) je ve své branži veteránem. Stojí v čele vyšetřovacího týmu, který pracuje pro kriminální úřad v Las Vegas. Členy jeho týmu jsou Catherine Willows (Marg Helgenberger), která jako matka samoživitelka neustále balancuje mezi láskou ke svému zaměstnání a povinnostmi rodiče, Warrick Brown (Gary Dourdan), muž s přesným analytickým mozkem a jistou hráčskou slabostí, se kterou se snaží usilovně bojovat, Nick Stokes (George Eads), který touží stát se v týmu vyšetřovatelů jedničkou a nováček Sara Sidle (Jorja Fox). Tým se dostává do častého konfliktu s bývalým šéfem kapitánem Jimem Brassem (Paul Guilfoyle), který byl nedávno přeřazen na oddělení vražd.

Bez ohledu na případné neshody se však hrdinové seriálu musí v první řadě snažit o co nejrychlejší vyřešení všech případů, které se jim dostanou na stůl. Do jejich repertoáru se vejde vše od loupeží až po vraždy. Při své práci mají k dispozici ty nejmodernější vědecké metody, ale samozřejmě nezapomínají ani na zdravý rozum. Ostřílený Grissom a jeho podřízení se řídí jedním osvědčeným heslem: "Nikdo nesmí říci, že jsme se alespoň nepokusili."
 


Komentáře

1 Kačenka Kačenka | E-mail | Web | 23. května 2007 v 12:32 | Reagovat

Ahojky, chci tě požádat o spolupráci. Na svém blogu jsem uvedla článek, že se chystám založit unofficial fanclub CSI Las Vegas (možná si to četl/a) a tímto tě chci poprosit, jestli bys tu nemohl/a připíchnout článek nebo jen zmínku o tom, že se bude fanclub zakládat, aby se to dozvědělo co nejvíce lidí. Info na webu. Budu moc ráda, když mi pomůžeš. Nechci to brát jako tapetování nebo reklamu, sama to nemám ráda, přesto tě chci poprosit o tuto službu. Děkuji, Katka

2 káča káča | E-mail | Web | 14. července 2007 v 21:02 | Reagovat

to je ten nej seriál na světě:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.