Červenec 2007

time can be rewritten.

29. července 2007 v 11:33 | miss. bloody Scars
Zdravím všechny, kdo sem byť jen náhodou, nebo nedej bože úmyslně zabloudili. tenhle blog vede devatenáctileté šílené stvoření, které miluje hudbu, filmy a seriály.
A co že tu všechno najdete? Hodně hudby, recenze jak filmů, tak i seriálů a dokonce i anime. Jediné co vám mohu dál nabídnou je přehned mých oblíbených stránek.
Kromě mého portfolia s chabými výtvory tu také najdete rubriko co mě zaujalo, dále také překládám mangy. Jestli vám to ještě nestačilo, mrkněte do profilu.


+ ms. bloody Scars

+ m u s i c

+ a n i m e

+ m a n g a

+ t e l e v i s i o n

+ e n t e r t a i n m e n t

Three Days Grace

29. července 2007 v 10:47 | dinokate
Info z osobnosti.cz

Kanadská rocková čtyřka,kterou tvoří Adam,Neil,Barry a Brad. Tato kapela vystupovala v letech 1992-1997 pod jménem Groundswell,ale tehdy byli ještě v jiném složení.

Jejich první album vyšlo roku 2003 překvapivě s názvem Three Days Grace.Následující výtvor bylo bonusové DVD se stejným názvem,bohužel jen limitovaná edice.A letos v červnu vydali jejich nejnovější album,které je podle mého nejznámější ze všech.Jmenuje se One-X,tento název vyšel z pocitu-cítit se sám a být přitom obklopen lidmi.

Můj názor:Není to zas tak dávno co jsem objevila jednu písničku právě od Three days Grace...ale hned jsem si ji oblibila...stacilo tyden a uz jsem měla jejich dvě cd a do teď si je nemůžu vynachválit...Takže kdo je ještě neslyšel tak doporučuju stahnout aspoň jednu písničku a otestovat....