Prosinec 2007

Transformers

1. prosince 2007 v 12:01 | dinokate
Podle všeho jsou hračičky Transformers dost úspěšný a není divu že se natočil filmík.Je to o klukovi jménem Sam ,který dostane jako svůj první auťák ošoupanou šumku ze které se ale nakonec vyklube autobot který ho má chránit.Dál se tu taky seznámíme s těmi temnými autoroboty ,kterým velí Megatron (taková hnusná plechová obluda ).Nakonec se dozvíme že všichni jak zlý tak hodný autoroboti jsou na zemi z jedinýho důvodu : a to aby našli tvz.Prajiskru což je kostka s jejíž pomocí můžou hodný autoroboti opět založit svojí civilizaci ale zase ty zlý autoroboti sní mají v plánů proměnit všechny dopravní prostředky na Zemi a díky nim vyhubit lidi.

Můj názor: Tak jsem tenhle filmík konečně viděla...Je fakt super..už jsme si dokonce s kamoškou slíbili že půjdem na dvojku ....i když bude bůh ví kdy..ale strašně moc se těším..jen škoda Jazza...měl dobrej slang..Určo všem doporučuju..

Iluzionista

1. prosince 2007 v 11:48 | dinokate
Nadaný iluzionista Eisenheim (Edward Norton) ohromuje čím dál více vídeňské publikum. O jeho výjimečnosti se dozvídá také korunní princ Leopold (Rufus Sewell).

Krutý následník trůnu se rozhodne navštívit Eisenheimovo vystoupení se svou krásnou snoubenkou Sofií von Teschen (Jessica Biel).

Ta si brzy uvědomuje, že zná mága z dětství. Téměř zapomenutý vztah znovu ožívá. Tajní milenci se rozhodnou dostát svému slibu z mládí a uprchnout spolu. Následujícího dne je však Sofie nalezena mrtvá.

Zdrcený Eisenheim nedbá vyšetřujícího inspektora Uhla (Paul Giamatti) a bere spravedlnost do svých rukou. Musí dokázat Leopoldovu vinu na Sofiině smrti dříve, než bude sám zničen.

Nikdo netuší, že se tajemný mág teprve chystá předvést největší iluzi své kariéry... Zdroj