Duben 2008

0002 rozcestník

28. dubna 2008 v 15:41 | dinokate |  rozcestníky
0002

0001 rozcestník

16. dubna 2008 v 16:26 | dinokate |  rozcestníky
0001

leave me a message;

6. dubna 2008 v 16:04 | S c a r s


Máte zájem mi nechat vzkaz, nebo dotaz ohledně čehokoliv týkající se blogu? Tak můžete právě sem. Prosím vyvarujte se nechávat odkazy, či vzkazy ve článcích, které nechcete komentovat k danému obsahu, či tématu. S upřímnou soustrastí na komentáře podobného typu nebudu odpovídat. Komentáře v této schránce budou časem promazány.

Děkuju za pochopení. Peace out.


follow me
Follow on Bloglovin

již nevedu oblíbené blogy a tudíž veškeré blogy, které sleduji, můžete najít pouze na mém profilu bloglovin'

e n t e r t a i n m e n t.

4. dubna 2008 v 22:05 | miss. bloody Scars

» a n i m e & m a n g a - yep, moje nejnovější závislost. a mohlo za to jen pitomé téma blogu, a už to jelo. a že jsem to rozjela vážně ve velkém. seznam shlédnutých anime se stále rozšiřuje a o mangách radši nemluvím (ostatně číslo 290 mluvím samo za sebe). v této rubrice taky najdete různá videa, ovšem nejen z anime, ale vyhradila jsem to spíš pro japonskou hudbu - teď když nad tím přemýšlím, ale to dost rasistický, i přestože to bylo myšleno s nejčistčími úmysly.

» m u s i c - ano, jsem stále ve velkém množství závislá na hudbě, akorát můj vkus se čas od času mění. byla jsem též pravidelným návštěvníkem koncertů, jenže i to v poslední době ztratilo své kouzlo - to je jednou takhle stane, když přijdete z koncertu s cizí krví na tričku, modřina po celým těle a druhý den nemůžete hýbat s krkem. mno ale to bych to zase nebyla já, kdybych to tolik neprožívala. moje chuť chodit na koncert sice opadla, ale pořád se tu najdou kapely, na které si ráda zajdu, včele s Billy Talent.

» t v s e r i e s - stará kapitola; jediné na co ze seriálů ještě koukám je tak maximálně The Big Bang Theory, Doctor Who a Merlin. Dříve jsem se zajímala také o seriál Pravá krev, ale zájem upadl - jako památka na toho období slouží rubrika True Blood, v níž najdete něco o seriálu.

» m o v i e s - V poslední době si najdu jenom hodně málo času na shlédnutí nějakého filmu, ale když se tak mimořádně stane, a stojí ten film aspoň za slovo, dám určitě vědět.


music.

4. dubna 2008 v 21:27 | S c a r s

v i d e o s


články s doporučenými jednorázovkami na určité skupiny, úlety nebo na aktuální úchylky


opět hudební doporučení, ať už s obsáhlejším textem o jedné, či více skupinách

k p o p

moje těžké a velmi oplakané období k-popu, nezdravé zavislosti na EXO, třpitivých kostýmech a hodně upbeatových songů


s nástupem na 8tracks se mi zalíbila myšlenka vlastním fanmixů, avšak přitom jsem též našla nějaké dobré a zde vám je doporučuji


Souhrn kapel a oblíbené hudby.
• the past (part 1, part 2)
se zaměřením na minulost, raný věk puberty a ještě dříve, kdy jsem převážně poslouchala rock

• the present (part 1)
aktuálně největší změny v poslechu hudby a výběru interpretů. zejména o j-rocku a nové zálibě v k-popu


Profily vybraných (maximálně oblíbených) kapel:
Billy Talent

pokud si dobře pamatuji, s Billy Talent jsem začala asi od roku 2007 a od té doby jsou mojí nejoblíbenější skupinou. zbožňuju je, ale je bohužel pravdou, že to nejlepší jsem s nimi už zřejmě zažila


ONE OK ROCK
moje japonská srdcovka, která aktuálně prochází poněkud brutální změnou. zamilovala jsem si je skrz jejich texty a líbivou melodii. teď už více spadají ke klišé a nezajímavé tvorbě

EXO
well, bylo jich dvanáct. na začátku bylo hodně happy tears, protože byli skvělý a i když nezkušení a neotrkaní. teď je jich o tři méně a celé se to pomalu začalo rozpadat. pořád mi chybí je vidět pohromadě.


Také ráda poslouchám: Three Days Grace, SPYAIR, A Day To Remember, Get Scared, Hollywood Undead, Red, DRUGS, Goo Goo Dolls, Hurts, Lostprophets, Mallory Knox, SafetySuit, The Red Jumpsuit Apparatus, Rise Against, Enter Shikari, SafetySuit, Papa Roach, Lifehouse, Alter Bridge, Before Their Eyes, Bowling For A Soup, Breaking Benjamin, Daughtry, David Archuleta, Asking Alexandria, Every Avenue, Kelly Clarkson, Quietdrive, Skillet, Sleeping With Sirens, You Me At Six a další...

movies & tv series.

4. dubna 2008 v 21:16 | miss. bloody Scars

něco málo z recenzí a novinek ze seriálů

převážně filmové recenze