Srpen 2010

i want be the fly on your wall.

30. srpna 2010 v 23:36 | Break°THE°Devil |  diary that i probably will burn in hell for
@ dinokate.blog.cz
Holá fellaz, všici zítra povinně držet palce :D Jedu do školy, podpořit kamarádku na repec. Jestli se nesloží ona, tak já na 100%.  Asi nějakým podobným způsobem jako to předvádí Sheldon na té animačce :D Což mi připomíná že bych měla jít spát brzo, abych vůbec vstávala :D Jenže kolik už je?! :D Takže je to vlastně jedno! Heh, jinak jako pokaždé, u mě nic nového. Do školy se pochopitelně netěším, ale dost možná to ovlivní zítřek. Jestli to dopadne zítra dobře, při nejlepším tu bude aspoň jeden důvod proč se tam těšit :D Jinak je to hrozně zvláštní, od tý doby co jsem začla koukat na True Blood a dám čas od času něco o tom na blog, pořád chce někdo spřátelovat. Nechci nikoho urazit, ale já spřáteluju až po nějaké době co k někomu chodím na blog, dá se říct že ho trochu poznám, zjistím jestli máme vůbec něco společného, protože vážně nemám chuť psát komentáře k něčemu co mě nezajímá, nebo co nemám ráda.

Oukej, přiznám se že z čirého zoufalství jsem začla koukat na Vampire Diaries, ale jinak mě to nezajimá. Nevím jak jinak zabít čas :D Stejně si myslím že je to hrozně o ničem. Nechci nikoho urazit, každý máme rádi něco jiného chápu, ale co mám psát člověku na blog, který je na to zaměřený? To je asi taky důvod, proč jsem většinu z nich odmítla :( Mno nic, ode mě těch keců pro dnešek asi bylo dost :D

3.11 Fresh Blood

30. srpna 2010 v 14:36 | Break°THE°Devil
Podle očekávání. První kterou jsem ráno udělala, bylo okamžitě sosnout jedenáctý díl. Dokonce byli už i titulky :D Heh, prostě super. Jenže abych na těch 50 minut měla vytoužený klid, musela jsem uklidit a jít do obchodu. Grrr, ale vyplatilo se! Vtipný je že jsem ani nezaregistrovala, a heh už byl konec. To je tak nefér. Jedna věc je ale jistá. Eric neumře! Nééé, prostě ne. Jinak by byla čtvrtá řada o ničem. Mno, ale popravdě jsem čekala trochu víc nějaký akce, nebo něco takovýho. Chtěla to spíš šílenej souboj mezi Russelem a Ericem. mmm^^ to bych asi užila víc. Takhle jako by se nic nedělo a zase čekat další nekonečný týden. Horší ovšem je že příští pondělí to uvidím až po škole. Grrr, tak škola hrozně omezuje!!!! Musím si ty knížky koupit co nejdřív :D Yep, ta scénka, co vidíte na amince byla dokonala :D Myslím že se na to budu muset podívat znova!


that's why I like them.

29. srpna 2010 v 20:06 | Break°THE°Devil |  diary that i probably will burn in hell for
Musím říct že celkově od první řady se seriál posunul, ať už se to týka děje či celýho zpracování. Je pravda že některý kroky nebyli úplně nejlepší a myslím si že třetí řada se může řadit mezi ty nejlepší, a pokud to bude postupovat dál, čtvrtá by měla být ještě lepší :D Heh, poslední dobou nemůžu z těch jejich hlášek :D Některý fakt nemaj chybu :P

Sookie : Hnusíš se mi.
Eric: Přirostu ti k srdci.
Sookie: Dala bych přednost rakovině.
from True Blood // Scratches // 2.03

my guilty pleasure.

29. srpna 2010 v 20:05 | Break°THE°Devil |  videos and clips
Ať už budu poslouchat cokoliv, metal, hard-core, nebo rock, pořád tu budou oni, na hranici všeho. Je to jedna z kapel na který jsem vyrůstala, a né že bych jí u někoho slyšela, ale sama jsem si na ní přišla. Asi tak pět, šest let zpátky. Hrají alternativní rock, většinou jsou to pomalejší balady. Čím víc si začínám uvědomovat, že ať už jsou vyhlídky na vidění nějaký kapely malý, u týhle jsou asi nulový. ČR je dost na hard-core, teda aspoň dnešní mládež, a proto se nebojím že by třeba Rise Against, Billy Talent nebo třeba The Blackout už nikdy nepřijeli. Jenže s těmahle je to jiný. Jak si naše země nakládá s kapelama tohohle typu vážně nemám zdání, a jaký hudební agentury bych se na ně mohla zeptat, to netuším. Ani nevím jestli tu mají nějaké fanoušky. Ano, zahraničí to jistí, ale vidět sebe, ztracenou někde v Berlíně, rozhodně nejsou nejlepší vyhlídky. Třeba budu mít někdy štěstí. Jedno ale můžu říct, mám je hrozně ráda, a to že je i po takový době poslouchám, je jen důkaz toho že se mi jejich hudba jednoduše líbí.

lifehouse - you & me

bring me the horizon - it never ends

24. srpna 2010 v 20:55 | Break°THE°Devil |  videos and clips
Nový klip jako předehra k nové desce. Už když jsem před pár dny slyšela tenhle song, hned na poprvé se mi zalíbil. Navíc ten klip je hrozně dobře udělaný, má nápad, a konec je skvělý :D

shrnuto a podtrženo! je ze mě závislák!

23. srpna 2010 v 0:57 | Break°THE°Devil |  diary that i probably will burn in hell for
Heh, nový dezz až po víc jak 14 dnech :D Většinou jsou tu dezzy kratší dobu :D Co na něj říkáte? Netuším jsem vám ten člověk něco říká, ale už jsem vám ho tuším ukazovala. Hned v předchozím článku. Jde o Erica Northmana, postavu ze seriálu True Blood. Chtěla jsem už nový dezz a tak jsem si řekla že proč né s ním :D Není nic úchvatného, ale jsem vcelku spokojená :D Jak jsem koukala na ty komentáře, moc z vás nemá upíry v lásce. Po tý šílený frašce s Twilight se ani nedivím. Ovšem tohle není žádná pubertální spatlanina. Některý scény jsou vcelku brutální a rozhodně se tu nešetří třeba se sexuálníma scénama. Někdy ty herce až obdivuju :D A hned několikrát jsem se při sledování toho všeho červenala :P Heh to byla vlastně první věc, která mě při prvním sledování doslova uhodila do obličeje. Tenhle seriál je dost syrový, nebere si servítky, je vulgární a dost neotesaný, ale přece jenom je to asi všechno to jsem hledala.

starý dobrý Foo Fighters, tenhle song od nich miluju.

tuhle animaci úplně zbožňuju. oni dva jsou spolu hrozně roztomilý, heh a přitom ani nejsou spolu. Většina scén je ze snů nebo představ, takže ve skutečnosti se ještě ani nepolíbili. Ten díl byl hrozně smutný. Chudák Godrick :( heh věděli jste že tihle upíři nemůžou brečet, ale když už brečí, tak jim po tváři stékají jen kapičky krve. Proto má od ní Eric ušpiněný celý obličej. Je úžasný jak popisován jako tisíc let starý upír, nebojácný, neohrožený, a chladný. Ale čím víc sleduju ten seriál tím víc mi přijde jako jeden z těch dobrých.
@ dinokate.blog.cz

too drunk to ...

21. srpna 2010 v 18:03 | Break°THE°Devil |  diary that i probably will burn in hell for
zdravím fellaz, mám za sebou dokoukaný obě poslední řady Bones. Děsný, ani se neptejte jak to skončilo :D Heh a vlastně pochybuju že to tu někdo zná :D A když už tak jen hrstka! Každopádně z nudy jsem sáhla po the Vampire Diaries, což je i po měsící pořád pubertální kravina, prosím neuražte se. Tak po Gossip Girl, která mě stejně tak neuchvátila. Samý intriky, podvody, šíleně komplikovaný problémy, který jsou mi u prdele. Mno takže poslední možnost byla True Blood. Před časem jsem viděla první díl, stál za houby, ale já to tentokrát zkusila znova a úspěšně. Sice bylo dalších pár dílů, stejně nezajímavých, ale nakonec se to přece jen otočilo :D mmm^^ Eric! Úspěšně můžu říct že je to nejvíc sexy upír, se skandinávskými kořeny a všechny cucáky z Twilight strčí rázem do kapsy :D Seriál True Blood je založenej na knižní předloze, a jelikož za pár dnů skončí třetí řada, bylo by přece jen možná pěkný si přečíst dál co se bude dít, takže dost uvažuju že si tu knížku koupím :D Řekla bych že ode mě asi všechno. Bye.

poslední žádost; pokud chcete a líbí se vám Ian Watkins, můžete mi dát hlas here.

sweet wampire.
@ dinokate.blog.cz

make it real 0.1

14. srpna 2010 v 20:45 | Break°THE°Devil |  g a l l e r y