Listopad 2010

I hate this town, it’s so washed up, and all my friends don’t give a fuck.

28. listopadu 2010 v 20:55 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
@ dinokate.blog.cz
Zdravím bobani, víkend je v háji, zítra škola, a mě se nikam nechce. Pořád jsem nechutně závislá na seriálu Doctor Who, takže ode mě nemůžete čekat že udělám layout s nějakým jiným :D Přemýšlím že si udělám znova Doctorovský maraton, nebo-li celou pátou řadu nonstop. Ale tak jako kdyby mě to nebavilo, tak to přece nedělám :D A myslím že to potřebuju, taková malá připrava na vánoční speciál, a pak v březnu na novou řadu. Grrr, neskutečný, to čekání mě už nebaví. Vánoce by ale už bodli. Konečně jsem začla nakupovat dárky. Huh, nesnáším to! Nikdy nevím co koupit! Těším se až to budu mít za sebou.

O víkendy jsem koukal na film Watchmen, neboli Strážci, ve stylu marvelovských hrdinů. Heh, tři hodiny měl ten film. Šílený. Docela se mi to líbilo, ale když jsem přemýšlela na to napsat recenzi, nevěděla jsem co si o tom vlastně myslím, takže jsem to nechala být.

@ dinokate.blog.cz
V pátek byli na netu dostupný nový Misfits, bristký seriál o partičce lidí, kteří musejí vykonávat veřejně prospěšné práce, a mimo to i zvládat svoje nadpřirozený schopnosti. Musím říct že u tohohle dílu jsem se obzlášť nasmála :DD Což mi připomíná že jsem ještě neviděla nový Big Bang Theory, a nějak se k tomu pořád nemůžu dokopat a ani se mi nějak nechce.

Mno nic, dneska mě nic nebaví. Jsem unavená, a představa že mě zítra čeká škola a test z matiky mě zrovna nijak moc neutěšuje. Navíc máme do pěti, takže to bude zase perný! Tenhle týden mě zabije!

A Day to Remember - All Signs Point To Lauderdale

and all the good you've done, will soon be swept away.

21. listopadu 2010 v 17:17 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
@ dinokate.blog.cz
Zdravím fellaz, zítra skoro po týdnu do školy, takže si asi umíte představit jak moc se těším! O víkendu se toho moc nedělo. Zahájila jsem svůj Doctorovský marathon, což znamenalo znova zkouknout pátou řadu Doctora Who, kterého si nemůžu vynachválit, a když jsem se táty ptala jestli ho zná (přece jen se už vysílá skoro 50 let, tak mě napadlo jestli o něm neslyšel), heh a odpověď jsem dostala jasnou 'Neznám, protože jsem normální.' A co je na tom špatnýho být nenormální :DD Řekněme že se v tom vyžívám.

» Jesus Christ Superstar. O víkendu jsem taky byli s tátou na muzikálu Jesus Christ Superstar, a musím říct že se mi to vážně líbilo. Doslova jsem si zamilovala Jidášův part, kterého se v našem českém podání zhostil Václav Noid Bárta, a díky tomu že jsem myslela že absolutně neumí zpívat, jsem byla vcelku mile překvapená. Myslím že nebudete zklamaná, jestli se někdy rozhodnete se na to podívat. Co jsem si ovšem zamilovala ještě víc než to české vystoupení, je studiová verze Jesus Christ Superstar z roku 1970. A opět, Murray Head jako Jidáš naprosto úžasný! Song, který tu najdete přiložený nemůžu dostat z hlavy :D Vřele doporučuji!

Heaven On Their Minds (Jesus Christ Superstar)

btw. jak jste si asi všimli nový layout. chtěla jsem teď něco úplně obyčejného, ale příště, až mě tenhle omrzí, mám připravený jeden pěkný s jedenáctým Doctorem a Amy, který pro mě u dělala Selenne L. Athi. btw2. ááá, málem bych zapomněla. nejstarší Talent má dneska narozeniny. Veliké congrats dneska putují k Aaronovi ♥ :D

hello i'm Doctor, basically ... run.

15. listopadu 2010 v 21:55 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
Knock. Knock. Who's there? Doctor. Doctor Who?

@ dinokate.blog.cz
Je to nikdy nekončící debata. Nový Doctor versus ten starý, nové řady versus ty starší. Je jasné že když máte rádi starého Doctora, líbí se vám i starší řady, a částečně opovrhujete novým Doctorem a novými řadami. Mám pocit že jsem to udělala chytře. Na co si zvyknout na Tennanta, který post Doctora již před rokem opustil, a nesnášet pak toho nového, který tam bude ještě asi zhruba tři či čtyři řady! Proto jsem si vybrala toho nového. Asi tak jako většina z nás, nemám ráda moc změnu herců, a obzvlášť když se jedná o jednu určitou postavu. Zamilovala jsem si toho, který je tak často terčem opovrhováním, v důsledku toho, že si fanoušci tak moc zvykli na jeho předchůdce. Ano, svým způsobem je chápu, a vlastně až moc dobře je chápu, jenže jsem nechtěla Matta stavit do téhle pozice znova, udělala jsem to jinak. That's all. (jen tak si asi urovnávám myšlenky, jiný způsob proč to zmiňuju v tom nevidím :D)

Punk Goes Pop. Co k tomu říct?! Viděla jste ten nový článek na iPunk.cz o sérii 'Punk goes ...'? Nemůžu jic jiného než se přidat k názoru Martina Wipplingera. Jako prvotní nápad se mi to určitě líbilo. Parta skoro neznámým kapel si vezme několik těch mainstreanových písní a předělá je podle svého. Nemůžu říct že z célé série by tam nebylo pár dobrý songů, ale co si budem povídat, většina za moc nestojí. A proč to píšu? Asi mám jen potřebu sdělit názor :D

snapshot 0.1

14. listopadu 2010 v 21:29 | miss. bloody Scars |  g a l l e r y
Už ani nevím kde jsem tohle vzala. Je to focený v noci, a ano, je to záměrně rozmazané. Jednou se mi podařilo vyfoti podobnou fotku, ale mám jí bohužel jen v mobilu, od kterého bohužel nemám kabel. To prostě naštve! :D

Doctor Who (season 5)

10. listopadu 2010 v 20:36 | miss. bloody Scars |  t v s e r i e s

Seriál vypráví o mimozemšťanovi, posledním svého druhu z řádu Timelordů, který díky své lodi TARDIS cestuje vesmírem. Jak jsem se dozvěděla, loď měla dřív vlastnost měnit svůj zevnějšek podle prostředí a času ve kterém se nalézala, ovšem se po čase rozbila a teď vypadá jako policejní budka z roku 1963. Doctorovo putování skrz čas je jedna dlouhá cesta plná dobrodružství, a dá se říct že tam kde se objeví se pokaždé schyluje ke konci světa. I přes své pravidlo nezasahovat do lidských záležitostí, se pokaždé ocitne uprostřed dění, a nezbývá mu jiného jež jednat.

@ dinokate.blog.cz

V páté řadě ho TADRIS přivede k malé dívce Amy, která bydlí sama ve velkém domě, kde v jednom z pokojů je trhlina napříč časem. Doctor jí uzavře, ale něco pronikne skrz ní. Aby zjistil příčinu všeho, odcestuje časem, a při vší smůle slíbí Amy, že nebude pryč dýl jak pět minut. Jenže pět minut se protáhlo na 12 let, a z Amy je už dospělá žena. Doctor se vrací na místo kde ji naposledy viděl, a pomalu mu dochází že byl pryč dýl než předpokládal. Během té doby se Vězeň Nula, stvoření které proniklo skrz trhlinu usídlil v jejím domě. Za Doctorovi pomoci se ho pak společně snaží najít, protože jinak by jeho věznitelé spálili Zemi na popel.

Jen se mě prosím nepteje proč jsem zrovna začla až pátou řadou. Jsem zrovna ten typ člověka co musí vidět všechno pěkně od začátku, jenže to by asi nečítalo čtyři předchozí řady, které se natáčeli od roku 2005, ale i z roku 1963 a těch řad je prosím šestadvacet. Doctor Who se řadí mezi nejdéle vysílacíjí seriály v Británii, a aby bylo možno tenhle seriál vysílat je jednou z Doctorových vlastností možnost regenerace, neboli naprosté změny obličeje, díky níž byla tato postava během 47 let hraná 11 různými herci.

Jelikož jsem na seriál narážela ze všech různých stran, nedalo mi to abych se o něj víc nezajímala. A musím říct že ta věc s generací mi dělala ve všem trochu zmatek. Proč teda pátá řada? Jednoduše mi 11. v podobě Matta Smithse přišel nejsympatičtější :D A myslím že má i velký podíl na tom, že jsem si seriál zamilovala.

extra ordinary.

8. listopadu 2010 v 15:17 | miss. bloody Scars |  g a l l e r y
Pár novějších fotek vlastní tvorby :D ve větším rozlišení na flickr.com/photos
@ dinokate.blog.cz