Březen 2011

26/03/2011 Silverstein & There For Tomorrow & While She Sleeps

27. března 2011 v 15:50 | miss. bloody Scars |  struggling with life but not really

Zase jednou po sto letech na koncert. K mému překvapení se pro mě ten večer nestali hvězdami Silverstein, tedy aspoň podle plánu, který jsem měla. Kupodivu velice mile překvapili američtí There For Tomorrow, kteří odehráli úžasný set se songy Paiges, No More Room To Breathe, Deathbed, A little faster a pro mě naprostou srdcovkou Hunt Hunt Hunt.

Dokonce se nám poštěstilo ulovit podpis jejich zpěváka Maikiho a to dokonce i s fotkou :D (kterou ale neuvidíte, protože tam vypadám jako debil :D) Ale ještě by se slušilo znímit se o předkapele, která vystupovala jako první, což byli While She Sleeps. Tihle kluci z Anglie rozvýřili pěkný a místy dost divoky cirle pit.

Hráli asi dobře, hráli hodně nahlas, a hodně mě z nich bolela hlava :D Pak přišli na stage již zmíněný TFT, a bohužel doteď si nemůžu vzpomenout jakou písničkou začínali. Heh, mno nevadí. Jejich vystoupení jsem si hodně užila, stála jsem zhruba ve třetí řadě, hlavně kvůli kámošce, který se zbláznila do jejich bubeníka, kterého jsem ještě předtím potkali na chodbě společně s jejich zpěvákem Maikim.


little yellow things I love.

25. března 2011 v 12:39 | miss. bloody Scars |  g a l l e r y
Miluju foceních svých malých kachniček. Pár nejnovětších věcí :D (pro větší rozlišení klikněte pravým tlačíkem myši na zobrazit obrázek)

if it wasn't for hate, we'd be dead by now.

7. března 2011 v 20:34 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
Tumblr_lh46w6kwqe1qhrdwqo1_500_large
(via weheartit)
Hello there, to nám to ale pěkně začíná ten týden. Dnešek by naprosto šílený, samý testy, naštěstí do konce týdne zatím žádný test, ale hádám že je ještě brzy se radovat. Oni si určitě něco zase vymyslí, blbečci. O víkendu jsme byli v kině. Prosím všechny zůčastněné, vyhněte se filmu Správci osudu :D Hodnocení na csfd sice nevypadá zas tak špatně, ale to nemění na faktu, že je to sračka :D Měli jsme jít radši na Královu řeč. whatever. O víkendu jsem s taky stáhla audioknihu Beastly(za menší pomoci Selenne L. Athi), která se brzy dočká i filmové zpracování včele s naprosto úžasným(!) Alexem Pettyfer a naprosto příšernou(!) Vanessou Hudgens. Dostala jsem ke třetí části ze šesti, a nějak se nemůžu hnout :D To celé prosím jen čistě v angličtině, přestože je vcelku jednoduchá a dá se jí snadno rozumnět, takže děkuju za nepřímý tip :D Asi to vezmu jako ukolébavku před spaním :D To by vlastně taky šlo :D Huh, vypadalo to na dlouhý článek, ale když to tak vezmu, není o čem psát :D Aspoň si můžete pěkně prohlídnout obrázky a poslednou The Blackout :D Pro ty co by se zajímali víc, mám nějaký nový fotky na flickru. ~ Zatím ádios.

the blackout - higher and higher

taková ťuťánkovská fotka :D Mickey a Gee Wayovi <3