Duben 2011

prague [21/04/2011]

29. dubna 2011 v 21:40 | miss. bloody Scars |  g a l l e r y
Tři roky dojíždím do Prahy kvůli škole, a ani jednou, ani nikdy předtím jsem vlastně neviděla Pražský hrad a starou Prahu. To mi ovšem víc jak před týdnem vynahradila kámoška, a já fotila jak šílená. Jenže zmenšovat se mi to už moc nechtělo, a proto vám tu dávám jen něco málo fotek (hlavně katedrály sv. Víta; bože, jak já miluju gotický stavby).

do it now, remember it later.

25. dubna 2011 v 0:04 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
I wanna a fezz. Someone, just buy me a fezz. Oukej, přeskočím úvodní přivítání a rovnou vletím na to hlavní. Doctor Who vládne světu (ehm, tedy vesmiru). whatever. Je škoda že tak dokonalý seriál zná tak málo lidí. Když už jsme u těch seriálů, dneska jsem dokoukala nový seriál Lost Girl, hodnocením asi neoslní, ale dobře pobaví a vtáhne vás do světa (jak už to u fantasy bývá), kde není nic nemožné.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
I wanna Death Note. FUCK, someone, buy me a Death Note. Moje sbírka rozhoukaných anime se rozšiřuje. Nemůžu být pyšnější :D Čeká mě Elfen Lied, Vampire Knight (obě řady), a pravidelně teď odpočítám dny do další soboty, kdy mě čeká naprosto úžasné shounen-ai, které nese název Sekai-ichi Hatsukoi. Pro yaoistky, či vyznávače shounen-ai doporučuju :D (koneckonců je to od tvůrců Junjou Romantica <3)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
sleeping with sirens - do it now, remember it later. SWS se už pár dnů chlubí novým songem. Brzy nás čeká i celé album, a jestli se poveze ve stejném soundu, rozhodně nebude nač si stěžovat.

doctor who » silence will fall.

24. dubna 2011 v 17:51 | miss. bloody Scars |  t v s e r i e s

Tomu říkám začátek nové řady Doctora Who. shit.
spoilers. spoilers. spoilers. spoilers. spoilers. spoilers.

my owlish little friend.

12. dubna 2011 v 22:25 | miss. bloody Scars |  g a l l e r y
Mám občas tendenci pojmenovánat pěkný věci. Ovšem téhle malé sovičce, kterou jsem dneska dostala jako dárek pořád nemůžu přijít na jméno :D Mám s ní zatím jen dvě fotky, které aspoň trochu za něco stály, a heh, stejně účelem tohohle článku, je se pochlubit :D


year in year, up and away.

11. dubna 2011 v 16:13 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
Hello there, dnes, krásný den, bez školy, zatáhla jsem (bohužel ne, máme ředitelský :D). Naše třída, teda aspoň ta jedna polovina, ve které jsem, nesnáší nemčinu natolik, že radši všichni jdeme na přednášku o důchodové reformě, a to prosím ještě k tomu ve společenských hardech. *the lord is testing me* (by mě zajímalo, kolik z vás ví, odkud je tahle hláška :D) whatever. Víte co je ještě nového?

13/07/2011 PAPA ROACH ☼ 31/08/2011 YELLOWCARD

Áni netušíte jak moc se těším :D Ehm, to už abych začla šestřit. V poslední době mám málokdy chuť jít na nějaký koncert, ale ty dva si rozhodně ujít nenechát :D Jop a připomeňte mi přístě někdo, jak nesnáším dělání layoutů (kecy!) a jak mě to nebaví nastavovat (kecy!). whatever. Když má člověk nějakou představu a má se čeho chytit, není na tom zase nic tak hroznýho :D I přestože jsem půl hodiny přemýšlela jak nejlíp ho rozřezat, tak aby se mi nastavil dobře :D

zprávička pro Janku: Robert Sheehan ODCHÁZÍ Z MISFITS! Věděla jsi o tom? Oni nás chtějí zabít, né? :'( A prý tam místo něj hodí někoho jinýho. Nepředstavitelný prostě!

that's all guys. see ya next time.

# 0.4 update » blends.

9. dubna 2011 v 16:36 | miss. bloody Scars |  u p d a t e s.
Heh, nevíc jestli se to dá označit za blendy, ale označení je popravdě jediná věc, která mě vážně nezajímá :D Jsou to jen dva kusy, zatím mám v zásobě snad už jen avatary a v poslední se mi už do ničeho nechce :D Ani nevím, kdy jsem naposledy vzala foťák do ruky :D whatever. jdu koukat na rozkoukaný anime, udělat si kafe a vrhnout se na úkol na informatiku :D

+ byli použity vlasní fotografie i texty.
+ i own this piece of work. don't copy, and so ever.


# 0.3 update » adam gontier.

6. dubna 2011 v 19:59 | miss. bloody Scars |  u p d a t e s.
'Cause you're the hero, who always sing for me in my darkest days. Pro Adama jsem měla vždycky hroznou slabost, stejně jako pro všechny z Three Days Grace. Koneckonců s nima jsem začínala na rocku :D A proto když jsem viděla ty nové live fotky, neubránila jsem se malému experimentu :D

three days grace - life starts now

# 0.2 update » bring me the horizon.

5. dubna 2011 v 22:13 | miss. bloody Scars |  u p d a t e s.
V poslední době jsem si začla hrát s animacemi. První moje pokusy se týkali anime, což většinu z vás asi moc nezajímá, na druhou stranu jsem ale chtěla udělat nějakou animaci z nové klipu Bring Me The Horizon.

+ u té první jsem tam chtěla nacpat text, ale ještě potřebuju se v tom pořádně ponimrat
+ druhá animace je úplně obyčejná, ale za to mi přijde prostě hrozně vtipná :D

oblíbené.

5. dubna 2011 v 19:44 | S c a r s

FAVOURITE BLOGS

Již několik let nepřáteluji blogy a skoro si říkám, že ta éra už dávno vymřela. Z toho důvodu a osobních preferencí jsem přešla na bloglovin', kde najdete v podstatě všechny ty, které sleduji a kteří zároveň patří do oblíbených.

WEBCOMICS


i'm walking this road with ghosts by my side.

4. dubna 2011 v 21:54 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
Hello there fellaz, se zase po nějaké té době ozývám s nějakým tím story ze svého života, jenž v poslední době vcelku kolísá. Mohla bych říct že se mám dobře, ale furt mi něco chybí. To bude asi ta nekonečná chtivost po něčem novém, nebo já už fakt nevím. Jinak koukám, že recenze na nové Rise Against se nějak moc nechytla, tak radím, vykašlete se na ty kecy co melu okolo a jenom si aspoň jednou pusťte ty písničky, které tam jsou přiložené. Jestli se vám aspoň trochu líbí rock, a texty, který mají nějakou hodnotu, bude se vám to líbit :D Navíc zrovna na RA jsem už chytla už hned několik lidí. Hmmm, jop a už pomalu dokoukávám Avatar: The Last Airbender :D Dokonce jsem zjistila že se ani nepovažuje za anime, protože ho udělali Amíci. Není to diskriminace? :D whatever. Hlavně aby moc nepodělali to finále a budu spokojená :D Ještě pořádně nevím co od toho konce čekat, takže se připravuju na nejhorší :D

Co se týče blogu, chtěla bych ho celý (vnitřně) překopat. Udělat nějakou novou rubriku, zveřejnit nějaký ty spatlaniny, kterým říkám grafika, pročistit oblíbený blogy, připsat nějaké nové a prostě konečně dojít klidu s pocitem dobře odvedené práce. HAHA. jasně, dočkám se někdy. Jop, ale musím říct že jsem vcelku spokojená s novým layoutem. Heh, ovšem vtipné je že poslední dobou mám pocit že je dělám všechny stejné :D Nebo tedy aspoň hodně podobné, ale asi mi tenhle styl prostě sedí :D well, that's all, darlings. see ya next time.