Květen 2011

s t r a h o v.

24. května 2011 v 21:43 | miss. bloody Scars |  g a l l e r y
Holá, olá. Dnešek na praxích byl dost pohodový, takže jsme si udělali měnší tour po areálu a dokonce jsme se dostali do zahrad, kam se jen tak nikdo nedostane. Prostě VIP :D Měla jsem sebou i foťák, ale fotila jsem minimum. Něco málo jsem hodila i sem, ale nic extra nečejte :D

(velké rozlišení; pravé tlačítko myši a zobrazit obrázek)

reckless & relentless.

21. května 2011 v 23:24 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
hello fellaz, víkend pomalu za námi, ale náležitě jsem si ho užila. A dá se říct, že jsem si užila celý týden. Ty praxe jsou prostě skvělý. Jediný v čem spočívá moje práce je přepisování evidenčních karet do počítače, přičemž neustále poslouchám mp3. Navíc je tam vždycky s těma dvěma největší sranda. Heh, ani se mi nechce přemýšlet, co všechno mě čeká, až přijdu zase do školy! Stejně to nejvíc uteče, ani nebudu vědět jak, a auž budou prázdniny.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
huh, chystám docela dost recenzí, ale ani nevím, jestli se nějaká dostane do té realizační fáze. Chtělo by to něco na nové album We Are The Ocean, které teď neustále poslouchám a u kterých jsem se nechala inspirovat na layotu. Pak bych ještě neměla zapomenout na úžasné nové album Asking Alexandria! Jinak jsem viděla taky dost filmů, za zmínku by určitě stálo Hard Core Logo (ano, je to ten film, podle jehož postavy se jmenuje kanadská kapela Billy Talent; mimochodem samotný Billy byl vážně úžasný!), dneska jsme s kámoškou dokoukali kouzelnou pohádku Na Vlásku a film It's Kind of a Funny Story. Mno je toho dost, takže ještě uvidím!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
good news, cuz Good Omens will coming out. prostě nemůžu uvěřit. vtipný je, že jsem Dobrá znamení označila jako svojí nejoblíbenější knížku, a teď se dozvídám, že z toho bude minisérie. Bude pravděpodobně první seriál podle knihy, u které mi bude vážně záležet jak to zpracují! Bude to ještě nějaký čas trvat, ale i tak se neskutečně těším! :D
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

# 0.5 update » blends.

21. května 2011 v 0:03 | miss. bloody Scars |  u p d a t e s.
+ ehm, blendy (?); něco na ten způsob.
+ kytky, kytky, všude kytky. umřeme na pyl.
+ texty jsou pravděpodobně z písniček, whatever.

hey, hey, hockey.

13. května 2011 v 15:53 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
Hey, hey, hey, ještě cca 30 minut a jdeme na led. Sportovní fanoušci, stejně jako půlka naší republiky bude fandit našemu národnímu týmu! Těším se. Ani slovy nedokážu popsat jak moc. Naši odjíždí někam nakupovat, takže televize na plný pecky, k tomu frisko a jde se fandit! Budou to nervy, a né že ne. A jestli vyhrajeme (jakože vyhrajeme), neděle je jasná, a jedu do Prahy za kámoškou na finále! MUSÍME JE PROSTĚ DÁT :D
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jinak, co jinak? Začínají nám praxe, takže tři týdny bez školy. Navíc jsem si s kamarádama ze školy zařídila praxi ve Strahovské obrazárně, takže by to mohlo být zajímavý :D A aspoň od školy budu mít na chvíli klid. Heh, dneska jsem na netu narazila na skvělý e-shop pro otaku (nadšence do anime a mang), a vybrala jsem si tam prostě dokonalou věc. (check this out) Jedná se o řetízek, prsten a brož na motivy Soul Eater, and yeah, I like it very much :D Někdy, ale fakt někdy si to objednám, sice nevím kdy, ale určitě někdy (asi né moc brzo) :D Mají tam i nějaký mangy, ale nic co by mě zaujalo, takže ještě budu něco hledat, protože bych si taky chtěla nějakou koupit (heh, to bude jak s tím řetízkem atd.). Well fellaz, that's all and see ya.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
edit. 18:47 - Mno tak nic. Je to fakt škoda, měli jsme na to, ale i tak jsme hráli dobře. Prostě škoda, a nejvíc mě to sere :(

tryin to figure out the time zones makin me crazy.

8. května 2011 v 20:56 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
{Soul Eater} Nepodceňujte menší :D

Hip hip hurá. Pyšně hlásím, že všech 51 dílů Soul Eater úspěšně dokoukáno (heh, a kam se poděl můj společenský život?). Nakonec si říkám, že kdyby mě ten Naruto bavil, těch 200 dílů by byla brnkačka :D Teda asi. Jop a určitě si poslechněte tu novou písničku od Simple Plan :D Už asi hodinu jí tu jednu furt dokola :D (najdete ji v článku pod tímhle, kdyby něco :D) Jinak jsem zvědavá na nový díl Doctora, ale dneska se na něj asi ještě dívat nebudu :D Určitě by mě to zase vykolejilo, a na to dneska nemám fakt náladu :D Moffat je šílenec, a to mi nikdo prostě nevymluví! :D Co jinak říkáte na tu 30 Day Challenge? :D Já vím, není to nic moc, ale docela mě to baví, jen na to furt zapomínám, takže občas přednastavím pár článků na několik dní dopředu :D Koneckonců, už nejsem zvyklá něco přidávat každej den :D Zítra se můžete těšit na mojí nejoblíbenější písničku, a překvapivě to nebude nic od Billy Talent, který už dobrý čtyři roky drží post mojí nejoblíbenější kapely :D Ale tu kapelu určitě znáte :D well, I'm going off. see ya later, fellaz.

a lesson never learned.

3. května 2011 v 18:43 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
{Soul Eater} Death the Kid.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Všichni se mě ptají, jestli jsem viděla nový díl Doctora? Heh, neviděla a může za to zítřejší písemka z angličtiny (haha!) a především Soul Eater, nebo-li nové anime. Mám za sebou další anime, Kaichou wa Maid-sama!, které by stálo za recenzi, ale moc se mi do toho nechce. Navíc ještě dočítám mangu, takže ještě uvidím.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Taky vás už přestávám bavit tu číst o anime? Jestli ne, máte štěstí, jestli ano, máte smůlu. Ono vlastně ani není o čem jiném psát, a psát o tom že vlastně není o čem psát, se mi vážně psát nechce, ale stejně vám to napíšu, protože nemám co jiného bych mohla napsat. Jinak v poslední době pořád dokola poslouchám Sum 41 (už mi lezou na nervy, ale nevím co jinýho), mám rozkoukané dva filmy (což není můj styl, vypnout film před koncem, ale vzhledem k okolnostem jsem musela). A jestli se někdy dokopu k tomu si je dodívat, budou i recenze.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Chtělo by to něco kreativního. Chtěla bych něco napsat, ale povídku nemám buňky. Tak už asi jediné zbývá grafika, ale tam jsem taky na bodu mrazu, takže to tu pravděpodobně usne věčným spánkem.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BILLY TALENT PRACUJÍ NA NOVÉ DESCE. FUCK YEAH <3