a lesson never learned.

3. května 2011 v 18:43 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
{Soul Eater} Death the Kid.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Všichni se mě ptají, jestli jsem viděla nový díl Doctora? Heh, neviděla a může za to zítřejší písemka z angličtiny (haha!) a především Soul Eater, nebo-li nové anime. Mám za sebou další anime, Kaichou wa Maid-sama!, které by stálo za recenzi, ale moc se mi do toho nechce. Navíc ještě dočítám mangu, takže ještě uvidím.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Taky vás už přestávám bavit tu číst o anime? Jestli ne, máte štěstí, jestli ano, máte smůlu. Ono vlastně ani není o čem jiném psát, a psát o tom že vlastně není o čem psát, se mi vážně psát nechce, ale stejně vám to napíšu, protože nemám co jiného bych mohla napsat. Jinak v poslední době pořád dokola poslouchám Sum 41 (už mi lezou na nervy, ale nevím co jinýho), mám rozkoukané dva filmy (což není můj styl, vypnout film před koncem, ale vzhledem k okolnostem jsem musela). A jestli se někdy dokopu k tomu si je dodívat, budou i recenze.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Chtělo by to něco kreativního. Chtěla bych něco napsat, ale povídku nemám buňky. Tak už asi jediné zbývá grafika, ale tam jsem taky na bodu mrazu, takže to tu pravděpodobně usne věčným spánkem.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BILLY TALENT PRACUJÍ NA NOVÉ DESCE. FUCK YEAH <3
 


Komentáře

1 Nettka Nettka | Web | 3. května 2011 v 19:48 | Reagovat

já dneska nemám buňky už na nic :D

jinak mě nevadí že rejpeš, já to dělám taky :D já vim,že se to nehodí,ale neměla jsem náladu hledat citát,kterej by se k tomu hodila a ten obrázek se mi líbil,tak jsem tam něco flákla a bylo to :D

2 Lady Cancer Lady Cancer | Web | 4. května 2011 v 17:07 | Reagovat

Ono je kafe ze Starbucks sice velmi dobré, ale hlavně drahé. Kdyby bylo levnější, tak si vezu celé galony domů.
K těm talentům. Taky jsem to četla. Pokud mě zdání neklame a moje angličtina není tak hrozná, tak tam Ben píše, že se to bude podobat první desce, z čehož mi udělal radost, protože je moje nej. Jen doufám, že se to vyplní. Jsem napjatá jak kšandy. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.