Červenec 2011

# 0.6 update » doctor who.

26. července 2011 v 15:00 | miss. bloody Scars |  u p d a t e s.
Ano, chabé, já vím. Nic lepšího ale zatím neumím, a podle mého tempa učení se ve PhotoFiltru, ani umět nikdy nebudu :D Ale tak já si nestěžuju, že?! Je jich jenom pár, a dávám je sem jen z jediného důvodu: abych trochu zaplnila rubriku :D Dobrá výmluva, ne?


Papa Roach & Yashin [13/07/2011]

15. července 2011 v 23:04 | miss. bloody Scars |  struggling with life but not really
A je to taky. Konečně jsem si na chvíli sedla k noťasu, a pokusila se dát dohromady něco normální, ale v žádném případě se to nedá považovat za report :D Najdete tu i pár fotek (příšerných fotek), a musím říct, že je to poprvé co jsem na koncertně fotila tak málo. Obvykle dát na 100 fotek, ehm, a ve středu se jich dala dobrý 24. Haha, chtěla jsem si to prostě užít a tečka!

@ dinokate.blog.cz

manga 0.1 january 2012

15. července 2011 v 0:00 | miss. bloody Scars

Stojící za zmínku a nově přidané:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

My favourite :)
Žánr
HodnoceníPoznámka
shounen-ai
10/10complete
yaoi, drama
10/10complete
Doujiny k Totally Caprivated:
yaoi
10/10complete
yaoi
10/10complete
yaoi, drama
10/10complete
yaoi, comedy
10/10ongoing

Název
Žánr
HodnoceníPoznámka
- The Tyrant Who Falls in Loveyaoi, comedy9/10ongoing
- Abarenbou Kareshiyaoi, comedy8/10complete
- Nemureru Tsukiyaoi, mystery9/10complete
- Katekyo!yaoi, comedy9/10ongoing
- Yume Musubi, Koi Musubiyaoi, comedy10/10complete
- Heaven's Loveyaoi, drama9/10complete
- Lovers Dollyaoi, comedy10/10complete

Update 30/12/2011

Žánr

Hodnocení

Poznámka

- Junjou Romanticayaoi, comedy10/10ongoing
- Ai dano Koi danoyaoi, drama9/10complete
- Aisanai Otokoyaoi9/10complete
- Ake Nure Goyou ni Furu Yuki wayaoi, drama9/10complete
- Canvas ni Kuchizuke woyaoi9/10complete
- Dear Green: Hitomi no Ounowayaoi, drama9/10complete
- Dog styleyaoi, comedy10/10complete
- Hanakage no Kiokuyaoi, historical9/10complete
- Hatsuaiyaoi, comedy9/10complete
- Intervalyaoi9/10complete
- Junjou Karenyaoi9/10complete
- Last Clientyaoi, action9/10complete
- Love Necoyaoi, comedy9/10complete
- Oni ni Hatsujouyaoi, school9/10complete
- Othelloyaoi9/10complete
- Paradise Babyyaoi, drama9/10complete
- Punch Upyaoi10/10complete
- Sakura Gariyaoi, historical9/10complete
- Vanilla Staryaoi9/10complete

Warui Koto Shitai series
- jedná se zhruba o osm mang od stejné mangaky, jejíž postavy se nacházejí ve stejném prostředí jsou ať už příbuzensky, či jinak spjati; těch osm mang je rozděleno na tři celky, kde každý celej se zaměřuje na jeden pár. Osobně mám nejradši mangy ze série Mujihi na Otoko.

Warui Koto Shitai seriesHodnoceníPoznámka
- Warui Koto Shitai-------complete
- Waruiko Demo Ii?8/10complete
- Warui Yatsu Demo Ii-------complete
Kirai ja nai kedo series
- Kirai ja nai kedo9/10complete
- Koi ja nai kedo8/10complete
- Kare ja nai kedo8/10ongoing
Mujihi na Otoko series
- Mujihi na Otoko9/10complete
- Mujihi Na Anata9/10ongoing

you can stand under my umbrella.

12. července 2011 v 21:40 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
Zdravím. V poslední době vás zásobím jen samýma recenzema, asi docela otrava, že?! Heh, to bych nesměla koukat tolik na nová a nová anime, a přestat úplně poslouchat novou hudbu. Jenže asi vám pomalu dochází, že to se jen tak nestane, ale i tak vás budu šetřit. Aktuálně teď sleduju KONEČNĚ anime Full Metal Panic, které mi už dlouhou dobu vychvalovala kamarádka. Koukání se vážně vyplatilo, nehledě na to, že to má tři série. Teď jsem na začátku druhé, a umírám smíchy! Vřele doporučuju!


Zítra, anooo, konečně zítra, mí drazí Papa Roach konečně dorazí do Prahy. Těším se až je zase uvidím, což mi sakra připomíná, že jsem si nenabila foťák! SAKRA! Už jsem prostě vyšla ze cviku, co se koncertů týče. V září se chystám na Simple Plan a na Yellowcard oficiálně nejdu :( Musela jsem si vybrat, protože se mi nechce utrácet nějaký moc velký prachy a Simple Plan jsou v tuhle chvíli pro mě zaručenější zážitek. Už bez tak jsem si minule vyčítala, že jsem na ně nešla, když tu byli ehm, před třemi lety. Ha, hádám, že z mého hlášení je to asi všechno. Užívejte prázdniny, a mějte se.

Národ {by Terry Pratchett}

6. července 2011 v 22:01 | miss. bloody Scars |  books » updates
@ dinokate.blog.cz
Nastává historická chvíle. Mé milé já, děla svojí první recenzi na knihu. A jelikož nejsem knihomol (čtení je samo o sobě pro mě vymřela činnost; kecy, ráda čtu, ale nedostanu se k tomu často) nečekejte kritiku, nemám to moc s čím porovnat, takže budu převážně chválit. To že první recenzy si vyslužil právě Národ od Terry Pratchetta má hned dva důvodu. Prvním z nich je jméno autora, které pro mě získalo smysl hned po dočtení Dobrých Znamení (na které bych časem taky udělala recenzy).

Druhý důvod je o něco podstatnější. Ruku na srdce, nemám ráda romány, stylu Robinson Crusoe, ztroskotanci na pustém ostrově a proto je pro mě veliké překvapení, že si mě právě Národ získal. Vypráví příběh Maua, mladého chlapce, který žije společně se svým Národem na zapadlých ostrovech někde v Pacifiku. Mau se blíží do věku, kdy ho čeká zkouška dospělosti (měsíc sám na vedlejším ostrově), po které se pak stane mužem.

Při jeho cestě zpět na svůj rodný ostrov se ale přižene tsunami, které smete jeho a jak zjistí po návratu domu, tak i celou jeho vesnici, kde nezůstali žádný přeživší. Knížka ovšem nabízí i pohled na druhý příběh, lodi Sladké Judi, které se ve stejnou chvíli, kdy udeřilo tsunami, plavila oceánem. A stejně jako Mau, přežila jen mladá dívka Daphne. Shodou okolností se tihle dva potkávají, a řekněme, že se snaží přežít. Z mého pohledu klade kniha i dost výrazné otázky ohledně víry, a zda člověk věří víc v sebe či své bohy.

Mau, jelikož nedokončil svůj rituál dospělosti, uvízl kdesi mezi chlapcem a mužem, což dost narušuje jeho duševní rovnováhu. Vyrovnat se s vlastním osudem a postavit povinnost ke svým lidem před touhy svého srdce, je jedna z další věcí, kterou se knížka zabývá a čímž taky končí. Byla to jedna z těch jedinečných, které jsem nechtěla dočíst do konce. Vřele doporučuju, a nezapomeňte se podělit o svůj názor :D

if you think this song is about you, it probably is.

3. července 2011 v 21:30 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for
Pracovní týden začíná. Od zítřka mám brigádu, takže uvidím jak se mi povede. A prej "snaž se, nebo tě vyhodí" jo, jasně, díky! Nechce se mi, nechce! Ale aspoň z toho něco budu mít že?! A konečně si objednám nějakou mangu. Už se dost dlouho chystám na Sky Links, nebo si objednám něco z Anglie (našla jsem totiž bristkou stránku a dovozem do ČR zdarma; yep). Si udělám přece radost né :D

Co se týče chystaného programu. Přidám pochopitelně jak budu moct. Dneska jsem dokoukala anime 07 Ghost, a musím říct že i přes počáteční nechuť ke všemu církevnímu se mi to dost líbilo. Koneckonců, kdo to viděl, ví, že na Fraua je pěknej pohled :D Prostě atypickej biskup :D whatever. Jinak co se týče ostatních recenzy, většina z nich je už předem napsaná, jen s těmi knížkama jsem trochu pozadu. Navíc přibyde recenze na zmíněný 07 Ghost, takže tak.

Mno a jsem v háji. Už zase nemám na co koukat, pokud nepočítám anime, které stahuju každý nový díl jednou za týden. Uvažuju u Bakumanovi, který mě hooodně láká, a pak ještě Full Metal Panic!, který mám doporučený od kamarádky. Ehm, už jsem zmínila, že jsem Fairy Tail dokoukala k aktuálním dílům? Je to osina v zadku! Nenávidím to čekání! Huh, whatever, zatím se mějte!