Prosinec 2011

pár slov do nového roku.

31. prosince 2011 v 16:58 | miss. bloody Scars |  blog updates

All right - další blahopřání. Co bych to byla za křupana, kdybych vás nepopřála hodně štěstí a hodně úspěchů do nového roku i přestože bych to byla přesně celá já. Holt jsem se nechala strhnout davovým šílenstvím :D Takže ať se vám všechno pěkně vydaří, ať už jsou to zkoušky, přijmačky, maturita (sobecky myslí jenom na sebe :D). Dejte si předsevzetí, že si letos žádná dávat nebudete, protože stejně víte, že většinu z nich nedodržíte.

Chtěla bych taky poděkovat za podporu všech, ať už starých či nových známostí, které jsem měla možnost díky blogu poznat. Chvíli jsem přemýšlela zda mám jmenovat, ale na druhou stranu těch věrných je jenom hrstka a proč se o ně nepodělit.

Nickelback - When We Stand Together

28. prosince 2011 v 16:12 | miss. bloody Scars |  videos and clips
Nakažená! Tuhle písničku jsem objevila o u violet. a od tý doby se jí nemůžu nabažit. Je to snad první klip, co se mi od Nickelback líbí. Vydali nové album, ale to jaksi proletělo okolo mě, aniž bych stačila zaregistrovat. To předchozí album bylo fajn, ale jak jsem slyšela, tak si moc velký ohlasy nezískalo - mno ale nevadí, důležitý je, jestli se líbí mě :D


One more depending on a prayer and we all look away.

27. prosince 2011 v 22:35 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for

ať žije chuť ke všemu a vlastně absolutně k ničemu.

Well, hello. Dneska jsem se sebrala a napsala tři recenze, kde to jedné jsem napsala jen 'blah blah blah' - jsem si jistá, že tomu porozumíte. Asi od sedmi přemýšlím nad novým layoutem, dobré dvě hodiny se snažím zkouknout 20minutový díl Gintami, a čtyři díly Fairy Tailu (všechny též po dvaceti minutách) jsem zkoukla během deseti minut. Yep, hrozně mě to totiž baví. Zítra mě čeká zkouška šatů, kvůli které musím do Prahy - a to mi připomíná, že nesmím zapomenout na boty. Chci to všechno už mít za sebou!

Dnes jsem fotila svůj nejnovější přírůstek - přívěšek již zmíněného Fairy Tailu. Pěkné ho zanedbávám, ale to jen proto že mám načtenou mangu a anime mi potom přijde zbytečné (člověk si stejně ale rád poslechne jejich hlasy a navíc jsem dneska i u některých scén dost nasmála :D).

Mimochodem, zkoušeli jste někdy zadat do vyhledávače na blogu svojí adresu blogu? Nejenže člověk narazí na hodně staré komentáře které napsal, ale dokonce se vám i může stát, že tak objevíte blogy, které vás mají v oblíbených, aniž byste o tom vlastně věděli :D Což se dneska stalo. nevermind. Jdu dokoukat tu Gintamu a půjdu si lehnout. Asi. Mějte se :D

waiting for the right time.

24. prosince 2011 v 21:11 | miss. bloody Scars |  diary that i probably will burn in hell for

O_o Všude samá blahopřání - leze mi krkem :D

Vánoce. A to ještě přijde silvestr, novej rok, nezapomeňte na Velikonoce a ještě předtím mám narozky. Mno a čím bych se vám chtěla pochlubit k Vánocům? Úžasný prstýnek a řetízek s Fairy Tailem (hurayyyy!) a hlavně dva komiksi ze série Sandman. Nevím jestli je to tím novějším vydáním, ale dokonce už jsou barevná, což je podle mě dost velká škoda, měli díky té černo-bílé úžasné kouzlo. Na pár dní se tu neukážu, něco možná přednastavím - uvidíme. Zatím užívejte prázky a mějte se.

# 1.7 update » tsutsugami gai.

23. prosince 2011 v 23:30 | miss. bloody Scars |  u p d a t e s.
Yep, moje oblíbená postava z Guilty Crown, která v posledním odvysílaném díle pravděpodobně prodělala smrt. Ach, jaká škoda :( Kopla bych je všechny nejradši do hlavy, ale stejně jsem měla pocit, že dřív nebo pozděi zemře. Ale jako postava je prostě skvělej. Na jeho počest jsem spatlala animaci :D


Gintama [2006]

20. prosince 2011 v 18:24 | miss. bloody Scars |  a n i m e & m a n g a

Edo - kdysi nazívaný Zemí samurajů, v současnosti ovšem okupován mimozemskou civilizací, kterou potkáte na každém rohu a v jakkékoliv podobě. Hlavní postavou je bývalí samuraj Gintoki; je jediný pracovník Yorozuyavi, jejíž moto je "za peníze uděláme cokoliv". Je to povaleč, nestará se absolutně o nic a jediná náplň jeho práce je koukat se na televizi, nebo číst si časopis pro děti.

Když se něco posere strká hlavu do automatů na pití se slovy "musíme najít stroj času", neustále se hádá se svoji bytnou kvůli zpožděné splátce pronájnu (kterou pravděpodobně nikdy nezaplatil) a věčně věků nemá peníze. Jednoho dne se seznámí s Kagurou a Shinpachim; budoucími členy Yorozuyavi a společně plní přání svých zákazníků.

Hodně věcí tu nedává smysl, jako například kdy konečné bitky jednoho z dílu začne hrát ending, ale celý díl je výhradně zakončen openingem. Není problém tu najít díl, jehož jedinou náplní je, jak se hlavní představitelé dohadují o jídlo.

Gintama je jednoduše svět idiotů a milovníků seriálových repríz. Je to seriál, který vám tluče do hlavy abyste ho v žádném případě nebrali vážně, ale když vám na stůl položí srdceryvnou scénu, diví se, že jediné, co očekáváte od konce je jak umírající osoba vyskočí na nohy, všechny dotyčné pošle do háje a odkráčí jako vítěz. Jenže místo toho umírající osoba vážně nakonec umře - to by pak jeden měl sto chutí rozkopat notebook. Gintama je prostě všechno šílený v jednom balíčku. Najdete tu díly, u kterých umíráte smíchy, někdy smutníte, někdy nadáváte - ale nikdy se především nenudíte. Je tu ohromné množství postav, a díky tomu lituju, že některé nedostávají více prostoru, ale tak to se může ještě časem změnit. Tohle anime jednoduše doporučuju.

a n n i v e r s a r y ~ ♥

19. prosince 2011 v 7:56 | miss. bloody Scars |  blog updates

Další zářez do kabelu, aneb o šesti letech s blogem.

Rok od roku je moje dítě čím dál starší; pochopitelně! Zrovna se dostává do věku, když už odšktrtává poslední dny do 1.září, kdy poprvé usedne do školní lavice - je mu totiž už šest let. Rok od roku mám pocit, že na své blogové narozeniny říkám to samé, naštěstí si to potom roce nikdo nepamatuje, tudíž mi to vesele prochází. Tudíž bych mohla zmínit fakt, jak mě to tu čas od času štve, a že sahám po tlačítku "odstranit". Naštěstí pro mě jsou to jenom silný slova, a pravděpodobně bych to nikdy neudělala; na to mám svůj blog až moc ráda. Další věc, kterou bych chtěla určitě zmínit, je účast všech, kteří se ještě pořád obtěžují mě tu poctít svojí přítomností - věřte nebo ne, je to hlavní důvod, proč se pořád ještě snažím.

Jestli chcete znát nějaký plány do budoucna - žádné nejsou. Hodlám psát dvě recenze na anime, uvažuju že zkouknu svou první doramu, napíšu recenzi na seriál a možná že i na nějaký ten anime film, který se mi válí ve složce. Během volný chvilky přečtu neskutečný množství mang, ale málokdy se mi chce na ně psát recenze. Ty nejlepší beztak najdete v rubrice, kterou budu čas od času aktualizovat. Mimochodem, blíží se konec roku a já bych mohla plácnout pár novoročních předsevzetí (jen z důvody, že bych si na to prvního nevzpomněla). V první řadě musím udělat maturitu (kéž by se maturovalo z oblíbený hudby, anime, filmů a mang - to bych si dala i vyšší úroveň), vybrat si a nejlépe se i dostat na vejšku, v neposlední řadě jít na koncert Billy Talent (taková moje klasika), rozšířit si svojí knihovničku mang a především si čas od času uklidit pokoj. Haha, mám pocit, že jsem tím zkončila. Takže na závěr ještě jednou děkuju za vaší podporu; a ty, moje dítě, můj blogu - všechno nejlepší k tvým dnešním šestinám.


ONE OK ROCK「アンサイズニア」

4. prosince 2011 v 0:30 | miss. bloody Scars |  ONE OK ROCK
Já jsem si je prostě neskutečně zamilovala. Miluju zpěvákům hlas, ten zvuk a dokonce i to šílený mícháný angličtiny s japonštinou. Holdám taky někdy napsat nějaké reviews na jejich alba, ale je to hrozně těžký, když rozumíte hovno japonštině :D Jinak tohle video je z živáku, a já se tu nad ním doslova rozplývám. Je prostě vidět, že Takahiro má naprosto úžasnej hlas :D


# 1.6 update » Yokozawa & Chihiro.

2. prosince 2011 v 18:23 | miss. bloody Scars |  u p d a t e s.
Nejnovější patvary. Vtipné je, že většinou vznikají, jen v okamžiku, kdy je chci použít jako bannery do článku, ale k tomu stejně většinou nedochází. Jako by to stejně nebylo jedno. Mám toho na víkend hodně v plánu; chtělo by to nový layout - s čím a jak, to se ještě neví.