Srpen 2012

Taoris's appreciate post; EXO spam.

31. srpna 2012 v 12:02 | S c a r s |  exo » spazzing
Taoris; nebo-li můj úplně první pairing v EXO and I regret NOTHING. A sám Tao byl snad úplně první člověk z EXO vůbec, který mi utkvěl v paměti :D Mám ty dva ráda, ať už spolu, nebo odděleně (i když spolu je pořád lepší). P.S. vybodla jsem se na ty kecy okolo, takže si užívejte jen ty fotky a animace :D

Galerie
---------------------------------------------------------

Sehun's appreciate post; EXO spam.

30. srpna 2012 v 11:50 | S c a r s |  exo » spazzing
Ták, a spam s EXO oficiálně začíná. Je to divný, že začítám zrovna se Sehunem, ale byl to první rozepsanej článek, který mi padl do ruky. No, I didn't like Sehun at first. But why? Protože prostě Hunhan :D Jsem Xiuhan shipper a věřte, že nebylo nic horšího, než se probírat Sehun tagem, když na každým rohu tu máte Hunhan, nebo ještě hůř Sekai :D Ale čas plyne a já si na něj začala postupně zvykat a dokonce jsem zjistila, že mi některými výrazy a obličejem hrozně připomíná HyeSunga ze Shinhwy a dá se říct, že i díky tomu jsem ho vzala na milost. Hunhan mi už něvadí tolik co dřív, ale když už Sehuna s někým shippovat, tak pro mě jedině se Suhem. A takhle fotka mě v tom jenom utvrzuje. Jsou spolu jednoduše roztomilý, jen škoda, že jich není víc vidět. Ale i tak je Sehum podle mě trol, a najít s ním slušný fotky je peklo :D Ale snažila jsem se.

Galerie
---------------------------------------------------------

i feel like nothing can save me.

28. srpna 2012 v 21:56 | S c a r s |  blog updates
Alright, here is the deal. Jelikož jsem člověk, který málokdy napíše článek na jedno posezení, rozhodla jsem se připravit si všechno pěkně dopředu. Už mám zmáknutý dvě chabí recenze na filmy, dva reviews na hudební alba s poslechem a co se týče slibovaného spamu s EXO, řekla jsem si, že by bylo fér udělat něco ve stylu appreciate post a to prosím ke každému členovi (což nám dává dohromady cca 12 článků) a to ještě nepočítám články s mixem. Dala bych krk za to, že toho budu někdy v půlce práce šeredně litovat, takže kdo ví, jestli něco bude :D Zatím z toho mám tak tři články. Nechci přidávat jen fotky, takže se pokusím spatla i nějaký povídání k tomu, takže to snad nějak dopadne. Na druhou stranu jsem zjistila, že mám v pc nechutné množství fotek s Chanyoelem a Laye (when did that happened?!) a naprosto žádný fotky takovýho Sehuna, Suha, nebo Luhana. Takže jsem šmejdila po tumblr a výsledek toho bylo dvojnásobné množstvé fotek s Layem a Chanem a opět žádné fotky s již zmínenou trojkou. fuck that. Ehm, a může mi někdo vysvětlit, proč mám výčitky svědomí s hromadným přidáváním obrázků a fotek? Jaksi to neberu jako plnohodnotný článek, takže proto se k tomu budu přidat i něco málo o té osobě, aby to nebyl jen čistý spam. well, that's all. Měla jsem nutkání vás o tom jen informovat, zatím bye bye.

B.A.P - NO MERCY

28. srpna 2012 v 12:35 | S c a r s |  k » p o p
Musím říct, že se cítím docela trapně, když každý novej klip od B.A.P. přidal hned po vydání, ale já si prostě musím počkat celý měsíc, abych se ujistila, že se mi ta písnička líbí :D A to mi stačilo jen pár dnů, abych se dostala k závěru, že si tu písničku musím okamžitě stáhnout, ale i tak mi to všeobecně trvá :D Dokud si ten song neoblíbím, tak ho na blog prostě nedám :D muhehe, Himchan "Baby wussup!" a já? *dead*


i liked you better when you lied.

26. srpna 2012 v 23:02 | S c a r s |  blog updates
Na jednu stranu jsem vážně ráda, že si u nikoho layouty neobjednávám, protože bych akorát majitele štvala častou změnou. Takhle štvu akorát sebe, a možná i vás, ale whatever. I když možná by se lay od někoho líbili víc, než ty moje. who knows. Měla bych se konečně pustit do psaní recenzí, ale dorama co sleduju už mě skoro vůbec nebaví, anime jsem neviděla asi dobrý dva měsíce a jediný dva seriály, který sleduju se začnou vysílat až koncem září. this sucks. A k tomu ještě asianfanfics pořád blbne, takže klidně i celej den nefachá, a je tak víc jak polovina povídek, který čtu. Jop, čtení, moje jediná zábava za celý prázdniny - kdo by to řekl. Umm, možná bych prozradit, co nového kromě layoutu můžete čekat. Rozhodla jsem se jít opět do reviews na hudební alba, dokopat se k recenzi na Muži, kteří nenávidějí ženy a nacpat na blog nechutnou dávku fotek s EXO. well, whataver. Zase někdy, bye bye.

Jim Jefferies - Live [2009, 2010]

23. srpna 2012 v 22:37 | S c a r s |  m o v i e s

Jim Jefferies je australský komik; tohle by mělo snad říct všechno. Naváží se do všeho a nic nezůstane bez povšimnutí. Schazování víry, sexuality, vtipy jednoduše o všem a naprosto bez obalu. Narazila jsem na něj už pár let zpátky a teď na něj opět náhodou narazila znovu díky poznámce v notepadu, zahrabaný kdesi v hlubinách zapomenutých složek na externím disku.

"The bible should be one sheet of paper. and on that sheet of paper it should say: try not to be a cunt. and, if you do that every day, you'll be a good person."

Snažit se recenzovat komediální show je pro mě osobně nesnadný úkol, protože si jednoduše musíte sami stáhnout a pustit abyste věděli. Člověk se při těch jeho kecech může lehce urazit, obzvlášť při Alcoholocaust, ale nenechte se tím odradit. Zaručeně se pobavíte, ať už při teorii proč lidi trpí depresemi, kolik výhod má vlastně takový gay vztah a proč lesby nezvat na sešlost přátel. Berte ho s rezervou a stejně ke konci zjistíte v kolika věcech má vlastně pravdu.

Saezuru Tori wa Habatakanai [chapter 7] - překlad

22. srpna 2012 v 13:42 | S c a r s
Žánr: yaoi, drama
Mangaka: Yoneda Kou
Obsah Stručně: Yashiro pracuje jako boss jedné z mafiánských organizací a najímá do svých služeb nového pracovníka. Doumeki je velmi tichý a má jedno malé tajemství.

Do ANJ přeložili: Blue Spring Scans
Do ČJ přeložila: Scar-chan
Download: ULOŽTO [heslo: yonedakou].
Čtěte ONLINE.

BSS vydali kapitolu pár dní zpět, takže se mi nepodařilo ani splnit lhůtu do půlky sprna. Ale snaha byla :D Jinak cca v půlce překladu mi přestala fungovat myš, takže jsem odkázaná na touchpad, což je pochopitelně absolutně o h*vně, protože si asi dokážete představit, jak idiotsky se s tím čistí stránky překladu. Grrr. Každopádně se mi i tak podařilo překlad dokončit bez delší prodlevy. Co se kapitoly týče, nechci spoilerovat, piště názory; jsem na ně zvědavá. Další kapitolu bohužel očekávejte až v listopadu :( P.S. web na ukládání obrázků online je nějakou dobu mimo provoz, takže se omlouvám, že zbývá jen odkaz na stažení.


ONE OK ROCK - The Beginning [2012]

21. srpna 2012 v 12:04 | S c a r s |  ONE OK ROCK
Celé mini album mělo vyjít zítra, jenže v Tokyu singly prodávají už den předtím, a jelikož jedna dobrá duše z Německa je aktuálně v Japonsku, hned koupila album a šoupla ho na net ♥ Dávejte bacha, k otevření downloadu je potřeba heslo, které najdete v tom odkazované článků. Poslouchám to furt dokola~ Prostě dokonalost

STAHUJTE~ THE BEGINNING ZDE


# 2.7 update » one ok rock's trolls.

19. srpna 2012 v 17:23 | S c a r s |  u p d a t e s.
Yep, opět jsem se trochu nudila a zknil tenhle set animací. Kluci z ONE OK ROCK nedávno vydali nový singl a hned o pár dní později byli na netu i záběry z natáčení, a při té příležitosti se oslavovali i Tomoyovi narozeniny. Na video se můžete podívat zde, a já vám sem hodina prostřednictvím animek i pár vtipných momentů.


# 2.6 update » layouts.

16. srpna 2012 v 14:33 | S c a r s |  u p d a t e s.
Za těch několik dní, co jsem byla pryč, jsem spatlala několik layoutů (z nudy) a teď jaksi nevím co s nimi. Co si budem povídat; jsou převážně dělaný na jedno a to stejný brdo, ani jsem do záhlaví nepřidálala moc text, takže třeba ten lay s Baekyeol vypadá hrozně um, divně. Jak jsem teda už zmínila, mluvím tu o layoutech s Baekyeol, Eunhae a SJ Last Man Standing. Um, jestli někoho nějaký lay zaujme, napište mi do komentáře e-mailovou adresu a domluvíme se na nastavení. Zatím adios.

náhledy layoutů pod perexem. radši.