Září 2012

Xiuhan's appreciate post; EXO spam.

30. září 2012 v 18:29 | S c a r s |  exo » spazzing
Jelikož jsem dosti zaměstnaná, psaní recenzí jde teď trochy k ledu, a radši sáhnu do již dávno připraveného spamu k EXO. Dneska tu na talíři máte pár Xiuhan (Luhan/Xiumin), a věřím, že né všichni jsou jeho fanoušky. Jestli jsou zde nějací fanoušci Hunhanu, tak se omlouvám, protože ten pairing ráda prostě nemám, a pravděpodobně ani mít nebudu :D Naopak Xiumina s Luhane já můžu všema deseti :D

Galerie
---------------------------------------------------------

we can't carry on like this.

25. září 2012 v 20:42 | S c a r s |  blog updates
Hey there, abych to to nespadlo do depresivního tlachání, na který jsem zralá už od vřerejška aka od prvního dnu na vejšce, budu předstírat, že mám stále prázdniny and no stress. haha, i'd wish that; nevermind. Přednášky probíhají dobře, čekala jsem, že nebudu vůbec vnímat, ale po těch víc jak třech měsících nic nedělání jsem plná energie, teda asi, jinak vážně nejsem schopná vysvětlit fakt, že jsem soustředěná po osmi hodinách ve škole, se zájmem poslouchám přednášku a ještě k tomu si dělám poznámky jak šílená. Po dvou dnech už i víme o třech nadcházejích test - yeah, I love it and I want to jump of the cliff. whatever. Dneska toho mám už po krk, jediný na co myslím je nová epizoda Faith, abych se trochu hodila do klidu. Boha, chtěla bych mít důvod k radosti a tlemit se jako idiot (tím myslím Channieho na animce). well, mějte se.

Nějaká další aktivita je v nedohlednu,
ale jestli se do týdne neozvu, jsem pravděpodobně tuhá.

The Man From Nowhere [2010]

22. září 2012 v 22:13 | S c a r s |  m o v i e s

Cha Tae Sik je tajuplný majitel zastavárny, který se neplete do věcí jiných lidí. Jeho okolí ho považuje za kriminálníka a jediný, kdo s ním promluví je malá dívenka So Mi, která žije v sousedství se svou fetující matkou, která tančí v klubu, kde při jedné policejní razii ukradne drogy patřící mafii. Ti si jí však brzy najdou a spolu s její dcerkou ji unesou. Cha Tae Sik je toho všeho svědkem a protože mu dívka přirostla k srdci se vydává ji najít, čímž se tak staví do cesty jak policii, tak i samotné mafii.

Ani už nevím, jak jsem na tenhle film narazila, ale jméno hlavního představitele Won Bina jsem slýchala jen se samou chválu a tak nade mnou vyhrála zvědavost, i přestože mi trvalo poměrně dlouho, než jsem si samotný film pustila.

Když to srovnám s tím, co jsem od Jižní Koreji zvyklá, je to naprostý mindfuck. Vždyť já ani nevěděla o čem to je, a ano, sice jsem nečekala žádný kytičky na konci filmu, ale ani jsem nečekala krvavou lázeň, obchod s orgány, nebo drogové továrny ve kterých pracují děti.

Každopádně můžu s klidem prohlásit, že je to zatím ten nejlepší film, které jsem z Jižní Koreji viděla. Co se hlavní představitele týče, Won Binovo hraní mi vyrazilo dech a ten pocit se mě držel celý film.

Na začátku vypadal jako učebnicová ukázka muže, který se chce mstít, prostě nemastný neslaný, ale s každou další scénou bylo jeho hraní předsvědčivější a zanechalo na mě vážně dojem - což platí především při posledních scénách. I přestože většina z vám možná není do filmů podobného žánru, vážně doporučuju!


EXO M - Total Entertainment 完全娛樂 (eng subbed)

22. září 2012 v 12:56 | S c a r s |  exo » snap booklet
Hey Taoris, calm your tits. Skoro desetiminutové video hry, založené na losování karet a troše štěstí :D Kdo si vytáhne kartu krále, může být v klidu, pro ty ostatní jsou ale pak připravené tresty - které udělali z EXO-M ještě větší gaye, než pravděpodobně jsou :D Foukání do ucha, tření nosů, to se ještě dalo, ještě při tom poslední kole to Kris vážně vyhmát :D S kartou krále si dovolil namixovat dohromady hned tři tresty a co z toho vzniklo, málem zabilo každou fanynkou EXO :D


(via bu-fan)

celé video pod perexem.

Billy Talent - Dead Silence [2012]

20. září 2012 v 15:50 | S c a r s |  m u s i c
Nová deska Billy Talent, jak jste si mohli všimnout, nenese pořadové číslo, jako ty tři předchozí a věřte mi, že to není jediná změna, kterou v souvislosti s touhle plackou uslyšíte. Pilotní song ke čtvrtému studiové albu této kanadské čtyřce nese název Viking Death March a vyšla něco málo před červnovým pražským koncertem jako předzvěst nové éry. Kdo si touto písničkou před koncertem nebyl jistý, dám krk na to, že po živé verzi změnil názor. Mě osobně se písnička líbila už po prvním poslechu, ale po koncertu na mě zanechala hluboký dojem. Kluci se mimo jiné už před natáčením alba zmínili, že nové album se má vracet ke kořenům kapely a zvuk se bude podobat jejich první studiové placce. V tomto okamžiku nezbývá než souhlasit, hrdě je poplácat po rameni a pokud si troufáte, tak si něžný polibek na tvář.

J-Min - Stand Up (To The Beautiful You OST)

19. září 2012 v 18:38 | S c a r s |  k » p o p
Tohle je pro mě dost možná jeden z historických okamžiků, protože se mi v k-popu zalíbil první ženský hlas. Písnička je ze soundtracku k doramě To The Beautiful You a hned jakmile poprvé zahrála na konci první epizody, musela jsi si jí stáhnout. Úžasná písnička, snad J-Min vydá víc písniček podobného rázu, protože ten zvuk nemá chybu.


well like i would want to say something.

18. září 2012 v 18:08 | S c a r s |  blog updates
Jsem nemocná, a tím se ospravedlňuju za neaktivitu. Prošvihla jsem včera vlastní imatrikulaci, ale taky jsem začala díky včerejšímu vegetu koukat na další dvě dorami - na To The Beautiful You a Faith. O první ze zníněných doram jste mohli slyšet, hraje tam Minho ze SHINee a druhá dorama, je poněkud historicky pojata a shodou okolností hlavní herec se taky jmenuje Lee Minho :D Yep, ať žijou lidi se stejným jménem. S oběma jsem dost spokojená, takže se těším na další díly :D

Jinak včerejší datum 17/09/2012 se zapsalo do historie kapely EXO. Kluci totiž včera vyhráli v Pekingu svoje první dvě ocenění a celé se to zvrhlo v brutální cry festival. V tuhle chvíli mě ale štve, že ocenění šlo jen EXO-M, přeci jen oni se hodně angažovali v Číně, a nešlo to prostě za celou kapelu. Nejvíc mě ale dostal fakt, že pokud dostanou nějakou cenu, kdo bude první komu ukápne slza - ano, měl to být Tao, Chen a Lulu, ale nakonec to byl Kris a Lay, čímž všem dost vyrazili dech. I když jsem si jistá, že to ořvali všichni, Lulu natahoval, Chen dělal, že nebrečí a Xiumin vypadal poněkud v klidu, ale kdo ví. Každopádně veliké gratulace, kluci si za tu těžkou práci pochvalu určitě zaslouží a teď držmě EXO-K palce, ať se své ceny taky dočkají :D


Pierce The Veil - King for a Day ft. Kellin Quinn

16. září 2012 v 20:23 | S c a r s |  videos and clips
Od Pierce The Veil jsem si nic neposlechla ani nepamatuju, ovšem po Sleeping With Sirens jsem šáhlka poměrně nedávno :D Mohla bych říct, že mě hodně překvapilo, když jsem se dozvěděla o tom, že Kellin ze SWS bude hostovat PTV, ale ona by to ani tolik nebyla pravda, když tyhle dvě kapely spolu tráví tolik času a ejhle, kolaborace je na světě :D Naprosto úžasný song :D


Rich Man, Poor Woman [2012]

14. září 2012 v 12:37 | S c a r s |  japonské / korejské drama

Hyuuga Tooru dosáhl úspěchu už ve velmi mladém věku a je zakladatelem jedné z nejlépe prosperují firmy Next Innovation vytvářející aplikace, hry a jiné vychytávky. Na druhé straně se setkáváme s Sawaki Chihiro, pořád ještě studující mladou ženou, která si prošla už množstvím neúspěšných pohovorů a i přes její dobré vzdělání, ji nikdo nechce přijmnout.

Next Innovation pořádá konkurz na nová pracovní místa, a i přestože se Chihiro nepodaří prosadit, díky svému jménu si získá dostatek pozornosti od samotného Tooru. Chihiro je nejen pracovitá, ale dokáže si zapamatovat velké množství informaci, během krátké doby, což se Tooru bude hodit v realizaci nového projektu a tak ji na částečný úvazek zaměstná.

Co si budeme povídat, šla jsem do toho protože prostě Oguri Shun, nebo-li mé zlatíčko z Crows Zero. Název samotné dorami dá se říct absolutně nevypovídá o ničem; tohle není příběh o člověku, kterému peníze spadli sami do klína, ale o někom, kdo si je tvrdou prací vydělal a tak si může trochu té arogance dovolit a Shun svou roli zvládl na jedničku. Dokonce si mě získala i představitelka hlavní ženské role Ishihara Satomi, což se už zase tak často nestává a jednoduše se na ní prostě nešlo zlobit. V poslední době pravděpodobně jediná dorama, která mě vážně zaujala a nejde si na nic stěžovat, vřele doporučuju!

Kaisoo's appreciate post; EXO spam.

10. září 2012 v 22:44 | S c a r s |  exo » spazzing
Pohybují se někde mezi prvním a druhým místem žebříčku mých nejoblíbenějších OTP; a zjistila jsem, že když si člověk dokáže oblíbit pár, dokáže si oblíbit i dva zúčastněné. Ano, sice by to mělo být naopak, ale mě to takhle vyhovuje a aspoň si tak najdu cestu k osobě, kterou jinak předtím moc nemusela, což je v tomhle případě Kai :D A je ještě víc vtipné, že je to právě Kai, kvůli kterému tenhle pairing letí nadračku. A jestli si myslíte opak, projeďte si tenhle spam ;D

Galerie
---------------------------------------------------------