Říjen 2012

Punk Goes Pop vol. 5 [2012]

29. října 2012 v 18:19 | S c a r s |  m u s i c
Nový cover album z edice Punk Goes Pop je opět tady, stala se z toho taková pěkná tradice a ani tento pátý rok není vyjímkou. Nemyslete si, že jsem nějak vysazená proti originálům (i když v případě písničky od Justina Biebera to tak možná bude), ale ty covery tomu podle mě dodávají lepší zvuk :D (teda aspoň ve většině případech). Většinou jde o písničky, u kterých se mi originály nelíbili a díky této kompilaci jsem jim přišla na chuť. Na ochutnávku tu máte pár písniček a doporučuju si je poslechnout a klidně se podělte i myšlenky jak se vám daný cover líbí či nelíbí oproti originálům. Třeba taková Somebody That I Used To Know od Gotye sice cover nepotřebovala, ale ten rockový nádech nemá chybu :D

Upon This Dawning - Call Me Maybe (cover Carly Rae Jepsen)

EXO challenge

26. října 2012 v 17:09 | S c a r s |  exo » spazzing
Tááák a slibovaná challenge je tady :D Co si budem říkat, je to jen další způsob, tak sem nastrkat obrázky, který se mi zalíbili :D A víc bych v tom asi nehledala :D Najdete tam také pár videí, ale těch je tam vážně minimálně :D

01 | Your favourite teaser | Tao no. 15

i care about your feelings more than mine.

25. října 2012 v 23:04 | S c a r s |  blog updates

Hello there~ Dlouho tu nebyl žádnej výkec, a tak jsem tady. Není to pořádně ještě ani týden, co jsem dokoukala American Horror Story a už je tu druhá řada. Jsem docela ráda, že jsem na nový díly nemusela čekat dlouho, ale mám dojem, že i tak by se čekání docela vyplatilo. Je sice pravda, že se přes tu první řadu pořád nemůžu nějak dostat; Tatea a Violet si budu ještě hodně dlouho pamatovat well, nevermind. Pamatujete si ještě ten EXO spam, kterej jsem zahájila na konci srpna? :D Ano, ještě stále jsem ho nedokončila :D V rozepsaných článcích mi trčí ještě šest článků :D Ale stejně jsem se i tak rozhodla pro další challenge, a tentokrát o EXO :D Hodlám to přidat v jednom dlouhým článku, ale asi se na něm vyblbnu :D EXO mi prostě lezou hrozně na mozek (a to protože ještě pořád nemají comeback; fuck it).

Tao's appreciate post; EXO spam.

21. října 2012 v 22:04 | S c a r s |  exo » spazzing
Jelikož jsem u mě nebyl problém si zapamatovat všech šest členů EXO-M během pěti minut, z počátku jsem jim díky tomu věnovala svojí veškerou pozornost. A byl to právě Tao, kdo mě mezi nimi zaujal nejvíc. Jeho teasery jsem viděla hned několikrát a nikdy mě přestane bavit, sledovat jeho wushu vystoupení :D Může působit dospěle, ale zdání klame, protože Tao je ňuňan a řekněme že i dost citlivá duše :) A mimochodem, když se podíváte na pátou fotku od konce, nepřipomíná vám náhodou trochu Rena z Nu'est? :D Mě teda hodně :D

Galerie
---------------------------------------------------------

American Horror Story [2012]

20. října 2012 v 16:50 | S c a r s |  t v s e r i e s

Tříčlenná rodinka přijíždí na předměstí Los Angeles, aby zde začala nový život po několika nešťastných údálostech, které předcházely. Jenže jejich nový dům má dlouhou a dosti krvavou historii, a jeho staří nájemníci se stále toulají po chodbách a nemohou odejít.

Kdo by řekl, že tahle krvavá podívaná vzešla od tvůrců Glee! Samotný popis u vás zřejmě nevzbudí velkou touhu, protože co si budeme povídat, otřepanější téma si už tvůrci nemohli vybrat, ale v tomto případě jde o zpracování a postavy. První dva díly nejspíš prožijete v teroru a spát půjdete se rozsvícenou lampičkou, ale s dalšímu díly se dá lehce adaptovat a vy se možná i dokonce zasmějete nad nějakou tou mrtvolou.

Můžeme říct, že každý díl odhaluje příběh jednoho z bývalých obyvatel domu, a to, jak v něm přišel o kejhák. Když se však poté opět dostaneme do současnosti, tihle bývalý nájemnící se nejednou sejdou nad čerstvou mrtvolou, aby prodiskutovali jak s ní naložit - a to už je potom srandy kopec.

Osobně mě seriál nenadchl možná ani tolik pro samotné příběhy mrtvých, jako spíš pro příběhy těch živých. Violet a Tate, neustále deprimovaná puberťačka a psychopat; to všechno v dost příjemné, ale tragické love-story. V počátku ten pocit možná mít nebudete, ale jsem si jistá, že s dalšími díly jim dáte šanci!

Za tenhle typ můžu poděkovat Polly, protože její recenze mě tak nějak přesvědčila, bych tomuto seriálu obětovala páteční a sobotní večer. P.S. Nedívejte se na to za světla, dle mého názoru to ubírá na atmosféře.

Xiuhan at Kcon 2012

17. října 2012 v 19:29 | S c a r s |  exo » snap booklet
Pokud se v poslední době ochomejtáte na tumblru, a občas mrknete na EXO tag, mohli jste si všimnout, že se s příspěvky s Xiuhanem v poslední době roztrhl pytel a my tu tak máme několik nových a pěkných momentů, včetně toho, kdy Luhan plácá Xiumina po zadku. Well, excuse me, but that's so gay, but hey I DON'T MIND AT ALL :D EXO-M byli pár dní zpátky v L.A. na Kconu, a samozřejmě při představování nechybělo ani nucené aegyo, do kterého byl nucen i Xiumin a Luhan si to vyloženě užíval :DDoctor Who P.S.

16. října 2012 v 19:29 | S c a r s |  t v s e r i e s
No, I'm seriously heartbroken! Vsadím se, že většina Whovians tohle video už viděla, ale já se k němu bohužel dostala až teď (i když stejně tuším, že není venku zase tak dlouho). Pro ty co nevědí, je to krátké story o Brianovi potom co Amy s Rorym odešli s Doctorem, bohužel se ale už nevrátili :( To video je vážně skvělé, a hrozně se mi líbí, jak je udělané. K tomu ještě hlas Roryho, gosh, I cried, AGAIN!


Suho's appreciate post; EXO spam.

14. října 2012 v 13:49 | S c a r s |  exo » spazzing
Suho byl a možná ještě trochu je, mimo můj radar. Má skvělý hlas, drží kapelu pohromadě, ale i tak něm ví podstatně málo, než o ostatních. Svým vystupováním a stylem mluvení mi hrozně připomná Leeteuka :D Tak snad mě za to neukamenujete :D

Galerie
---------------------------------------------------------

worse than ever, but days go by.

10. října 2012 v 11:14 | S c a r s |  blog updates
Hello there~
To The Beautiful You je již za námi; že by byl konec nějak zvláštní se říct nedá, jednoduše předvídatelný, jak vystřižený ze shoujo mangy, well nevermind. Faith pokračuje v poněkud dosti roztahaném stylu (that shit poisoned her again; AGAIN, wtf?!), jsem zvědavá jak nám vysvětlí celou tu věc se zápisníkem, ale tak mají ještě dobrý šest dílů, aby se pochlapili.

Možná ty dorami teď beru trochu víc z ostra, zřejmě na mě už leze podzimová deprese (okey, není to možná ani tak z počasí jako spíš ze školy, whatever). Ale nesmím svým doramám upřít fakt, že mě z velké většiny hodí do lepší nálady, když už to nemůže být horší.

Ehm, a EXO comaback?! Yeah, maybe next time, baby. Další věc, která mě štve. Haha, prej by nový materiál od EXO měl být venku za začátku září, jenže to byli jen fámy. Bohužel. Grr, už i SHINee mají další comeback, to prostě není fér.

Umm, nevermind. Já mezitím letím do školy si zařídit doučko z matiky a jdu na cvičení z němčiny. Bye bye. (p.s. Channie má naprosto úžasný nový hair style^^ )

Lay's appreciate post; EXO spam.

8. října 2012 v 18:29 | S c a r s |  exo » spazzing
Jsem idiot; ano! Už včera jsem chtěla přidat další z článků spamu s EXO, a zrovna včera jsem měla přidat Lay, protože právě včera nás drahý unicourn slavil 21. narozeniny. So happy b-day, Yixing! Jeden z fanoušků EXO včera na tumblr také napsal "I just hope that Yixing didn't forget that it's his bday today." což je mimochodem docela dobrá poznámky, když si vezmeme, jak je Lay neskutečně zapomnětlivý :D (jednou doma nechal i pas, a jeho mamka mu ho musela přivézt na letiště :D)

Galerie
---------------------------------------------------------