Listopad 2012

EXO-K won Rookie Award @ The 19th Korean Entertainment Awards 2012

28. listopadu 2012 v 18:56 | S c a r s |  exo » spazzing
(via leihan)

Alright~ Huge congrats goes to EXO-K for winning Rookie Award at The 19th Korean Entertainment Awards 2012. Já prostě zírám. Ani jsem netušila, že jsou EXO v podobné ceně nomiováni a dneska zírám a oni už si na konto připisují další cenu. Musím vám ale říct, že v tom byl vážně zmatek, protože v současné sobě probíhalo i online hlasování v MAMA Award, takže když se na netu objevili první fotky z předávání cen, všichni naprosto nechápali, protože podle předběžných výsledku z online hlasování v MAMA Award vyhráli BAP. No, a lidi, třeba jako já, které o jedné z těch cen vůbec nevědli, se hned domnívali, že EXO vyhráli MAMA Award, i přestože online výsledky nasvědčovali něčemu jinému (a mimochodem, kvůli tomu je na tumblr zase jedna dlouhá fanwar; some fans are dickheads, whatever). Každopádně mám radost, že když EXO nevyhráli v MAMA Award, stejně jejich usílí bylo oceněno Rookie Award z The 19th Korean Entertainment Awards 2012 a my můžeme být rádi. Ehm, jsem divná, když mě trochu mrzelo, že nám nikdo z kluků nerozbrečel? :D (Jasně, chlapy přece nebrečí - to ale říkejte Krisovi a vlastně skoro celému EXO-M, kteří svoje udělování cen odlavili velkou dávnou slz :D)

edit. 30/11/2012 - Tak můžetem klukům opět gratulovat, protože převapivě získali i cenu z MAMA Awards a to New Asian Artist. Huge congrats again, boys.

Baekyeol @ SM Town; Bangkok

26. listopadu 2012 v 16:13 | S c a r s |  exo » snap booklet
Holy crap. Ani si neumíte představit, jaký z toho bylo pozdvyžení na tumblr, když se objevili první fotky ze SM Town v Bangkoku, protože Baek s Yeolem, jak můžete sami vidět, se k sobě docela měli :D Ňuňáci!~

(via hokaid-o)

EXO-M @ Yahoo! Taiwan Celebrity Interview

19. listopadu 2012 v 18:11 | S c a r s |  exo » snap booklet
Ehm; dvě věci vévodili tomuto interview - jednou z nich byl Xiuhan, a tou druhou bylo dělat si srandičky z duizhang, aka Krise. Luhan s Xiuminem byli all lovey-dovey a padli i vzdušný polibky (Luhan, I saw what you did there >.Celé video můžete najít zde, a rozhodně se nenechte připravit o možnost vidět kluky, jak si z Krise utahují :D


A nakonec Layovo představení. Abych vás uvedla v obraz, jediný, kdo před ním sedí, je zbytek EXO-M, a Lay is just trolling his bandmates :D Co se mi sem už bohužel nevešlo, byl Layův portrét s vlnitými vlasy :D jaká škoda, musíte se prostě mrknout na video pro zbytek.

(via kraying)

Kris and Chanyeol interview.

18. listopadu 2012 v 10:47 | S c a r s |  exo » snap booklet
Haha~ so true! Nikdy jsem s toho předtím nijak zvlášť nevšimla, ale když se na teď tak dívám, Kris s Chanyeolem jsou si vážně dost podobní :D A to nejsou ani stejně staří a ani nejsou stejné národnoti :D Ovšem nejvtipnější věc, ta těchto gifkách je, že interview probíhá v angličtině, tudíš Channie absolutně neví o čem se mluví, ale stejně se v té druhé animce najednou usměje, aniž by věděl co se děje :D prostě trol :D just cute.


Create Your Smart Style with EXO-K

14. listopadu 2012 v 21:19 | S c a r s |  exo » spazzing
I'm done. Jedna pitomá reklama na pitomej Samsung, a rázem vám dochází, jak nutně je třeba EXO comeback. Dokonce jsem zjistila, že to má i dost zajímavou melodii, takže přemýšlím, že bych si to stáhla (docela zoufalost si stahovat už i reklamy do mp3). Ano, přesně proto je EXO comeback nutnej. Šíleně dlouho jim to trvá. btw. jsem to jenom já, nebo i vám Suho na začátku hrozně připomíná Siwona ze Super Junior? :D mindfuck.


anime & manga update # 1.3

12. listopadu 2012 v 21:32 | S c a r s |  anime & manga updates.
Fairy Tail | E151-156 | Ok, po delším zvážením jsem došla k názoru, že již dříve zmiňovaný arc za moc nestál, ale se děje teď mě opět nadchlo. A to hodně! :D Po šíleně dlouhé době se nemůžu dočkat dalšího dílu, a těch pět dílů, které jsem o víkendu dokoukávala uteklo jako voda. Vypadá to fakt skvěle, takže snad to se to udrží (holy shit; chci si přečíst mangu, ale prostě nesmím :D)

imageGintama | E258| Když už jsem přestala konečně remcat u Fairy Tailu, začínám si opět stěžovat na Gintamu z jednoho prostého důvodu - nová řada se totiž tak úplně nezkládá z nový dílu, well then fck you very much! Jak jsem zjistila, jsem pravděpodobně jediná, kdo o tom nevěděl, ale obnovení Gintami bylo jen pro opakování většiny dílů ovšem jen s minimální dávnkou těch nových. Tak mi ale řekněte, co je to za shit, opakovat starý díly s novým openingem a tvářit se, že je to vlastně v pořádku?! Ano, je sice pravda, že vidět znovu díl, kde je Hijikata neskutečně diskriminován kvůli kouření vážně pobavil, ale stejně jim to neodpustím.

Co se ostatní anime týče - PSYCHO-PASS, Sukitte Ii na yo a Tonari no Kaibutsu-kun, tak si nemůžu stěžovat. PSYCHO-PASS je naprosto skvělý, a obě shouja mi dost podivně pokaždé zvednout náladu. Člověk se u nich docela dobře odreaguje.

Billy Talent - Surprise Surprise

11. listopadu 2012 v 14:51 | S c a r s |  videos and clips
Je to už dobrý měsíc, co moje lásky z Kanady vydali nový klip; samozřejmě jsem ho už několikrát viděla, ale dávám ho na blog až teď. Musím říct, že klip se jim hodně povedl a nese v sobě i dobrou myšlenku, nebo tedy spíš odraz dnešní společnosti - okolo propukla válka, ale lidé si toho začínají všímat až v okamžiku, kdy se jich to nějak dotkne. Smutné, ale pravdivé. Osobně jedna z mých nejoblíbenějších skladeb z nové desky.


Xiumin's appreciate post; EXO spam.

10. listopadu 2012 v 13:24 | S c a r s |  exo » spazzing
Xiumin je jeden z dvou korejských členů, které přidali do EXO-M a to i přes jazykovou bariéru, kterou s otatními členy měli. 'Neumíš jazyk, tak se ho nauč' docela nefér. Ale za těch několik měsíců si myslím, že ten rozdíl je dost vidět. Jak Chen tak i Xiumin pracují na zdokonalování mandarínštiny, za což si vážně zaslouží obdiv. Navíc jsem se také dozvěděla, že oba tito členové si ale už od začátku rozumněli víc se členy EXO-M, což se teď docela hodně projevuje na Xiuhan tagu na tumblr :D

Galerie
---------------------------------------------------------

we weren't divided, we were the same.

9. listopadu 2012 v 17:14 | S c a r s |  blog updates
Konečně zase pátek. Před pár dny jsem si udělala radost a postahovala si asi 40 nových fontů a cca 30 složek textur - a prostě není nad to, když pak ty fonty nemůžete najít a nenapadá vás jak využít textury. just, fml. (fuck my life; zřejmě to budu používat častěji, tak abyste věděli) Dohromady jsem dala dva layouty a ani jeden se mi nechce použít. První je na stejný kopyto jako ten aktuální a do toho druhého se mi nedaří zakomponovat stránku. Čím dál víc zjišťuju, jak mě tvorba nových layoutů otravuje, protože jakmile už cítím, že potřebuju změnu, tak můžu u Photoshopu sedět tři hodiny, udělat milion hrubých náčrtů a žádný z nich nedotáhnu do konce a ani jeden se mi nelíbí (sto chutí mlátit hlavou do zdi). well, nevermind.

Dále jsem taky finally dokončila Faith, a ty poslední díly mě natolik otrávili, že o té doramě už radši nechci ani slyšet. A zřejmě dlouho do žadné jiné dorami nepůjdu. Beztak mám ještě resty v anime, kterým dám teď asi přednost.

Opět jsem chytla rýmu, a včera to se mnou tak zatočilo, že i ty čtyři hodiny ve škole bylo peklo, teda nehledě na to, že jsem v obou předmětech psala test. S ajinou si můžu mnout ruce, ale ta eko bude moje smrt (teda až ovšem po matice). Guh, well, see ya later, #off to read porn, bye.

Neil Gaiman's appreciation post.

5. listopadu 2012 v 19:09 | S c a r s |  caught my attention.
Mám slabosti pro dvě věci, mimojiné. První z nich je Neil Gaiman, druhou jsou citáty - a když obě dáte dohromady, vzejde vám z toho tento článek. Neil Gaiman je mým nejoblíbenějším spisovatelem a v podstatě kromě povinné četby a pár doporučených knih, čtu jen jeho věci. And no regrets.

Na začátek tu najte pár citátů, které Neil sám pronesl, a posléze se dostame i na pár citací z knih, které mě nejvíce zaujali. Prozatím nehodlám rozebírat jeho díla, nikdy to totiž nebyla moje silná stránka a bohužel se domnívám, že žádnou takovou schopností neoplývám, ale probírat se citáty a číst knihy mě baví, tak proč se o to aspoň z části nepodělit. Rozhodně doporučuju si citáty prohlédnout :)

"You don't get explanations in real life. You just get moments that are absolutely, utterly, inexplicably odd." ― Neil Gaiman

"People think dreams aren't real just because they aren't made of matter, of particles. Dreams are real. But they are made of viewpoints, of images, of memories and puns and lost hopes." ― Neil Gaiman