BTS '봄날 (Spring Day) / NOT TODAY

12. února 2017 v 18:02 | S c a r s |  k » p o p

we knew about this song, yet we weren't ready anyway.when bighit is turning ARMY
into literature club again....

album s konceptem je hrozně úžasná věc, ovšem jen pro ty, kteří jsou schopni pochytit nápovědy. which is not me, so i'm always like. jediné díky za skutečnost, že se fandom neskládá z ignorantů, jako jsem já a tak s novým teaserem na Spring Day a hned za ním s Not Today, přichází i nové teorie, kdy je jedna lepší, než druhá.

honestly it's a deep shit that will leave you traumatized


nicméně ale zpět ke Spring Day. i could named thousand things i wasn't ready about this mv a jednou z nich je bezpochyby i rockový nádech, který tahle skladba nese. ono by mě to možná nemuselo ani tolik překvapit, jelikož ten hlavní šok přišel v okamžiku, kdy jsem slyšela jejich živé vystoupení a zjistila, že jako jedna z mála skupin vystupují s živou kapelou, čímž značné množství skladeb dostává rockově nádech již primárně. a to jsem si myslela, že je už radši mít nemůžu.
lol i was so wrong again.


zbytek článku obsahuje nesouvislý text; can u feel me?

fuck, it's sort of fluffy and cute and those fucking colors, so beautiful and their voices would bring me from the dead I SWEAR TO GOD I LOVE THIS SO MUCH!

and the melody is so soft RIGHT IN THE HEART. AND CAN WE FUCKING TALK ABOUT THE LYRICS ? ? ?

"Is it you who changed or is it me. I hate this moment, this time flowing by, we are changed you know, just like everyone you know. Yes I hate you, you left me but I never stopped thinking about you, not even a day. Honestly I miss you but I'll erase you cuz it hurts less than to blame you."

im so not okay about this, please send help. YOONGI LOOKS SO GOOD WITH BLUE HIGHLIGHTS and he was literally sitting on the pile of trash.

TRASH KING, u can prove me otherwise.
(BUT I L O V E H I M I SWEAR!)

I REALLY LOVE IT, IT GOT UNDER MY
SKIN LIKE A SECOND I PUSHED PLAY BUTTON.

A mimochodem, pokud má někdo návod k tomuhle klip, send me a link. Symbolika much af. i feel like my soul is leaving my body but let's pray, because i will need it for the rest of the album.but hey it's not over yet people...

....i almost died twice today


ano, je dnes 13. února, což samozřejmě znamenalo nejen vydání klipu pro Spring Day, ale i vydání celého repack alba pod názem You Never Walk Alone. o teaseru k Not Today jsem se již zmiňovala, ale z toho hypu okolo Spring Day, mi jaksi nešlo, že dneska uslyším i druhou výše uvednou skladbu, i přestože klip k ní můžeme očekávat až příští neděli.

AND I HAVE TO TELL U THAT THIS SONG IS FUCKING LIT AF! Prvních pár vteřin fungovalo jako střet s autobusem a už jen při té představě můžete tušit, že přeživší (pokud nějací budou) si ponesou těžké následky.

"If you can't fly, then run, today we will survive, if you can't run, then walk, today we will survive, if you can't walk, then crawl. Even if you have to crawl, gear up. Aim your gun! Ready! Fire!"

fam v naší podpůrný kpop trash skupině měla pravdu. IT'S FUCKING WAR SONG AND I'M SO READY TO FIGHT. basically everything about this song makes want to lit something on fire, but hey, no pyromaniac here, just saying.

tímto bych také chtěla poděkovat své kpop trash grupě. girlz, ur all fab af and thank you for suffering through this moment with me and almost literally holding my hand not to die.


here is yoongi in pink in the trash. i love trash.That's it bighit.
I'M DONE WITH YOUR SHIT.
I'M LEAVING...


...BUT I'LL BE BACK NEXT WEEK,
because Not Today MV will come out.
still fuck u, bighit.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 evil spirit evil spirit | Web | 12. února 2017 v 18:15 | Reagovat

já prostě na ty teorie nejsem ready.

zabijem bighit, tohle normální člověk prostě nemůže unýst. sakra moc feelz im still dying

yoongi v růžový je moc. /celej yoongi je moc tbh/

//brečim brečim, much love from you. ily <3//

2 S c a r s S c a r s | Web | 12. února 2017 v 20:50 | Reagovat

[1]: já se přiznám, že jsem na teorie zvědavá, i když jsem líná je hledat. :D třeba na něco narazím náhodou. :'DDD

"celej yoongi je moc" I FEEL U! ♥ yoongy is life! (btw. nikdy bych netušila, že mu růžová může tak sednout. :DDDD)

3 buttercup buttercup | Web | 12. února 2017 v 22:18 | Reagovat

tohle bude nejtrapnější komentář v historii lidstva and i am deeply sorry, ale jsem pořád emotional a brainwashed a vážně není jediná věc, kterou bych potřebovala k tomuhle článku dodat, protože jsi to vystihla všechno úplně přesně a zadruhé jsi mě už stejně slyšela křičet, takže víš, jak moc mě to všechno zabilo. :D

I LOVE YOU SO MUCH FAM BUT YOU KNOW IT ANYWAYS SO ♥

4 buttercup buttercup | Web | 12. února 2017 v 22:19 | Reagovat

[3]: ten moment, když zadruhé a přitom tam nemáš zaprvé lol, měla bych si po sobě začít číst co vlastně píšu. #hlavně že si rozumíme okay.

5 carol_dol carol_dol | 13. února 2017 v 0:13 | Reagovat

já k tomu dodám jen asi to, že Spring day je jednoduše o problémech, kterým musíme čelit, když jsme international-ARMY
"Chybíš mi, i přesto, že se dívám na tvoje fotky."
"Chci se dostat na druhou stranu planety, držet tvoji ruku."
"Jak dlouho musím čekat, kolik probdělých nocí musím prožít než tě uvidím, než tě potkám."
...
...
víc slov momentálně nejsem schopná, cuz I am totally dead inside rn! Yoongi is like a GOD of laundry, but really sexy, hot, pinku GOD! a ty černé vlasy, jeho krásná opálená kůže...♥
and NAMJOON with purple hair? pinku Jimin? blond Hoseok? their hair colours are F*CKING GOOD! nemůžu se na ně vynadívat ♥
o Jinovi, Taehyungovi a Jungkookovi nemluvě..
hlavně to celé MV je totálně nádherné! Ty barvy, ta scenérie, div mi oči neosleply tou krásou! naprosto boží ♥
dneska s bude hezky usínat...

6 Dominika Dominika | Web | 13. února 2017 v 15:26 | Reagovat

Úprimne musím povedať, že v teaseri ma tá melódia nechytila ani zďaleka tak, ako po vypočutí originálu. Dnes mi v podstate celý deň po rozume nebehalo nič iné.
Ten text. Panenka skákavá ten text. Zhodnem sa s kolegyňou nadomnou. Tiež mám pocit, ako keby je to o nás - international ARMYs. A zároveň, že je tam niekde skrytý ich príbeh. Ale prečo by na otázku mala byť len jedna odpoveď? Prečo by ich nemohlo byť viac?

Každopádne, už teraz som nažhavená na videoklip Not today. It will be the definition od pure epic! Najprv som bola trochu naštvaná, keď som uvidela, že je to až 20teho, ale uznávam, že je to pre nich lepšie. Aj z pohľadu videní na youtube, aj z pohľadu nášho psychického stavu. Ledva som predýchala jedno MVčko, čo by som spravila po druhom?

A inak, videla si countdown? Pretože tam sa teda diali veci!!

7 Den Den | E-mail | Web | 13. února 2017 v 15:35 | Reagovat

Spring Day: Jin je tuhej, Hobi zase jenom na okrasu, já bulím... has something even changed?! :D Ale stejně, ta písnička je tak nádherná, ten text... aaarghh, I'm not crying, you are!!
Jen tak co jsem našla jednu zajímavou teorii: Někteří lidi se domnívají, že by mohla mít ta písnička (a celkově celý album) spojitost s potopením trajektu Sewol (Sewol ferry incident) před dvěma roky. Mně to tam teda moc nesedí, nicméně zajímavá myšlenka.
A taky jak všichni čučej doleva a Jeongguk jedinej doprava... "Should we go to the left where nothing is right, or to the right where nothing is left?" *i'm outta here*
No nic, teď už jen přežít do neděle a pak zas umřít.

8 Reita Reita | Web | 14. února 2017 v 15:49 | Reagovat

Stále si zvykám na tento song nie ako ma moc nenadchol :/ ale ono si ju asi zaľúbim časom, a som jeden z debilov čo vôbec nepochopil tie vodítka okolo toho všetkého :/ a nikto my to nechce vysvetliť T_T ja bulím

9 S c a r s S c a r s | Web | 14. února 2017 v 21:38 | Reagovat

[3]: Nope, tohle rozhodně nebyl nejtrapnější komentář v historii lidstva! :'DDDDDD WE ALL ARE STILL EMOCIONAL ABOUT BTS, NO WORRIES!

ALSO ♥ ♥ ♥ ♥ ! ! ! ! !

(ano ano, rozumíme si :DDDDDD)

[5]: Haha, koukala jsem se na text Spring Day už z několika úhlu, ale tahle verze mě ještě nenapadla. :DDDD Good point! :DDD Hahaha, god of laundry. Yep, that's Yoongi, I just cannot! :DDDD

Namjoonoa fialová nemá chybu a jen mě mrzí, že on jediný má evidentně skutečně obarvené vlasy, jelikož Yoongiho modré proužky jsou v čudu, stejně jako úžasný Jiminova růžová a dokonalá Hoseokovo barevná hlava, which sort of makes me sad!

Ahh, o tom mvčku bych mohla psát slohy! Je vážně super po mnoha stránkách a osobně se toho songu nemůžu nabažit! :3

[6]: Hehe, tím že jsem už v teaseru slyšela ten pop rockový nádech dost se mi zalíbil, ale měla jsem spíš obavy, že když mi to takhle dobře zní v teaseru, tak mě ve výsledku možná písnička ani tolik nenadchne. Naštěstí se tak ale nestalo a song jsem si neskutečně zamilovala. :D

Co se Not Today týče, ta mi naprosto vyrazila dech. Je hrozně vtipné, jak je text v podstatě jednoduchý a rozhodně ne duchaplný, ale má neskutečně úžasný beat a překypuje energií. Nebo alespoň takové pocity z něj mám sama. :DDDD Asi fakt umřu až uvidím klip a šíleně se na to těším! :DDDDD

A ano, countdown jsem viděla, sice teprve včera, ale solidně jsem si ho užívala. Brečela jsem u toho smíchy a neskutečně mi po dni v práci zvedl náladu. :DDDD Dokonale jsem se u něj bavila. :'DDDDD

[7]: LOL, "Hobi jen na okrasu", SO SAD! ;;;; Pořád nechápu z jakého důvodu neměl žádné lines a pořád mě mrzí. By mě taky zajímalo, jestli se na to někdy dočkáme odpovědi.

Hm, další zajímavé backstory ohledně songu, nicméně v coundownu pro YNWA Namjoon řekl, že se text zakládá na jeho a Yoongiho zkušenostech, so who knows. A neboj, v neděli nás bude umírat hooodně. :DDDDD

[8]: Ohh, tak samozřejmě se najde někdo, kdo z nějaké písničky nebude úplně nadšený. Hmm, I feel u, i když zrovna tohle nebyl můj případ. :DDD Třeba si tě písnička získá časem, když to budeš nejmíň čekat. :DDDD

10 Reita Reita | Web | 15. února 2017 v 11:25 | Reagovat

[9]: možno áno a aj dúfam :D a som rada že ma nehejtuješ tak ako na FB  tí ľudia XD.

11 ❀ Kate ❀ ❀ Kate ❀ | Web | 18. února 2017 v 12:01 | Reagovat

Na to, že já už k-pop moc neposlouchám, tak BTS se Spring Day mě doopravdy nadchli <3

12 beepinka beepinka | Web | 22. února 2017 v 11:08 | Reagovat

Super článek ^^! Spring Day neskutečně zbožňuju. Nádherná píseň s ještě krásnějším textem ♥. Dokonalá ♥ ...Jinak jsem moc ráda,že jsme s vámi v té skupině ^^ děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 ......


"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / © / ©


...