Komentáře

1 V✧*・ V✧*・ | Web | 30. března 2017 v 20:54 | Reagovat

tenhle článek fam?? that is some quality content right here. its not that i am surprised anymore tho, you are just that talented. for real tho, love the concept, samotnou by mě něco takovýho nenapadlo and i freaking luv it. teď mi ale řekni, když jsi v k-hole, kde jsi sakra vzala tolik 'normálních' písniček lol. like what the hell, tell me your secrets, já už se k něčemu, co není korejský pomalu ani nedostanu :'D díky tomuhle článku mám celkem inspiraci tho, so thx fam.
and one last time (idgaf that i am late), happy birthday ♥

2 evil spirit evil spirit | 31. března 2017 v 23:12 | Reagovat

this ish tho?! like it so cool?!!
/i agree with eomma/
jako naše blogy jedou stejně- maj lajf, korea, něco moc emo, maj lajf, korea, korea, maj lajf.... so im not really disappointed
min yoongi mě vážně ničí a ty songy k tomu tak moc sedí, že ani nevim, co mě ničí víc

3 S c a r s S c a r s | Web | 1. dubna 2017 v 10:35 | Reagovat

[1]: ahh fam, thank you so much ♥ but fam, this is not talent, like really! :DDDD hele popravdě i když teď poslouchám skoro pořád jen kpop, nikdy nedám dopustit na ostatní oblíbené písničky. v mobilu mám dokonce dva mixy, jeden čistě kpop stuff, a druhý zase rockově laděný a tyhle neustále střídám. :DDDD co se výběru písniček týče, tak jsou poměrně dost staré, některé ještě starší, než započala moje kpop éra. :DDD awww, thank again for bday wishes! ♥

[2]: geez, thank you! :3 ♥ lol a máš pravdu, točíme se v tom samém kole, but who cares, right?! :DDDD to já jen měla na blogu víc témat, na které jsem psala, ale to už se teď neblíží pravdě. nevermind. :DDDD jsem ráda, že se ti líbí výběr songů a ještě víc mě těší, že i tobě sedí právě k yoongimu.

4 Dominika Dominika | Web | 1. dubna 2017 v 17:21 | Reagovat

Okej.. Tak v prvom rade. Za content svojich článkov sa určite neospravedlňuj. Je to tvoj blog, píš si teda čokoľvek ťa baví. Ver, že keby to nechceme čítať, tak tu teraz nie sme :-)

A ááh. Yoongi je chodiace (alebo skôr ležiace) umenie. Páči sa mi hodnotne zastúpené Mumford and sons (jedna z mojich srdcoviek) A takisto Hoobastank lebo holt, k tomu sa mi viaže kopec spomienok z detstva.

Ale je fascinujúce, ako ti ho toľko pesničiek, ktoré s ním nemajú nič spoločné tak pripomína.
Ja to až do takejto miery nemám, ale napríklad, keď som si vytvárala v prehrávači hudby priečinok BTS, tiež sa mi tam ocitlo veľké množstvo pesničiek, ktoré mi tam proste patrili. Veľa z nich bolo síce takých, ktoré niekde spomenuli alebo doporučili, no veľa tam bolo bezdôvodne. Len preto, že som ich zvykla počúvať v nejakom období, boli v nejakom fanvideu alebo sa mi s nimi spájalo niečo v texte. Baby Bash - Sugar je inak dobrý matroš.

5 S c a r s S c a r s | Web | 2. dubna 2017 v 21:52 | Reagovat

[4]: Well, ono to nebylo ani tak myšleno jako omluva za obsah článků, spíš jako konstatování reality. :DDD A i kdybych chtěla, tak se to v brzké době asi stejně nezmění, protože nemám o čem jiném psát. Jen mě někdy právě mrzí, že už anime nesleduju.

Nicméně ale dalším bodem máš pravdu. YES, Yoongi is walking personification of art. Díky že to taky někdo vidí. :DDD Navíc jsem i moc ráda, že se ti líbí výběr písniček!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 ......


"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / © / © /


...