priorities; let's get them straight

26. července 2017 v 22:06 | S c a r s |  blog updates

moje blogová aktivita byla vždy tak trochu jedno velké ale...

how to put it simply?! za těch několik let blogování jsem si na blogu vytvořila jistý systém komentování. dovolím si tvrdit, že od stanovení vlastních pravidel, jsem na jen velmi a to skutečně velmi malou část komentářů neodpověděla přímo k danému článku.

jenže všichni se někdy staneme obětí systému, i přestože jsme ti, kteří ho vytvořili. and i'm simply tired. mám dojem, že právě tato věc tak trochu více méně zabíjí mojí motivaci k novým článkům. zda to bude mít nějaký efekt uvidím až časem a nebo tím také zabiju jediné čtenářské osazenstvo, které se sem ještě obtěžovalo něco napsat.

a tak tímto článkem a všem jemu následujícím, uzavírám komentáře do odvolání. jak už jsem zmínila, nejsem si naprosto jistá co od toho čekat, protože nepředpokládám, že když odškrtnu obliga, která odepisování na komentáře představovalo, vrátí se moje motivace psát něco skutečně pro sebe, aniž bych čekala jakoukoliv odezvu.


na našem víkendovém srazu se svou zbraslavskou squad (o tom jistě více v příštím článku) jsem na toto téma zavedla s v✧*・ diskuzi. ono to v podstatě zní dost drsně, protože bez servítek seru na všechny, kteří se nějakým způsobem o tento blog zajímali, abych si ujasnila vlastní priority proč tenhle blog vlastně stále okupuji. nikdy ale nepřestanu být vděčná za tu řadu komentářů, které se na v tomhle doupěti nachází a podporu od mnohých. je to jediná věc, která se jistě nezmění.

ať už tohle bude mít za výsledek cokoliv, chci to zkusit a oprostit se od pravidel, které jsem si sama stanovila. ano, mohla bych to udělat naprosto jednoduše a vesele si psát články, jen s tou skutečností, že bych přestala odpovídat na komentáře. but that somehow doesn't seems fair and i really don't want to. a proto se uchyluji právě k tomuto řešení.

message box je stále otevřený, kdyby cokoliv. u know.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.
"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / © / ©


...