i’m losing my mind but you’re still bright.

13. srpna 2017 v 13:19 | S c a r s |  struggling with life but not really


od minule se u mě teď konečně začala objevovat chuť psát. ten předchozí článek možná vypadá relativně uceleně, nicméně pod povrchem jsou doslova dny psaní a přitom tam skoro žádný text není. přála bych si přehánět o tom, like how fucking hard it was to write anything. a to v podstatě otravuji jen s osobními věcmi, něco jako reviews je pro mě v tomhle okamžiku stále nemyslitelná záležitost.

oh and btw tak nějak jsem si uvědomila po nastavení
aktuálního layoutu, že podobný fanart s yoongim
jsem tu už měla. #no regrets{.1.] moje nová sukně is life. mám dojem, že jsem to snad již v nějakém článku zmiňovala, že jsem si vůbec poprvé koupila sukni, ale netušila jsem, jak moc si jí oblíbím. je to pořád nezvyk, but whatever. {.2.] po několika měsících (?), možná už to bude i rok, who knows, se pořádal menší sraz s lidma z bývalé práce. byla sranda a to hodně velká. jsem ráda, že jsem viděla. tahle momentka vznikla při dobré náladě na cestě dobu, aneb naše osvětlení v ulici je top. {.3.] já a ségra po kině já padouch 3. zatáhla mě do mc a chtěla cheeseburger. ach ta generace. alespoň jsem si udělala radost a dala si milkshake.


nepamatuju si, kdy jsem naposledy viděla nějakou doramu. můj dramalist tvrdí, že to bylo naposledy před osmnácti dny, kdy jsem dokoukala Hit the Top (která se mi mimochodem hodně líbila, but i'm to lazy to talk about it), ale připadá mi to věčnost. na druhé straně jsem za dva dny konečně dohnala čtvrtou řadu Skam. Sana is babe, that girl is warrior.THE SHAPE OF WATER

guillermo del toro, po mém velmi oblíbeném faunově labyrintu opět přichází s novým fantasy. jestli jste viděli hellboy, asi vám neunikne spojitost, kterou tyto dva filmy mají a to skrz postavu tvora, podobající se člověku, ovšem žijícím ve vodě. i really loved abe every since i saw hellboy, i mean, let me protect that precious boy. na netu jsou dohady, jestli se nejedná o prequel hellboye právě o abeovi, ale do toho se mi nechce moc šťourat, protože předloha je mi naprosto cizí. na tenhle film se ale těším.
.s u f f e r i n g.
bts are shaking the whole fandom again

AKA something is happening and no one knows what, so the usual


guys, but this is seriously not cool. jakože koncept nové tvorby bude zase depresivní as fuck. i'm so feeling it. už dřív se objevily rumors o tom, že každý z členů natáčí vlastní short movie (or something) zaměřující se na jeho příběh, což je samo o sobě hrozně cool, ale to utrpení z toho cool nebude.


also proč je jungkook v nemocnici? proč je jimin zavřený? why the fuck is this here? 'After returning from that sea, we were all alone.' WHAT DOES IT MEAN? why can u make it simple so we would understand? comeback je plánovaný na září a já ještě nemám ani našetřeno na pohřeb. tohle bude jistá smrt.


.s h o u t o u t.
bit of music to recommend i guess, klikněte na obrázky pro poslech


{.1.] nepamatuji si, kdy naposledy jsem sama našla nějakou korejskou hudbu, but i like this very much. mám dojem, že je to jejich debut song, but i'm not very sure, nevermind. {.2.] může mi někdo vysvětlit, že mi unikla další korejská kapela? i mean not group, BUT ACTUAL BAND? a ty držky co hází v tom videu, i cannot. celý ten klip je za poslední dobu největší what the fuck and miluju z toho každou vteřinu. i like this a lot. {.3.] this song literally stuck in my head. these guys are rude af.

a když moje aktuální nalezené songy zakončuji s monsta x, let me tell you bit more. měla jsem problém si zapamatovat jejich jména a paradoxně především i rozeznat jooheona a changkyuna. it's funny bc those two stand out the most now. od mé squad jsem se dozvěděla, jak nikdo ze členů monsta x neměl svého nejmladšího člena v oblibě. skupina vznikla ze survival programu No Mercy, kde proti sobě šlo několik trainees, plnili úkoly zahrnující hudební tvorbu a postupovali do dalších kol až již mělo zůstat sedm. a těch sedm mělo debutovat jako skupina.

i became weak for changkyun. ten klučina přišel do pořadu když bylo eliminováno hned několik lidí. pořadatelé tvrdili, že mají málo rapperů a tak tam přihodili changkyuna. a ostatní kluci changkyuna neměli rádi, což můžete vidět zde a na videu vlevo s changkyunem a jooheonem, když byli nuceni spolu pracovat na skladbě.

neviděla jsem celou show, ale viděla jsem to právě od příchodu changkyuna. it was really tough to watch. a changkyun s nimi nakonec oddebutoval. i was crying even tho i knew the final line up of monsta x, but still you know. a changkyun brečel na stagi a jooheon ho utěšoval.

and this is them now.

i mean how precious is that, right? kihyun o changkyunovi dokonce řekl, že má prý weird charm, whatever that means, but i'm pretty sure they all fell for him. i mean, when did 'i dont want to talk to him' started to mean 'u can sit in my lap', right?

okay, that's all. bye.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.......


"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / © / ©


...