you’re the strength that wakes me up from being down.

6. srpna 2017 v 16:05 | S c a r s |  struggling with life but not really

po předchozím článku jsem zjistila, že mi dochází četba, což znamená dvě věci - začít konečně číst knížky místo povídek, nebo si najít další fandom. life's hard. do toho sledování game of thrones nepřináší moc klidu. but hey, je na druhou stranu hrozně cool konečně v jedné scéně vidět postavy, jejíž dějová linka byla doposud oddělená. but it's still suffering.

#ten art vpravo # cool
#mushrooms over heads
#someone pls explain


.s n a p s h o t s.
reading, watching bon voyage and reading again #porn hehe


{.1.] i know i said it already thousand fucking times, but captive prince (!!!), i swear! měla bych se podívat, jestli autorka nenapsala už něco dalšího. a jestli existuje více podobných knížek. {.2.] bon voyage aka seven korean boys having fun together in hawai. někdo to pod tímhle názvem uploadnul na hubporn. i cannot with this fandom. idk but i still like first bon voyage more. {.3.] it's funny i just took that photo when the characters were about to bang each other. ups. nevermind.
22_25 07

where should i begin? U MAKE ME BEGINNN {that reference tho; nevermind} it honestly was very nice. A J U N I C E. i had so much fun. jakože vaření, popíjení vína, sledování filmů, bon voyage, společné nákupy (hlavně když došlo víno, že?!) a neustále přetěžování youtube.
i won't lie if i say i haven't this much fun in a long time. bylo vtipné, jak moc věcí jsme měly naplánováno. prohlídka Brna byla prý jen špička ledovce všech míst a aktivit, které jsme ten víkend měly podniknout. ani do toho kina na valeriana jsme se nedostaly, i když to bylo především z důvodu, že to nedávali v rozumnou dobu. podle toho hodnocení jsme asi udělaly i dobře a radši si pustily silenced. něco tak morálně devastujícího jsem dlouho neviděla.

z domu jsme se nakonec dostaly jen v okamžiku, kdy došlo víno. ¯\_(ツ)_/¯ ale byly jsme na procházce se psem. jednou. blesk je ňuňan mimochodem. it's pretty sad how people who fits u the best just have to live so far away. ale nebude to dlouho trvat a naplánujeme další sraz. it's a promise, fam.

yugyeom 』 when yugyeom hit the stage, i almost hit the floor; it would be sin not to have this here. z našeho společného víkendu jsem si odnesla mnohé a kupodivu to nebylo jen nadměrné množství meme, cracků and whatever this is (i curse u, fam!). i felt very attacked by this video..s n a p s h o t s.
i'm in love with this song, u rybníka a moje #wings maska konečně dorazila


{.1.] furt žeru jenom melouny. no regrets. {.2.] whoa, byla jsem se koupat. skoro neuvěřitelný. ale byla se setřenkami sranda. {.3.] dlouho předtím, než jsem se vůbec začala balit do brna, objednala jsem jako malé překvapení čtyři masky s #wings jakože squad clothes. a dorazily i však. jen jedna z nich měla nažloutlý nápis, což bylo meh a následně se mi i rozpadla v ruce! tak jsem objednala další a konečně dorazila..s h o u t o u t.
bit of music to recommend i guess, klikněte na obrázky pro poslech


{.1.] new song od monsta x is so fucking lit. jakože so much of summer vibes and i totally love it. {.2.] oh. did i just fell in love? huge thanks to our baby fetus for letting know about them. {.3.] aju nice! další věc, kterou jsem si odnesla ze společného víkendu se squad. chytlavá záležitost.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.
"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / © / ©


...