i hope you’ll wait for the real me, like this.

10. září 2017 v 20:47 | S c a r s |  struggling with life but not really


to poslední fisko s ebayem se nevyřešilo, takže mě nenapadlo nic lepšího, než to oslavit dalším nákupem na ebayi. tentorkrát s větším opatřením, aby se situace neopakovala. samotný nákup bude ale vtipný. vůbec poprvé jsem si objednala hadr na sebe. a ještě víc funny byly rozměry toho oversized svetru, který bych chtěla na spaní. jsem na to jednoduše hodně zvědavá.

měla bych si koupit baterky do ovladače, jelikož bouchání s ovladačem už nepomáhá. tímhle tempem budu muset s baterkami koupit i nový ovladač. proč si to nekomplikovat, když to jde jednoduše, že?! anyway, snad to ještě počká, než dokoukám Duel. that would be really cool.

tento týden jsem si konečně byla vyzvednout ve fotolabu fotky a plakáty. and i love it so much! ♥ bude ještě sranda na to najít vhodné rámečky. dvě panoramatické fotky ale ani nebudu moct použít a nějak mě to netrápí. mamce se líbily, takže pro ně najde místo.


mám ale další fan arty na vyvolání. je to ale peklo. nestojí to moc a vypadá to dobře. tímhle tempem to nebudu mít už ani kam dát. díky menšímu brainstormingu to vypadá, že budu mít hodně úložnýho prostoru a rekonstrukce bude o něco větší, než se předpokládalo. teď už jen aby naši měli dovolenou a můžeme se do toho pustit. i fucking cannot wait.


.s h o u t o u t.
bit of music to recommend i guess, klikněte na obrázky pro poslech


{.1.] nejsem si v podstatě jistá, jak přesně jsem na tento song od Sunmi narazila, ale tuším, že někde padla zmínka o jejím prvním místě na musicbank nebo tomu podobnému, což ve mě vyvolalo zvědavost. dva poslechy a šlo se stahovat. {.2.] skoro mi utekla informace o jejich comebacku, když vezmu v potaz kolik skupin si připravilo comeback právě na září. and i really hoped i would like this song. z toho, co teď vyšlo, je to pro mě zaručené no. 1. i felt like crying during this part. fuck u, hui. i honestly wanna now more about them. {.3.] mám dojem, že když DAY6 vydavájí každý měsíc dvě písničky, nějak už to nedokážu ocenit. they spoiled me tbh. předchozí song mě výrazně nenadchl, ale I Love You má dobrý vibes. i like it a lot.

▲ nemůžu ale přidat článek, aniž bych se alespoň slovem nezmínila o BTS comebacku. to prostě nejde a tudy vlak nepojede. jimin, pls, you're such a soft baby. i'm dying over here.

nebudu ale lhát, když řeknu, že se mi Serendipity zalíbila asi až na třetí poslech. but i love it now, okay?! osmnáctýho asi umřu. ale i tak se nemůžu dočkat. like always.


.s u f f e r i n g.
i'm still in constant pain bc of this asshole

this comeback is such a pain. dva týdny jsem neustále viděla fotky členů se zakrytými vlasy a pokud se nějakou dobu pohybujete v k-popu, značí to jediné - comeback.

vypadalo to v podstatě všelijak, plno paruk na následujících hudebních eventech (pro zmatení nebohých fanoušků, obviously), but concept photos are out and i fucking cannot. yoongi s modrými vlasy is life. god help me.
i mean just look at him. he's such cute and soft baby. and i'm seriously having hard times. ostatně jako každý comeback, tak proč mě to ještě překvapuje. if you are interested, u can see the rest here.

and it's not really everything what's happening. byl tu také ještě koncert k výročí seo taiji, kterého se bts účastnili. and it was fucking lit. seo taiji korejská hudební ikona and my lil babe is fucking shameless. he basically invited himself. i fucking cannot.

big things are coming. i'll keep you updated.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.