no limit in the sky that I won't fly for ya.

4. září 2017 v 23:08 | S c a r s |  struggling with life but not really

okradli mě na ebay. it could be clickbait, but nope. takže se radši bavím starými příspěvky na tumblru a snažím se nebrodit deep webem se snahou o návod na kvalitní woodoo panenku, nebo nějaké jiné witchcrafty. žijeme v moderní době, ale já mám slabost pro záležitosti dělané po staru.

neděle měla být ve znamení blogové updatu, jenže ani update oblíbené povídky nějak nedokázal zachránit moji náladu. mělo to asi hodně co dělat s novou barvou, jež přišla do kontaktu s mými vlasy o den předtím.

něco ve stylu tmavě červené s nádechem do fialova. #fucking hate it so much #everyone says it looks good #but i still fucking hate it alespoň nový trailer na bts comeback zmírnil moje utrpení. jenže pak přišel ten shit s ebay, který mimochodem započal asi dvacet minut před koncem mé pracovní doby. how did i fucking deserved this shit?!
jsem v poslední době na můj vkus až moc přecitlivělá. mohla bych tvrdit, že netuším, kde se to bere, ale mám svou představu.


bez hmatatelné možnosti s tím něco ale udělat? i tak by se na to dalo nahlížet. já a řešení emocionálních stavů nikdy nešlo moc dobře spolu.


but let's move on

this internal monologue is not allowed{.25_08.] v podstatě jsem celý víkend zabila čtením. sjela jsem snad celý archiv ao3 a vyhrabala pár věcí, které jsem ještě nečetla a mám z toho radost. vypadá to, že nakonec možná bude další doporučení na ffs. {.2.] i was bored, okay?! and like i needed the third picture into this post, so yeah. {.3.] i really like this sweatshirt but it's such a pain in the ass to be honest. but that slogan is motivating.


jin is becoming my spiritual animal. but i guess this is fun part of adulthood. i also had this saved under 'yoongi is an asshole. I MEAN ADORABLE' but nevermind. i still suffer very much bc of this boi.
{.27_08.] celá neděle byla docela shit. moje cooking skills tentokrát zklamali. i když výsledek chutnal dobře, nebyla jsem z toho vůbec spokojená. {.2.] miluju mocha z costa. {.3.] celá věc se měla následovně. dostala jsem od skřítka velmi fancy skleněný hrnek (někde na fotce dole), na který se dá psát křídou. a tak jsme to vzaly přes papírnictví a křídy jsem si rovnou koupila. z tomuhle malému nákupu za 29,- Kč jsme pak obě dostaly plechovku kingswoodu, který nám natolik zachutnal, že jsme šly pak na dalšího.


rozhodla jsem se do menšího zkrášlování pokoje. když to tak vezmu, rozhodla jsem se v podstatě už asi před půl rokem. nicméně díky několika okolnostem, jsem si koupila dvě nové šperkovnice, které se absolutně nehodí do stávajícího pokoje a doufala jsem, že mě budou nakopávat k tomu, abych předělala zbytek.

znamená to malovat na bílo, koupit šedý koberec a estetika může začít. z čeho mám ale asi největší radost, je vyvolání fotek z amsterdamu a k tomu i několik fanartů s yoongim, protože těch není nikdy dost. nejsem si ještě jistá celkovým barevným složením pokoje, ale hodlám to už tentokrát dotáhnout do konce.
{.01_09.] od táty jsem se dozvěděla, že se chystá do kin Blade Runner 2049, s čímž jsem přiznala, že jsem neviděla ani ten první film. takže následoval výslech o čem to vůbec je a náš program na večerní film byl vyřešen. i liked it a lot. {.02_09.] i was bored, again. 'let's take both of our souls and intertwine' i love this cover. {.03_09.] this was pretty unexpected gift. very fancy and i love it. and i felt very loved too. dá se na to psát křídama, jak už jsem zmínila. dnešní message byla jasná.


byl to pro mě trochu šok, když jsem se dozvěděla, že ONE OK ROCK přijedou do prahy. kdyby to bylo pár let zpátky, i would cry for sure. ten efekt, který na mě měli bohužel pominul. lístek jsem si ale ve spontánní chvilce stejně koupila. koneckonců potřebuju taky nějak kulturně žít, když už nepůjdu tento měsíc na papa roach a nebyla jsem ani na billy talent.


okay, this is probably all for now.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.