they don't teach you anything worth knowing.

30. září 2017 v 22:15 | S c a r s |  struggling with life but not really

už je to nějakou dobu, co jsem se tu neobjevila. i could say i'm still alive but you know. to je tak, když si myslíte, že nastala existenciální krize, ale vy už jste existenciální krize. this is where the joke stopped being funny, ale já ten nový layout dodělám. někdy. i kdybych u toho měla umřít.
měli jsme touhle dobou už mít hotový můj pokoj, ale kvůli větším plánů a bourání se to celé nakonec posunulo až na půlku října. výtečně. a k tomu měla přijet na víkend i brněnská squad. fam, i miss u. but that's not happening either.

it's like having bad 24/7 but seriously whole fucking week. koupím si na netu svetr a dostanu tričko, které mi ke všemu ještě ani není. poslala jsem to zpátky a snad mi vrátí peníze. zmiňovala jsem nicméně i to, že jsem svůj bankrot na ebayi oslavila další koupí. a v pátek to dorazilo.


tak nějak jsem čekala, že mi dojde stejný kus hadru, jako z toho českého eshopu, ale byla jsem příjemně překvapená. at least something good. tolik povyku pro jedno triko na spaní. což mi připomíná nedávné nákupy, jelikož jsem byla odhodlaná už nekupovat nic přes internet. a teď mám dvě. damn, i was so fucking happy.{.1.] udělala jsem svůj první dreamcatcher. nebyla jsem s výsledkem úplně spokojená, ale do nového pokoje mi to asi nebude vadit (druhý pokus byl ještě tragičtější než první). {.2.] byla jsem přesvědčená, že jít do kina na horor bude fajn záležitost. a měla jsem pravdu. s pár skleničkami lambruska v krvi jsem se u toho docela dost nasmála. {.3.] konečně jsem se po měsíci odhodlala jít si vyzvednout svůj již dávno zaplacený lístek na prosincový koncert ONE OK ROCK. bude vtipné kolik známých tváří tam potkám, i když tam přijdu sama. bude sranda. díky bohu za to, že je to v sobotu.

nestíhám sledovat nová bts videa. jakákoliv videa, fuck. většinu tak vidím jen v gifech. můj management volného času je v poslední době vážně v troskách. mám doslova hodiny, ale strávím je většinou něčím naprosto neproduktivním. (pozn. au. sledování bts videí je produktivní kdyby něco; fucking fight me)

.

B1A4 - Rollin'
tohle bylo hrozně příjemný překvapení. naposledy se mi od B1A4 líbilo Lie, což je skoro rok stará záležitost a mám pocit, že od té doby z jejich strany neproběhl žádný comeback, ale mohla bych se také plést. nicméně dlouho jsem o nich neslyšela, ale z nějaké důvodu mi aktuální comeback neutekl. a Rollin' se mi hodně líbí.

well, where should i start? bts comeback je už dávno za námi a přinesl hodně věcí. bylo to hodně painful a bighit ukázal, že i on v poslední době sjíždí nějaký halucinogeny, jinak si tohle video totiž nedokážu odůvodnit. k mému překvapení jsem ale zjistila, že mě tentokrát mnohem více zaujaly další skladby na novém mini albu Love Yourself a comeback song jsem tak nějak vytěsnila do pozadí.


kdo mi to ale může zazlívat, když tohle existuje? well, u tell me. also they are rocking so much those bucket hats. i fucking cannot. celé to nakonec zabili hidden trackem, který mě dostal naprosto do kolen. i'm so in love. jediná věc, která se v podstatě nezměnila je, že yoongi mi stále láme srdce snad vším, co dělá.