don't chase the rabbit.

7. října 2017 v 17:29 | S c a r s |  struggling with life but not really

zase jsem změnila layout, jelikož na mě přišla chuť tvořit a skončilo to ještě víc minimalisticky, než jsem chtěla. ta úzká stránka mi ale jde po chuti. alespoň na nějaký čas. pochopitelně jsem si rozházela veškeré staré články, but still no regrets. do archívu radši nechoďte.


casually cute as fuck in the background.


nemůžu říct, že by se toho teď hodně dělo. tento týden v práci to bylo mírně stresující a nenesla jsem to nijak optimisticky. na druhou stranu se těším na příští týden. chystám se do kina na nového Blade Runner a na víkend má přijet teta se strejdou, které pokaždé moc ráda vidím.

podařilo se mi také dohnat pár restů. konečně jsem viděla hned několik bts shows and i can tell, i stan bunch of mess. #second hand embarrassment over fucking top v neposlední řadě jsem také konečně viděla i nového spider-mana, u kterého jsem byla hodně mile překvapena, jak moc se mi líbil.

nehledě na to, že jsem u toho brečela smíchy.

minulý víkend jsem viděla poměrně dost korejský filmů. za zmínku dle mého názoru nejvíce stojí As One o profesionální hráčkách ping pongu. děj je zasazen do devadesátých let, kdy se poprvé a naposledy spojily týmy Severní a Jižní Koreji při olympiádě. bylo to na mojí ubohou duši docela silný materiál a spotřeba kapesníků vzrostla o sto procent.

z nějaké neprapodivného důvodu jsem začala sledovat i novou doramu. filmy evidentně nebyly dostatečný žrout času a vrhla jsem se na temperature of love. mám za sebou dvanáct půlhodinový dílů a jsem neskutečně spokojená. sympatická hlavní hrdinka a k mému štěstí u hlavního páru nechybí ani chemie. takhle mě naposledy potěšil akorát hit the top. zkoušela jsem i první díl while you were sleeping, ale zatím mě to nijak zvlášť nezaujalo. třeba se k tomu ještě vrátím.

im so soft and weak for picific rim. #dear god #it looks really nice #i was literally yelling #it gives me chills #fucking jaegers #cant wait #im so fucking hyped #im gonna watch the first movie tonight