if you don't save her, please just take her.

20. října 2017 v 23:29 | S c a r s |  struggling with life but not really

řikala jsem si, že v říjnu budu víc aktivní. well, doesn't look like it tho. chtěla bych mluvit o pozitivních věcech, ale můj pokoj je stále /STILL / rozdělaná ruina a bůh ví kdy bude. i'm not gonna lie, i fucking hate it.[19/10} rozhodla jsem si udělat radost a objednala si z ebaye kryty na telefon. čtyři. dohromady, za necelé tři stovky. asi se zasměju nad kvalitou, ale doposud jsem neměla s kryty na telefon problém. možná se to změní.

let's find out.

byla jsem na novém blade runner a neskutečně jsem si to užila. byl to jeden z těch dnů, kdy je člověk tak maximálně unavený, až to z čirého zoufalství přejde do stavu čirého šílenství. je to hodně fajn se od plic zasmát. a v poslední době se mi dost daří. někteří jsou prostě dostatečně vtipní, i když jen blbě čumí.

udělala jsem si další radost, docela nevědomky. řekla jsem si, že potřebuju fén na vlasy, čistě z praktických důvodů pochopitelně. nikdy to nebylo něco, na čem byl lpěla a do nedávna jsem se bez něj ještě obešla. jenže už jsem několikrát dostala rýmu v momentu, kdy jsem šla spát s mokrou hlavou.

někdo se nachladí z deště. někdo ze studeného větru. mě stačí jít spát s mokrou hlavou. no není to super? zítra bych si ho měla jít vyzvednout. a měla bych si vyzvednout i ten štětec. na pudr. na pudr který nemám, nebo teda mám, ale není to pudr. bylo by snazší začít psát srozumitelně, but nevermind.


that new bts run killed me
i mean, bangtan with dogs. can u image the cuteness? i was seriously dying. it was so precious and so much fun. like seokjin forever ignored. even by the dog. but i love u, jinnie. and god, don't get me start about yoongi.

koupila jsem si na mé poměry drahý pudr. na netu psali, že je to pudr. což mi vnuklo myšlenku, že k tomu chci mít štětec. a našla jsem si pěknej a hned ho objednala. ovšem dneska jsem si vyzvedla pudr. a on to není pudr, ale krémový make up v pudru(?). nebo alespoň tak nějak mě poučil google, protože kdo se v tom má vyzvat. což znamená, že můj nový štětec je na hovno. ale stejně ho chci.

achjo, budu si muset koupit další pudr.

a pravděpodobně i další štětec.

potřebuju to vůbec?

náhodou jsem si pustila neznámou skupinu, u které hostuje jacoby z papa roach. už hodinu tu poslouchám všechno, co na mě youtube vyhodí v automatickém přehrávání a myslím, že jsem našla poklad. god went north. please listen to it.

[20/10} byla jsem si jistá, že ten článek dokončím už včera. v poslední době hodně předpokládám a velmi často chybně. měla bych přestat předpokládat. nicméně po dnešním, opět poněkud náročném dni, jsem totálně vyřízená. byla jsem si pro štetec, stihla si odškrtnout svoje první odvolené volby a završila to nákupy.

and i can tell u, i'm so in love with my new dress

i would take them on a date, if i had one

but i don't(what the fuck i'm even saying;
nevermind)

nicméně jsem si koupila i úžasný červený svetr a vyzvedla si fén na vlasy. wow. zírala jsem, za jak rychle jsem si s ním schopná vyfoukat vlasy, navíc je smol and cute. myslím, že na zakončení pracovního dne to bylo hodně good.