coffee is the most important meal of the day.

12. listopadu 2017 v 15:05 | S c a r s |  struggling with life but not really

zatímco jsem si před necelým měsícem prošla skrz jednu chřipkovou etapu, sápe se na mě druhá. je tudíž čas si konečně pořídit novou čepici a nějaký ten koberec okolo krku, který jiní označují za trendy šálu. možná jsem to měla udělat už dřív, but whatever.dostala jsem se opět do fáze, kdy mě do značné míry přestaly bavit doramy a tak jsem sáhla po sérii, o který již dlouho slýchám - stranger things. je to vážně dost příjemná záležitost a dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. they got some really fine development. už v podstatě od návštěvy kina na TO, se mi zalíbil koncept děcek, které odkrývají tajemnství maloměsta.

je vtipné, že ovšem až po dvou řadá sledování jsem zjistila, že si finn wolfhard, hlavní představitel stranger things, střihl i mojí neoblíbenější postavu v TO. možná bych na to přišla i dříve, ovšem na vině je moje špatná paměť na obličeje. nevermind.

ještě pár dnů zpátky jsem si říkala, že po emociálním zážitku se stranger things, by to chtělo něco oddechového. a tak tedy absolutně nechápu, že jsem se začala dívat na hannibala. po první řadě musím říct, že jsem dlouho neviděla většího chudáka, než je hlavní postava will. i feel so sorry for him. it's very ...

co se hudby týče, z posledních comebacků si překvapivě nejvíce užívám nové album super junior. i really didn't see that coming. do toho si ještě ráda poslechnu naprosto úžasnou 바람개비 od vocal teamu Seventeen. estetika level Seventeen, byl měl pojem zahrnutý do slovníku, protože ať už samotný song tak i video, si o to říkají.new bts dvd is out and still have't watched it

but min yoongi being scared as fuck in the previous bts run gave like 10 years into my life span. no kidding. he was just so adorable. musím si taky konečně udělat čas na nejnovější bts run, což bylo vlastně v plánu velmi brzy, but then hannibal happened.

jen tak mezi řečí bych se možná mohla zmínit, že plánujeme s holkama z práce menší výlet za hranice. i když je to poměrně čerstvá informace, zatím jsem se s tím svěřila jen tátovi. důvodem toho je skutečnost, že jsme si po zaplacení letenek dost slušně vjely do vlasů.

je vážně těžký se snažit vyjít s někým, kdo tu práci skutečně nemá rád a sere ho v ní naprosto všechno, což se potom samozřejmě odráží na jeho náladě a znepříjemňuje tak atmosféru v práci. v pátek jsem to už po celé týdnu prostě nedávala a ruply mi nervy v podstatě kvůli prkotině, ale evidentně je to celé moje chyba. well, fuck u too.

dávám tomu čas. do výletu je ještě daleko, ale už teď vím, že pokud si to nevyříkáme, bude se to ve mě dusit ještě hodně dlouho. ani po celé víkendu ze mě ta nasranost neopadla a jen se děsím zítřka. s holkama v práci jinak vychází strašně dobře a baví mě s nima trávit čas, ale tahle situace se začíná čím dál zhoršovat a neprospívá to ani vztahům mezi námi.