happy b-day again. this time it's 12th.

19. prosince 2017 v 10:00 | S c a r s |  blog updates
my dear child, you have already came to that age, where most of parents can't really deal with your shit hormones and puberty is getting into full rage. on and off the topics and not really into anything. i have raised you so freely. you're twelve y.o. and i'm actually weaping because i'm not sure what will hapenn to you in years that'll come.


dvanáct let je nejdelší doba, kdy jsem u něčeho vydržela. asi jsem nikdy nepředpokládala, že to s blogem vydržím tak dlouho, což se ale neobešlo bez nutných změn. pět měsíců, kdy jsem uzavřela komentáře. skoro se to nezdá, že by to bylo tak dlouho, ale vzhledem k tomu, jak málo času blogu věnuji, není se třeba divit, že čas utíká rychleji. ale stále to pomáhá v psaní (jestli se tomu vůbec dá tak říkat). #why am i here #má vůbec cenu něco slavitpořád si pohrávám s myšlenkou udělat opět menší ohlédnutí za uplynulým rokem, but who knows. dostanu k vánocům tři knížky, takže si zase velké naděje nedělám. vždycky jsem si říkala, že můj život by bez blogu byl poněkud prázdný, protože jsem si svůj čas tady užívala. nemůžu tvrdit, že by to už nebyla pravda, ale dny utíkají neskutečnou rychlostí a já nemám chvilku klidu. nicméně blogu ale můžu za mnohé poděkovat. svou squad bych bez něj asi nepoznala.


jak to bude teď je stejně ve hvězdách, asi jako dodělání mého pokoje. the information was not found. nicméně ale stále věřím tomu, že mě čas od času přepadne chuť něco zveřejnit. za obsah se ovšem nemohu zaručit. a neomluvím ani těch dvanáct let---nevermind. happy birthday, my dear. and huge thank you to everyone who came to visit and maybe is still coming back. i had great time here and hopefully, more will come. enjoy your holiday and get some rest.

bye.