can you see me as i am?

7. února 2018 v 21:52 | S c a r s |  struggling with life but not really

když jsem se u narozeninového článku pozastavila nad skutečností, že netuším jak to tu bude v budoucnosti vypadat, zaručuju vám, že mě nenapadla měsíční odmlka. yeah, i'm still here (sort of). na druhé straně jsem se aktuálně mínila podělit pár větami o skutečnost že žiju a mám se pěkně na hovno. to že jsem udělala nový layout už v plánu nebylo.


nemůžu se v podstatě přemluvit dát dohromady něco smysluplného, a vlastně i něco naprosto zbytečného. momentálně se nemůžu přemluvit naprosto k ničemu (i když se vám to snažím tvrdit v novém článku, za přítomnosti nového layoutu). vidíte tu logiku? do you smell that bullshit i'm saying? když nepočítám chybějící motivaci, je tu ještě jeden důvod.

this is a thing i currently live for

hodně random but i love it

každopádně ale zpět k tomu důvodu. osvítila mě myšlenka. můj menší chaos v hlavě se už nedal snést a já si řekla, že možná nebude chyba ve všech ostatních. možná si něco neuvědomuju. a možná bych se nad tím měla pozastavit. so then, how do i reflect on myself? projela jsem několik odkazů a udělala si menších obrázek, jenže to nestačilo. začala jsem si dělat poznámky a druhý den vyrazila na nákup blogu s pevnými deskami.


call me by your name _ oh hello there. moje plány na večer byly dost jasné v okamžiku, kdy jsem tohle objevila na csfd. it gently broke me but i loved every minute of it. very recommended. armie hammer sice už na 24 let vážně nevypadá, ale jsem ochotná jim to odpustit. also those kisses were hot.

při té příležitosti jsem si koupila i bombičkové pero (i lovin' so much) a nějaké pastelky. v podstatě z toho vznikl něco jako scrapbook říznutý s deníkem. je to prostě pomůcka jak ze sebe dostat věci, které mě nějakou dobu žerou a rozebrat je. učí mě to dívat se na situace i očima jiných a reagovat na situace s větším ohledem. ten proces bude mít asi delšího trvání, ale pomáhá mi to utřídit myšlenky, místo abych reagovala přehnaně.


pokud nepočítám svůj pokus o osobní rozvoj, sjíždím aktuálně řadu homo movies. výše zmínění je ale momentálně jediný, který stál za zmínku. co se hudby týče, veliké díky za nový track od seventeen, který se příhodně jmenuje thanks.

tím to ale nekončí, včera mi totiž solidně vyrazili dech i day6 a novým japonským singlem. nemám japonské debuty nijak v lásce, protože akorát přinesou již známé písničky v překladu and it just dosn't sounds right to me. day6 naštěstí přišli s originálním trackem and i love it so much.


this is so aesthetically pleasing

okay, víc toho na srdci nemám.
asi se tu ani nějakou dobu neobjevím.
well, nevermind. bye