anything it takes to make you stay.

24. března 2018 v 20:18 | S c a r s |  struggling with life but not reallypořád low-key nemůžu uvěřit, že je to už skoro tři celé měsíce v novém roce a já mám na kontě jeden článek. proto tak ale není divu, že se starší články staly terčem spamů na viagru. kam jsem to dopracovala? it's hard to believe that this place was such a huge part of my life and now i don't really miss it. a přitom nemám pocit, že bych blog vyloženě vyměnila za něco jiného. okay, možná za instagram. ale ani tam netrávím tolik času a ani se nesocializuju natolik, aby se do dalo považovat za náhradu. idk, přijde mi to prostě zvláštní.

you have also witnessed the beginning of my troye sivan era, i might add. má to co dočinění se změnou rádiové stanice v práci a přístupu lepší hudby, než kterou nabízí evropa 2 a její dokola opakující se playlist. i když troye není jediný, koho jsem si za poslední dobu přidala do hudební knihovny, nicméně pravděpodobně tím nejpodstatnějším. i'm in love, so in love with his music. celé blue neighborhood se mi dostává pod kůži and it cannot be stopped.ℒost boy build your hopes up like a tower

ℬlue anything it takes to make you stay

𝓌ild never knew loving could hurt this good
melancholy all over the place. it feels like being in love for the first time. being scared of hurt and rejection but it's still being scared in good way. like that feeling itself gives you strenght. ugh, so hard to describe. well, sivan actually sings about it in one of his song. never knew loving could hurt this good. and i can relate to it in so many way. like he's coming with songs that speaks to me on higher level. and i'm falling in love, all over again.začala jsem zase číst knížky. neříkám, že jsem do teď nečetla, ale yoonkook tag na ao3 už mi nepřináší nic nového, takže tomu musím dát nějakou dobu, že tam někdo zase něco nasype. v podstatě to začalo díky simon vs the homosapien agenda, které jsem objevila na českém eshopu, když jsem kolegyni vybírala dárek k narozeninám.

komunikace mezi hlavními postavami pouze přes emaily nějak ale nenaplnila moje očekávání a s další koupenou knihou jsem čekala, že konečně najdu něco, co mě nadchne. ani po druhé se to nestalo, což mě nakonec dostalo do fáze bezhlavě nerozhazovat peníze. takže jsem se dozvěděla o Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe, byla jsem rozhodnutá neutratit ani korunu.

podařilo se mi ji najít jako ebook zdarma ke stažení a naprosto paradoxně je ta knížka to nejlepší, co jsem za poslední dobu přečetla. oh man, i was so on love. poetické a tak krásně napsané. tetelila jsem se štěstím, že jsem konečně našla něco přesně pro mě.
a pak jsem s nově objevenou chutí začala dávat šanci dalším knihám. u openly straight jsem si přečetla free sample a vzhledem k tomu, že mě nadchl natolik, tak mi ani nepřišlo těch 150 Kč za ebook jako velká oběť. a to samé mohu říct o pokračování honestly, ben.

všechny výše zmíněné knihy si rozhodně pořídím i v paperbacku, ale i tak musím uznat, že nakupování do kindlu je neskutečně pohodlná věc. amazon je nicméně stejně svině. člověk by řekl, že knihy do kindlu budou levnější, než fyzické výtisky, ale v mém případě byl opak pravdou. narazila jsem na ebooky o několik dolarů dražší, než paperbacky, což připisuji skutečnosti, že neutrácíte za dopravu.

i tak je to ale stejně lákavá věc. po Aristotle and Dante jsem neměla štěstí na žádný další kompletně free ebook, takže je mi dost jasné, kam se peníze za nějaký čas zase začnou vytrácet. je přece lepší kupovat stále nové a nové knihy místo toho abych četla to, co mi leží v knihovně.

hello logic.
also goodbye money.

(než jsem stačila dopsat článek,
koupila jsem si čtení na večer.
just fuck me hard.)


life is weird lately. but weird in a good way. i'm somehow still managing. i feel light, like i sleep so well and i quite enjoy pretty much everyday. it just feels good and it sort of scares me. last time it happened, following events pretty much fucked me up. nicméně došlo na další fam meeting and i loved every second of it. březen is a good month. jen bych si přála mít víc takových akcí. prostě jen bloudit po městě a objevovat. it was just really nice. momentálně mě čeká koncert s rodinou a večeře. už se středy nemůžu dočkat.bye
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 25. března 2018 v 16:47 | Reagovat

Ari and Dante are one of my most precious cinnamon rolls, tbh. :>

2 doramaqueen doramaqueen | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 11:21 | Reagovat

Spam je všade na blogu. Snažili sa to obmedziť, ale nejde to, pretože komentáre nemajú na overenie pred robotom. Tiež mi chodia...

3 Luczaida Luczaida | E-mail | 6. dubna 2018 v 23:42 | Reagovat

Jůůůů, komentáře povoleny! :D S tou reklamou na viagru jsi mě pobavila :D Hele, když už nic jinýho (vzhledem k tomu, že jsi holka) tak tě to třeba postaví aspoň na nohy a začneš být zase aktivní na blogu :D :D :D Ale chápu to rozpoložení, že nejsi a ani ti to nějak extra nechybí nebo jako.. že ti nevadí, že nepíšeš kvanta článků týdně. Hele když jsem se rozmýšlela jestli zrušit blog, bylo to strašně moc času a událostí po tom, co jsem byla v téhle fázi a od té doby nebyl moment, kdy bych toho litovala. Občas jsem si řekla "jo, na tenhle film bych napsala recenzi" ale pak jsem si zase řekla, že by trvalo věčnost se do toho dokopat a takhle jsem vlastně v pohodě, že jsem si to prostě jenom užila bez povinnosti nebo nutkání o tom psát článek :D (TY VÍŠ, o kterým filmu bych teď nejradši psala a taky za to můžeš! :D :D)
PLUS jak začala moje posedlost číst HP slash, zase se ve mně probudilo mý zvrácený já a v hlavě se mi spřádají děje povídek, který bych začala... a nikdy nedopsala, sooo :D Asi jsem ráda, že už nemám blog a prostě se vykecám tady tobě do komentáře :D Řekla bych ale, že ty jsi jiná povaha člověka a zrušení blogu prostě.. není tvůj styl a přesvědčuju se o tom při každým tvým výročním článku, že je to další rok, co tu válíš. Fakt, všechna čest a i když jsou období, kdy prostě existujou jiný věci, který ráda děláš, zase se vrátíš a já si zas přečtu, cos objevila novýho, byeee :3 :D

4 Ady Ady | Web | 18. dubna 2018 v 21:43 | Reagovat

Omg yes, Aristotle and Dante!!!♥♥ I love it so much.
O Openly Straight jsem nicméně neslyšela, ale díky za recommendation. Přidávám si to do svého book listu, hehe. c: Sama jsem se vrátila ke své staré lásce aka čtení a prostě miluju ten pocit, když si můžeš sednout s knížkou v ruce a prostě se jen ponořit do toho čtení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.