first a look then a spark from a second.

15. července 2018 v 12:27 | S c a r s |  struggling with life but not really
i was really ready to make that fan fic rec list no one asked for but i lost motivation before i could even start. my will drive is truly inspirational. ale dala jsem dohromady alespoň tento článek. well whatever.

zjišťuji, že pomalu každý článek začínám konstatováním, jak to v poslední době nebylo nejlepší, ale vzhledem k tomu, že jsem se dostala ke psaní, můžete si být jisti, že to zase nabralo pozitivní směr

(bc i wouldn't really write anything if not).anyway, so what's new then?

asi nebudu mít dovolenou, ale na druhé straně dostanu přidáno. do té doby si možná našetřím na nějaký pěkný pobyt v zahraničí, na který pochopitelně nebudu moc jet, protože pořád nebudu mít dovolenou. je to komplikované a nesnažte se v tom najít smysl, protože já si na pěkný pobyt v zahraničí nikdy nenašetřím, protože si pořád něco kupuju. just fuck me.

but im still pretty much content.

vzala jsem bráchu do kina na deadpoola a nakupovala plno věcí do pokoje. konečně jsem se totiž odhodlala udělat si výlet do ikei. upřímně jsem to chtěla podniknout v okamžiku, kdy bych zverbovala některého z rodičů, aby mě doprovodil, protože myšlenka, že budu tahat úložné boxy vlakem, mě moc nenadchla. nakonec to ale tak i dopadlo. k tomu mohu jedině říct, že jsem o to lepší pocit z nákupu měla tho. díky bohu, že ikea má ty boxy složené, jinak bych asi umřela. a ještě jsem si předtím udělala radost s nákupem oblečení. z toho plyne, že by mě nikdy nikam neměli pouštět samotnou.

im such a hopeless person.

. .


[1.] rozhodla jsem se pro nový lak. měla jsem potřebu vlastnit další matný, ale nabídka není bohužel tak široká, jak by se mi líbilo. naštěstí pro mě, jsem objevila značku trend it up od dmka, která má více než krásné barvičky. [2.] chtělo to znova nabarvit vlasy a kupodivu to vyšlo tmavěji, než jsem předpokládala. i wasn't feeling it at first, but i love it now. delší dobu teď asi do žádné zrzavé, nebo červené nepůjdu. also, look at my new sweater. yeah, koupila jsem si v létě svetr, just fuck it. [3.] procházela jsem svou manga knihovničku a po sto letech vzala do ruky gangstu. they should really release new volume really fucking soon because i miss it very much. ♥


when we make contact boy
it's a physical-chemical interaction, it's a chain reaction
when we combine feel the satisfaction, deep inside my soul

i sort of love this song
. .


[1.] to bylo tehdy, když jsem měla skoro na odchodu and my brain went 'oh, let's take a selfie', a pak jenom 'oh, this light is pretty lit'. ten vlak jsem málem nestihla. that dumb ass is me. [2.] domácí maliny, i love it so so so much. mohla jsem se jich užrat a do toho jsem dlabala borůvky a hroznové víno. this is life i need. [3.] je to už více než rok, co jsem byly nakupovat s tátovou drahou polovičkou keře na zahradu a mezi koupenými byl i motýlí keř, který motýli přitahuje. so my question was, is it really working? yes, it is. stačilo mi pár minut a měla jsem tunu fotek.
dostala jsem se opět do stavu, kdy mám málo věcí ke čtení. nestále se u mě střídá období, kdy čtu výhradně knihy a kdy zase fan fikce. většinou to přijde v okamžiku, kdy na ao3 není nic nového, ale i tak těch knih, do kterých bych chtěla vrazit peníze zase není moc, jelikož se obávám kvality, která mi bude od neznámé knihy předhozena.


takže jsem začala opět vyhledávat ebooky na netu a objevila jsem holy grail. na jediné stránce ke stažení všechny knihy, které jsem chtěla přečíst. literally fuck me. na druhé straně se mi potvrdilo to, čeho jsem obávala. třeba takové the darkest part of the forest zní jako fun book. it was basically retelling snow white story, except that snow white was lovely emo boi with horns and instead of prince, you got two siblings. hlavní hrdinka je basically moody teenager, who kissed everyone in town, zatímco její bratr byl díky bohu více snesitelnou povahou. it has a plot, but it was vague and so fucking boring. thank god that brother got the emo boi, otherwise it would suck even more.


naštěstí jsem si zlepšila náladu s how to make a wish. this one was so lovely. as much it's about coming out, it's also about relationship between mother and daughter. i sort of could relate a lot. i would totally recommend this one. main girls are also freaking adorable and love them both.
. .


[1.] idk why, but that morning somehow felt good. and in that case i fell obligated to take a selfie. na druhé straně byla důvodem i nová džínová bunda. fun fact; po několika letech jsem si všimla, že si mamka koupila džínovou bundu a hned jsem si jí musela vyzkoušet, protože jsem sama už nějakou dobu chtěla. how come i didn't know she had this treasure? well anyway, sice mi bylo řečeno, že si jí můžu půjčit když budu chtít, chtěla jsem jednoduše mít vlastní. zoot tentokrát nezklamal. [2.] večerní estetika u nás v zapadákově. [3.] moje nejnovější úlovky and im so in love with these colours ♥
well, what more could i add? pořád mám tendenci zmínit, že letos už si vážně dokupím všechny mangy k FMA (ale to už plánuju asi tři roky), a pak pokračovat s haikyuu, protože jsem zjistila, že moje láska k té manze je taky very much aktuální. jen mě trochu děsí, že to asi nebudu mít kam dát. někdy mezitím bych mohla udělat poslední úpravy pokoje, koupit si závěsy a novou postel. a do toho se účastnit pár akcí, abych taky pořád neseděla doma. yeah, that sounds like a plan.
 


Komentáře

1 Nauesin Nauesin | Web | 16. července 2018 v 11:44 | Reagovat

Ty laky vypadají moc dobře :D damnit I need a new one. (I'm obsessed, okay.)
Taky bych chtěla mít stav, kdy bych neměla co číst :D Já to mám naopak, skoro vůbec nečtu >< A měla bych já vím, ale když mě je těžké odtrhnout od počítače :D a nikam dostatečně necestuju, abych si četla za cesty.

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 16. července 2018 v 17:13 | Reagovat

Ta hnědá (je to hnědá, že jo? ^^") ti moc sluší. :> A taky jsem se asi zamilovala do těch odstínů laků. *-*

3 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 17. července 2018 v 17:06 | Reagovat

Taky se obávám, kam všechny ty mangy a knihy dám, zvlášť, když většina titulů má x volume.
A vidím, že nejsem jediná, co si zařizuje pokoj a dokupuje nábytek :D

4 Luczaida Luczaida | E-mail | 22. července 2018 v 22:05 | Reagovat

musím podotknout, že jet do ikey vlakem je dost dobrej nápad, protože pak bych tam vždycky neutratila takovej majlant s tím, že bych to neměla jak odtáhnout domů :D :D
btw furt se topím v hp fanfic až zapomínám číst knížky (a to jsem k narozeninám dostala Prokleté dítě), takže chápu, že čteš buď to nebo to. Člověk, kterej stíhá všechno, není člověk :D Jelikož jsem roky hp fanfic přehlížela, tak toho mám pořád strašně moc a netěším se na den, kdy budu na suchu tak jako teď ty (ani jsem netušila, že by mohlo někomu dojít čtivo na ao3 :D)
(ono toho hp podle mě už ani moc nepřibyde - většina blogů je už roky neaktivní a na eng povídky jsem líná.. prostě... jsem no :D Takže doufám, že ten den nenastane.)
Jo a vlasy máš úžasný mimochodem a ty police ala polokostka, který byly myslím v minulým článku luxus ;)
Jo a mám novej gay seriálovej objev, to ti asi poreferuju na fb spíš, byeee :D

5 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 1. srpna 2018 v 23:19 | Reagovat

Do Ikei samotnou? :D No, taky se občas utrhnu ze řetězu, ale musím se hlídat, protože bych to asi neutáhla.
Tak třeba nedostaneš dovolenou v létě, ale v zimě. Někdy se to stává.
Motýl na tom keři se ti moc povedl <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.