just a fading melody in your head.

23. září 2018 v 22:03 | S c a r s |  struggling with life but not really

lol, it's been two months. a přiznám se, že mám hlad. to sice vůbec nesouvisí s tím, že už uběhla taková doba, ale momentálně je to jediné, na co dokážu myslet, takže odběhnu vyrabovat lednici a budu se modlit, abych cestou našla my dying will to finish this.

. . . several hours later
co jinak nového? mám za sebou svou první pride and i really enjoyed this so much. atmosféra byla skvělá and my company was much appreciated. v podstatě k tomu nemám co víc říct. snad jen to, že after party šla mimo mě díky výběru hudby, ale když to příště vezmeme na osmdesátky a devadesátky do lucerny, budu nejvíc spokojený člověk. ale zjistila jsem zajímavou věc a to, že se dokážu bavit a to i tancováním. jsem zvyklá pít víno, ale do půl hodiny se mi po něm chce spát a začínám být protivná. na druhé straně cider má na mě opačné učinky. it's good to know, že dokážu být vzhůru i do dvanácti.


...... ......
byl čas výletit. mám dojem, že jsem už roky nebyla s našima na nějaké společné akci, ale asi se mi to jen zdá vzhledem k počtu výletů, které podnikají na motorkách a kam mě sebou neberou (a dostatečně jsem jim to taky vyčetla). so i was really excited když přišli s výletem do Hřenska. počasí nám krásně vyšlo, i když jsem měla na sobě dva svetry a modlila se, abych nenastydla. hergot, komu tady co nalhávám. chvilku jsem umírala vedrem a chvilku zimou. počasí stálo za hovno. ale bylo to super. moje fotky z akce jsou ale ještě horší, než to počasí, so here are my selfies, because that's what you really need to see. víte, vždycky jsem chtěla fotky s messy vlasama ve větru. tohle byl první a poslední pokus o ně.


. .
v polovině psaní článku vypli proud...
...a pak jsem na youtube začala koukat na video trying on wedding dresses from wish.com
(někdo nechce abych ten článek dopsala)and that someone is maybe me...
another selfies, be aware. lol, měla jsem na jazyku větu, že jsem nikdy neměla potřebu se fotit, ale to je bullshit. if i feel pretty, i'll fucking take selfie. jen to není zas tak často, ale v poslední době zkouším nové věci s make-upem, takže je toho víc. nicméně jsem ale dostala od své drahé polovičky tunu nových věcí, které se rozhodla vyřadit a já tak přišla ke třem neopoužítým paletkám očních stínů, korektorům, tekutým rtěnkám a milionem štětců. i felt blessed. měla jsem už delší dobu nutkání si hrát se stíny, ale dát tři stovky za paletku, se kterou stejně zjistím, že mi to nejde a nesluší, se mi prostě nechtělo.

byla jsem ale zachráněna a tak jsem začala experimentovat. na těchto fotkách něco málo uvidíte, ale já bohužel nic lepšího aktuálně ani nemám. jakože let me tell u the progress. tohle měl být soft peachy look but i made it look agressive as fuck. neměla bych ani říkat, že jsem se vážně snažila. well, na videu použili méně té fialové, but i sort of love it anyway. zkoušela jsem k tomu i umělé řasy, but fuck that, never again. but yassss, konečně jsem se vychytala tekutou rtěnku. sort of.


.. ..

[1.] naše malá vixen byla v poslední době dost skleslá. mamka se ségrou si usmyslely, že chtějí dalšího psa, aby jí prý nebylo smutno. mělo to spíš opačný účinek, ale už se to lepší. she's still the cutest one. [2.] objednala jsem si z ebaye nový obal na kindla, and im loving it. upřímně je potisk poněkud pochybný při velmi blízkém zkoumáním, ale jsem ochotná odpouštět. [3.] vytáhla jsem ségru do kina na hotel transylvanie. yeah, that was good time. movie was shitty, but she loved it so who cares. [4.] crying bloody tears. moje nové závěsy jsou the coolest thing ever. ušité ale na míru.

[5.] dostala jsem nové poličky. i love them so much. vtipnou věcí nicméně zůstává, že do nich zatím nemám co dát, ale oceňuju je více, než tu zeď z polaroidů, kterou jsem musela měsíc zpátky kompletně sundat, protože všechno postupně odpadávalo. dále jsem dostala okrasná písmenka r e l a x (like how dare u tellin' me what to do), což se v téhle stresující rodině poměrně hodí, ale především i koš na odpadky.

nikdy bych nečekala, jako moc budu totiž potřebovat koš potom co jsem si začátkem jara do okna nalepila síť, čímž mi skončila také možnost vyhazovat bordel oknem. okay, to neznělo moc dobře, nevermind.


........

i don't think i have more to add.
lol, this post is sort of pointless, right?
nevermind, bye.