caught my attention.

ff rec | run this town by dreamingdaegu

8. října 2017 v 19:58 | S c a r s

okay, let me start about ▲ Run This Town. i know, i talked about this fic last time, but i don't think i stressed enough how good this fic actually is in the previous rec list. so here i am again to remind u."I thought this was a dance, not a therapy session."

ff reclist | bangtan ensemble {hello, dark world}

20. srpna 2017 v 15:57 | S c a r s


it's official, nemám co číst. ffs, které jsem si dala bokem do šítku 'good shit ffs' aktuálně čtu stále dokola. what a sad life. a přitom zjišťuju, ale některé možná nebyly tak dobré. nevermind. s těmihle jsem o něco více spokojená.
#reincarnation #soulmates #angsty #i was so much in pain #he saw him die so many times #so fucking frustrating #thank god it has happy ending

Because Yoongi doesn't know how this started, or how this will end, but he knows this simple fact: he knows that there is a love between them that is much fiercer than the burning sun. There is that love then, and there is that love now, and surely there will be that same love the next time.

(Or: the one where they're reincarnated over and over again and Yoongi meets a different version of Hoseok every time but Yoongi is the only one that remembers.)

ff reclist | yoongi/jimin {maybe we were made for each other}

30. července 2017 v 15:46 | S c a r s

celý víkend jsem strávila nad třízením povídek ve čtečce, abych si ujasnila, co vlastně stojí za to, aby bylo zmíněno a co vlastně vůbec ne. a nebudu vůbec lhát, když řeknu, že právě díky tomu jsem většinu četla znova. nicméně jsem ale s výběrem spokojená. horší byla samotná úprava článku. please, read tags, it's important. also veškeré povídky jsou směrované na členy bts. v tomto případě spíše pouze na yoongiho a jimina. povídky s dalšími členy chystám až příště.


tear the moon from the stars tonight by euphoriae

#Historical AU #Slave!Jimin #Noble!Yoongi #slow burn #smut #this fic is gold #one of my truly faves #no regrets

"Remember what I told you. You are mine now and I take care of my things." Joseon Era AU: Jimin, a low born, catches the attention of nobleboy Min Yoongi.

web comics | starfighter, avialae & r.u. screwed

2. července 2016 v 14:48 | S c a r s

Je to už nějakou dobu, co jsem naposledy zveřejnila poslední úlovky mezi webovými komiksy, ale k mému překvapení jsem v archívu nenašla ty nejpodstatnější a tudíž se tímto snažím svou chybu napravit. Nutno podotknout, že pokud hledáte heterosexuální četbu, tohle nebude článek pro Vás. ✌️

Starfighter | 4 chapters; ongoing

Příběh situován v budoucnosti na jedné z vesmírných stanic, kde je letka tvořená navigátory a k nim přidělenými fightery. Navigátorovi jménem Abel, je nově přiřazen potížistický fighter Cain, jenž jejich společné soužití započne dost netradičně a Abelovi zůstává již permanentní jizvy na rtu, jakožto označení Cainova majetku. Nucen okolnostmi, Abel se snaží zůstat profesionálem, zatímco se ale zaplétá do chaotického vztahu s Cainem.

Starfighter je pro mě již několik let stará záležitost, nalezena snad někdy v době při objevování prvních manga. Zrovna nedávno jsem nahlížela do prvních kapitol a je až neuvěřitelné, jak se autorka s kresbou zlepšila.

eurovision | when Europe goes wild

15. května 2016 v 15:43 | S c a r s


► I přestože se mi nepodaří Eurovision sledovat každým rokem, díky tumblru a svým evropským followers jsem pokaždé obeznámená s jejím průběhem a grand finále je jednoduše nocí plná šílených vystoupení, neobvyklých kostýmů a v podstatě i hodně ghei záležitostí, kterou se Evropa náležitě chlubí.

Pojďme se tedy ohlédnout za letošním ročníkem a i některými předešlými.
A nutno upozornit, že i doplněné řadou meme.

Diaemyung & Koii | cartoonists

2. března 2016 v 9:49 | S c a r s

K mému milému překvapení si článek se Sarah's scribbles odnesl poměrně dost ohlasů a já se rozhodla Vás seznámit s dalšími, i když jsem si poměrně jistá, že je možná budete znát.

Diaemyung; cartoonist

Prvním z nich je korejská kreslířka, která vystupuje pod jménem Diaemyung. Na její komiksy jsem narazila díky velmi skvělému a na mě osobně velmi padnoucímu komiksu vyobrazující moje představy o wild friday night; this is so me. Její reakce na animák Big Hero 6 je určitě jedna z těch, se kterou se můžeme ztotožnit a to samé by se dalo říct o being interested only in 2D characters, nebo first time seeing BL stuff.

Podle informací, které jsem našla na jejím tumblru, zřejmě to nebude tak dlouho, co začala pracovat jako kreslířka na plný úvazek a na jejím korejském blogu můžete najít nějaké Kekkai Sensen doujiny, ale jsem si docela jistá, že toho má na svém kontě i více.

comics | sarah's scribbles

8. února 2016 v 7:35 | S c a r s

Sarah's scribbles jsou skvělé a dost výstižné jednostránkové komiksy, většinou o třech až pěti panelenech, vznikající na základě situacích z autorčina běžného života. Co pravděpodobně začalo jako hobby pro pobavení, že se aktuálně rozrostlo nejen do merchandise, ale i nové kolekce komiksů Adulthood Is a Myth, která brzy vyjde. Nejsem si jistá, jak jsem na tyto komiksy vůbec narazila, ale skvěle se bavila u každého z nich a byla by škoda se o ně nepodělit. Ve článku najdete pár perliček, ale určitě doporučuji navštívit oficiální stránky pro více komiksů.

redbubble & society6 | sell your art

22. srpna 2015 v 13:37 | S c a r s

o h a i y o;

přináším něco malinko starého, ale víceméně stále aktuálního. Možná si budete pamatovat, ale zhruba okolo února a začátkem března toho roku jsem chlubila nákupy ze stránek #redbubble a dnes bych se jim ráda více věnovala a při té příležitosti vám představím i stránky #society6, které jsou postavené na stejném principu.

web comics | 19 days & Always Raining Here

2. srpna 2015 v 21:20 | S c a r s
Aneb co právě čtu. 19 Days a Always Raining Here jsou fajn a roztomilé web komiksy, které si jistě zaslouží trochu pozornosti. Nejsem tu s nimi příliš výřečná, ale i tak doufám, že vás aspoň trochu zaujmou. Případně se jistě nebojte podělit o své dojmy. Kdo by nevěděl, tak update web komiksů jsou každý týden.
19 D A Y S ; by old xian

Tahle poněkud komorní záležitost vypráví o životě dvou středoškolských kamarádů, kteří se v podstatě snaží skrýt city jeden pro druhého. To je dostane do několika vtipných situacích, už jen kvůli faktu, že oba jsou maximální paka.

Celkově komiks nemá ucelený děj a skládá se spíše s chronologicky seřazených střípků a různých situací, které jsou v mnoha případech komicky zakončeny. Jelikož se jedná o dílko jedné čínské slečny, o překlad se postarala skupina yaoi-blcd, která mimochodem překládá i další web komiksy dané autorky.

READ HERE | přeskočte poslední update komiksu a na konci stránky najdete odkaz na všechny přeložené části, jak jsou po sobě. všechny aktuální chaptery potom najdete zde.

useless crap | mluvící pekárna

14. června 2015 v 16:29 | S c a r s
OK, tohle jsem si nemohla odpustit. Je to tu mrtvý a většina ze školou povinných dohání poslední týdny ve škole a myslím, že se to tak odráží u všech na blogu. Uvažuju nad recenzí na Gotham, který jsem dokoukala, ale vlastně se mi do toho vůbec nechce a než se rozhoupám ke konečnému verdiktu, polovinu věcí si už nebudu pamatovat.

Anyway. Při menším úklidu pc a záložek, jsem narazila na naprosto dokonalý počin. Jde o francouzskou pekárnu, kde se zobrazené pečivo začne hýbat, zpívat, rapovat po najetí myši na něj. Je tam docela dost schovaných pokladů a i když je francouzsky, mohlo by vás to pobavit. Co mě totiž tady naprosto odrovnalo, že jedna z těch věcí mluví japonsky a je tam také vložena jedna z nejznámějších hlášek z Breaking Bad a to "I'm not in danger, Scarlett. I'm the danger." Dejte vědět, jestli se vám je podařilo najít :D A zkuste všechny možnosti!

Najdete ji na následujícím odkaze, nebo na po kliknutí na obrázek

 
 

Reklama