droplets of creativity

don't wanna cry.

1. července 2017 v 15:54 | S c a r s


Gray Rain Cloud Watercolor

a mood board; still alive

8. května 2017 v 18:49 | S c a r s


do something pleasing. write about something that makes you happy. to byla původní myšlenka a skutečně to vypadalo na drama update, but nope. nothing really feels right today, so this happened. nejsem si úplně jistá, co by tenhle článek měl představovat, kromě očividného znění z nadpisu, nicméně to výrazně nevypovídá o mě. možná by se to dalo brát jako kindly reminder to stay possitive. ta poslední sekce je spíš jako bonus. ehm, bonus pro mě. takže co vás čeká? random quote na určité téma, několik doplňujících fotek, či animací a pokud budete hledat, tak i odkaz na song. good luck everyone, happy hunger games.

yoongi fanmix; i thought i might get one more chance

27. března 2017 v 22:33 | S c a r s


i'm sitting here like 'music update will do', but then i'm like 'i don't have enough new music for update'. a takhle to dopadlo s novým článkem.i feel sorry for all of us.poslední reviews na doramu bylo naposledy v lednu, anime update v říjnu minulého roku. od té doby jen hudba, osobní kecy, bantani, osobní kecy, osobní kecy, bangtani, zase bangtani a jestli by to někoho překvapilo tak ještě další bangtani, čímž to celé uzavřu dalšíma kecama ze svého života. myslím, že je naprosto na místě se strachovat o chod tohoto blogu.

i surely disappointed all of you.

jenže chuť přidat článek byla natolik silná, že mi vnukla nápad. netuším, jestli je tu někdo, kdo si pamatuje doby, kdy jsem přidávala mixy na 8tracks a pokud jste se ocitli na zmíněné stránce někdy v poslední době, určitě víte jak to tam je s přehráváním hudby. bleh. anyway, udělala jsem tedy fan mix. sort of for yoongi. není to hudba, kterou by poslouchal, ale je to hudba, která mi ho svým způsobem připomíná. sort of sad, melancholic but the most of all beautiful.

struggling for words.

11. února 2017 v 13:43 | S c a r s

i did a thing. jak vysvětlit něco, co se ani pořádně vysvětlit nedá. chytila mě velmi slabá kreativní chvilka, jež mi vnukla nápad. i tried. i really really tried. or not really. p.s. najdi všechny bts reference. also bts comeback is coming. tuhle neděli se mému blogu asi vyhněte. a tu příští asi taky.


fanmixes | be classic

26. května 2016 v 20:10 | S c a r s

Přiznám se, že jsem měla v plánu přidávat více fanmixů, ať už svých nebo objevených, ale od doby, kdy 8tracks jede přes youtube videa, tak nějak to pro mě ztratilo šťávu. Aktuálně bylo v plánu přidat jen několik málo songů, které teď poslouchám nejvíce, ale při zjištění, že na blogu není zaznamenaná moje éra z sedmdesátek, nebo osmdesátek, rozhodla jsem se hudební update spojit s fanmixy.

personal fanmix for my favourite guardians; playlist zde


To, že miluju soundtrack k Strážcům galaxie není žádné tajemství a už delší dobu je to i moje nejoblíbenější marvelovská adaptace. Ovšem těch jedenáct písniček se časem ohraje a já tak zapátrala do končin sedmdesátek a výše, abych si na seznam připsala další. Tento playlist se z nich celý bohužel neskládá, ale i tak jsem se snažila přidat alespoň tematicky hodící se písničky, kdy v důsledku vznikl i jeden z mých nejoblíbenějších fanmixů vůbec.

xiuhan fanmix + drabble;

31. srpna 2014 v 14:49 | S c a r s

my heart, my soul, all yours. (listen here | playlist here) | xiuhan fanmix

Je to směs všech písniček, které v poslední době poslouchám. Měl to být samostatný článek, ale nějak mě zlobilo youtube, takže jsem to nahrála na 8tracks a udělala z toho xiuhan fanmix. Jsou to v podtstatě dost melancholický písničky, které z mého pohledu tenhle otp i dost vystihují a hodí se i k přiloženému drabble.

"I could open up the sky and I could give you my devotion until the end of time.
And you will never be forgotten with me by your side."

A/N: Je to divný drabble, tak trochu X-Men!au, kde je Minseokovou schopností silná empatie a svět se odehrává ve spustošené budoucnosti poté co Sentinelové ovládli svět a vyhladili více než polovinu lidstva (ano, nedávno jsem viděla X-Men: Days Of Future Past a dost mě to poznamenalo a prostě fuck yeah X-MEN).

fanmixes | exo, vixx & kpop.

16. dubna 2014 v 6:09 | S c a r s

Další várka fanmixů, jež mi už nějako dobu trčí na 8tracks a s jejich přidáváním sem, si dávám pěkně načas. Na svém účtu tam, je už přes deset podobných věcí a momentálně se nacházím na mrtvém bodě, takže je velká pravděpodobnost, že s tím přestanu na chvíli otravovat.

leo/n fanmix, když je povídka v nedohlednu

light me up
mix korejských songů, které se mi líbí

fanmix | waking up to your sunset;

19. září 2013 v 9:49 | S c a r s

Když jsem si udělala účet na 8track, říkala jsem si, že sama žádný mixy dělat nebudu, jenže - je tak těžký se nenechat nalákat na tu možnost, která se vám přímo nabízí, a když jsem včera slyšela po hrozně dlouhé době písničku Jet Lag od Simple Plan, vnuklo mi to inspiraci. A teď jsem tady, s vlastním první mixem a absolutně nechápu, co dělám. well, neverminds. Ha, a docela by mě zajímalo, kdo z vás zná aspoň některé z těchto písniček. Moje pop-rockové srdcovky!


waking up to your sunset; (listen here)

All Time Low - Time Bomb
Simple Plan - Jet Lag (Feat. Natasha Bedingfield)
Marianas Trench - Celebrity Status
A Rocket To The Moon - Mr. Right
Before Their Eyes - Sing to Me
Kids In Glass Houses - Matters At All
Boys Like Girls - Contagious
Every Avenue - Someday, Somehow
 
 

Reklama