fanmix recs

music stash | aka currently addicted

14. února 2015 v 16:52 | S c a r s
Už je to tady zase - fanmixy. Další věc, které se mimochodem nemůžu zbavit a mít více čas, měla bych je na programu denně. Navíc zbožňuju mixy na téma, ať už je to na otp nebo čistě inspirované nějakým anime. Nehledě na to, že vždycky objevím nějaké nové písničky. V poslední době trochu tápu při poslechu hudby a bojuju s pocitem, že nic co mám v knihovně, mě poslouchat nebaví. Na 8tracks se mi ale prostě nemůže stát, že nebudu mít nic k poslechu. Jestli jste tuhle stránku ještě neprozkoumali, určitě doporučuju, stejně jako doporučuji několik následujících fanmixů. A mimochodem, jestli máte k doporučení vy sami nějakou hudbu, nebojte se o ní podělit, thank you! :D

(pro spuštění fan mixů kliknětě na obrázky)

fanmixes | anime and stuff

7. ledna 2015 v 6:38 | S c a r s
Ah, úplně jsem zapomněla, že mám k dispozici tuhle neužitečnou rubriku, ve které jsem se rozhodla vnucovat moje oblíbené fanmixy, v nesposlední řadě i s těmi svými. Původně jsem zamýšlela přidat dva své nové, ale nakonec jsem to trochu otočila a rozhodla se přidat fanmixy zaměřené na anime. V mnoha případech v nich nenaleznete japonskou hudbu, ale povětšinou písničky, které jsou situované k páru. Beze srandy říkám, že anime inspirované fanmixy patří k mým nejoblíbenějším a momentálně vám sem házím tři, která se drží na špičce! :D Určitě doporučuju poslechnout!

my favs | soundtracks

20. září 2014 v 14:45 | S c a r s

Nemůžu úplně tvrdit, že bych měla nějaký velký zájem o soundtracky, spíš naopak. Na druhé straně v práci se to skvěle poslouchá a člověku jich pár uvízne v hlavě. Tyhle kousky jsem si ale převážně našla sama, až možná na soundtrack k Rush, který jsem objevila v práci. Nejsou to úplně všechny oblíbené věci (protože bezmála všechno od Zimmera je i zároveň mým oblíbeným), ale spíše aktuálně slabosti a hudební potěšení.

fanmixes | winter soldier

12. srpna 2014 v 19:00 | S c a r s
Asi jsem zešílela. Minulou sobotu jsem konečně viděla Captain America: The Winter Soldier a narovinu říkám, že jsem z toho filmu nadšená po všech stránkách. A navíc Bucky Barnes - co víc si přát. Ach ano, jednou z věcí, které na The Winter Soldier zbožňuju, je samotný Winter Soldier, kterého zahrál Sebastian Stan. A jakmile se potom dostávám do podobné fáze, začínám dělat fanmixy. Je to už pár měsíců, co jsem vás naposledy informovala o nových fanmixech, ale dělám je poměrně pravidelně, i když jich stále není mnoho.

winter soldier;marching soldiers;

Nebudeme si lhát - druhý fanmix se sice jmenuje marching soldiers, ale stejně jako ten první, jsou oba v podstatě věnované Buckymu Barnesovi a jeho nové postavě Winter Soldier. První z mixů je pohodvější a angstovnější, kdežto v druhém mi ujela ruka a sáhla jsem po něčem maličko tvrdším :D Pokud necuknu, měla by se tu objevit i recenze na film.

exo fanmixes;

14. února 2014 v 11:26 | S c a r s
Nové fanmixy za poslední týdny. Byla to pro mě taková menší oddechovka a dát dohromady pár písniček nikdy nemohlo být lehčí! V mixech najdete docela hodně alternativního rocku, nějaký ten pop-rock, nějaký ten cover a jedný z nejznámějších vypalovaček, které teď frčí éterem a v neposlední řadě i něco z mé osobný hudební knihovničky. Mám pocit, že jsem se tak trochu zasekla na mrtvém bodě a nemám takřka co poslouchat. Při té příležitosti prstíčkem hrabu za nějaká doporučení na hudbu :D Jsem ve stádiu, kdy bych si poslechla asi cokoliv.

ups and downs; xiuhan fanmix
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
counting stars; minseok fanmix
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

keep it playin' | fanmixy ispirované exo.

22. října 2013 v 22:27 | S c a r s
Už nějakou dobu se chystám přidat pár fanmixů, na které jsem za svůj pobyt na 8tracks zaregistrovala a stačila si oblíbit. I přestože teď přináším mixy jen EXO inspirované, tuším, že tam nenajdete ani jednu korejskou písničku a většina z toho je spíš indie, rock nebo poprock. Po těch hektolitrech kpopu je vážně fajn, si poslechnout něco trochu jiného a tyhle mixy se vážně povedly. Máte tu čtyři z nejoblíbenější, tak třeba se i vám nějaký z nich bude líbít!~

tahle úžasná věcička funguje jako fanmix k povídkové sérii sova boys, kterou napsala úžasná sendandreceive. neskutečně mě ale mrzí, že přestala psát ;; co se mixu týče, je to směs všeho, ale moc se mi zalíbil.
co by se hrálo na house party, kterou by pořádali EXO? dost možná právě tahle řada písniček. není to úplně můj styl, ale něco se mi tam líbilo a celkově dohromady to není vůbec špatná kombinace. hlavně že tam není Bieber lol :D

 
 

Reklama......


"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / © / ©


...