fanmix recs

yoongi fanmix; i thought i might get one more chance

27. března 2017 v 22:33 | S c a r s


i'm sitting here like 'music update will do', but then i'm like 'i don't have enough new music for update'. a takhle to dopadlo s novým článkem.i feel sorry for all of us.poslední reviews na doramu bylo naposledy v lednu, anime update v říjnu minulého roku. od té doby jen hudba, osobní kecy, bantani, osobní kecy, osobní kecy, bangtani, zase bangtani a jestli by to někoho překvapilo tak ještě další bangtani, čímž to celé uzavřu dalšíma kecama ze svého života. myslím, že je naprosto na místě se strachovat o chod tohoto blogu.

i surely disappointed all of you.

jenže chuť přidat článek byla natolik silná, že mi vnukla nápad. netuším, jestli je tu někdo, kdo si pamatuje doby, kdy jsem přidávala mixy na 8tracks a pokud jste se ocitli na zmíněné stránce někdy v poslední době, určitě víte jak to tam je s přehráváním hudby. bleh. anyway, udělala jsem tedy fan mix. sort of for yoongi. není to hudba, kterou by poslouchal, ale je to hudba, která mi ho svým způsobem připomíná. sort of sad, melancholic but the most of all beautiful.

fanmixes | be classic

26. května 2016 v 20:10 | S c a r s

Přiznám se, že jsem měla v plánu přidávat více fanmixů, ať už svých nebo objevených, ale od doby, kdy 8tracks jede přes youtube videa, tak nějak to pro mě ztratilo šťávu. Aktuálně bylo v plánu přidat jen několik málo songů, které teď poslouchám nejvíce, ale při zjištění, že na blogu není zaznamenaná moje éra z sedmdesátek, nebo osmdesátek, rozhodla jsem se hudební update spojit s fanmixy.

personal fanmix for my favourite guardians; playlist zde


To, že miluju soundtrack k Strážcům galaxie není žádné tajemství a už delší dobu je to i moje nejoblíbenější marvelovská adaptace. Ovšem těch jedenáct písniček se časem ohraje a já tak zapátrala do končin sedmdesátek a výše, abych si na seznam připsala další. Tento playlist se z nich celý bohužel neskládá, ale i tak jsem se snažila přidat alespoň tematicky hodící se písničky, kdy v důsledku vznikl i jeden z mých nejoblíbenějších fanmixů vůbec.

music stash | aka currently addicted

14. února 2015 v 16:52 | S c a r s
Už je to tady zase - fanmixy. Další věc, které se mimochodem nemůžu zbavit a mít více čas, měla bych je na programu denně. Navíc zbožňuju mixy na téma, ať už je to na otp nebo čistě inspirované nějakým anime. Nehledě na to, že vždycky objevím nějaké nové písničky. V poslední době trochu tápu při poslechu hudby a bojuju s pocitem, že nic co mám v knihovně, mě poslouchat nebaví. Na 8tracks se mi ale prostě nemůže stát, že nebudu mít nic k poslechu. Jestli jste tuhle stránku ještě neprozkoumali, určitě doporučuju, stejně jako doporučuji několik následujících fanmixů. A mimochodem, jestli máte k doporučení vy sami nějakou hudbu, nebojte se o ní podělit, thank you! :D

(pro spuštění fan mixů kliknětě na obrázky)

fanmixes | anime and stuff

7. ledna 2015 v 6:38 | S c a r s
Ah, úplně jsem zapomněla, že mám k dispozici tuhle neužitečnou rubriku, ve které jsem se rozhodla vnucovat moje oblíbené fanmixy, v nesposlední řadě i s těmi svými. Původně jsem zamýšlela přidat dva své nové, ale nakonec jsem to trochu otočila a rozhodla se přidat fanmixy zaměřené na anime. V mnoha případech v nich nenaleznete japonskou hudbu, ale povětšinou písničky, které jsou situované k páru. Beze srandy říkám, že anime inspirované fanmixy patří k mým nejoblíbenějším a momentálně vám sem házím tři, která se drží na špičce! :D Určitě doporučuju poslechnout!

my favs | soundtracks

20. září 2014 v 14:45 | S c a r s

Nemůžu úplně tvrdit, že bych měla nějaký velký zájem o soundtracky, spíš naopak. Na druhé straně v práci se to skvěle poslouchá a člověku jich pár uvízne v hlavě. Tyhle kousky jsem si ale převážně našla sama, až možná na soundtrack k Rush, který jsem objevila v práci. Nejsou to úplně všechny oblíbené věci (protože bezmála všechno od Zimmera je i zároveň mým oblíbeným), ale spíše aktuálně slabosti a hudební potěšení.

xiuhan fanmix + drabble;

31. srpna 2014 v 14:49 | S c a r s

my heart, my soul, all yours. (listen here | playlist here) | xiuhan fanmix

Je to směs všech písniček, které v poslední době poslouchám. Měl to být samostatný článek, ale nějak mě zlobilo youtube, takže jsem to nahrála na 8tracks a udělala z toho xiuhan fanmix. Jsou to v podtstatě dost melancholický písničky, které z mého pohledu tenhle otp i dost vystihují a hodí se i k přiloženému drabble.

"I could open up the sky and I could give you my devotion until the end of time.
And you will never be forgotten with me by your side."

A/N: Je to divný drabble, tak trochu X-Men!au, kde je Minseokovou schopností silná empatie a svět se odehrává ve spustošené budoucnosti poté co Sentinelové ovládli svět a vyhladili více než polovinu lidstva (ano, nedávno jsem viděla X-Men: Days Of Future Past a dost mě to poznamenalo a prostě fuck yeah X-MEN).

fanmixes | winter soldier

12. srpna 2014 v 19:00 | S c a r s
Asi jsem zešílela. Minulou sobotu jsem konečně viděla Captain America: The Winter Soldier a narovinu říkám, že jsem z toho filmu nadšená po všech stránkách. A navíc Bucky Barnes - co víc si přát. Ach ano, jednou z věcí, které na The Winter Soldier zbožňuju, je samotný Winter Soldier, kterého zahrál Sebastian Stan. A jakmile se potom dostávám do podobné fáze, začínám dělat fanmixy. Je to už pár měsíců, co jsem vás naposledy informovala o nových fanmixech, ale dělám je poměrně pravidelně, i když jich stále není mnoho.

winter soldier;marching soldiers;

Nebudeme si lhát - druhý fanmix se sice jmenuje marching soldiers, ale stejně jako ten první, jsou oba v podstatě věnované Buckymu Barnesovi a jeho nové postavě Winter Soldier. První z mixů je pohodvější a angstovnější, kdežto v druhém mi ujela ruka a sáhla jsem po něčem maličko tvrdším :D Pokud necuknu, měla by se tu objevit i recenze na film.

fanmixes | exo, vixx & kpop.

16. dubna 2014 v 6:09 | S c a r s
Další várka fanmixů, jež mi už nějako dobu trčí na 8tracks a s jejich přidáváním sem, si dávám pěkně načas. Na svém účtu tam, je už přes deset podobných věcí a momentálně se nacházím na mrtvém bodě, takže je velká pravděpodobnost, že s tím přestanu na chvíli otravovat :D

neo fanmix, když je povídka v nedohlednu
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
mix korejských songů, které se mi líbí
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

exo fanmixes;

14. února 2014 v 11:26 | S c a r s
Nové fanmixy za poslední týdny. Byla to pro mě taková menší oddechovka a dát dohromady pár písniček nikdy nemohlo být lehčí! V mixech najdete docela hodně alternativního rocku, nějaký ten pop-rock, nějaký ten cover a jedný z nejznámějších vypalovaček, které teď frčí éterem a v neposlední řadě i něco z mé osobný hudební knihovničky. Mám pocit, že jsem se tak trochu zasekla na mrtvém bodě a nemám takřka co poslouchat. Při té příležitosti prstíčkem hrabu za nějaká doporučení na hudbu :D Jsem ve stádiu, kdy bych si poslechla asi cokoliv.

ups and downs; xiuhan fanmix
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
counting stars; minseok fanmix
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

keep it playin' | fanmixy ispirované exo.

22. října 2013 v 22:27 | S c a r s
Už nějakou dobu se chystám přidat pár fanmixů, na které jsem za svůj pobyt na 8tracks zaregistrovala a stačila si oblíbit. I přestože teď přináším mixy jen EXO inspirované, tuším, že tam nenajdete ani jednu korejskou písničku a většina z toho je spíš indie, rock nebo poprock. Po těch hektolitrech kpopu je vážně fajn, si poslechnout něco trochu jiného a tyhle mixy se vážně povedly. Máte tu čtyři z nejoblíbenější, tak třeba se i vám nějaký z nich bude líbít!~

tahle úžasná věcička funguje jako fanmix k povídkové sérii sova boys, kterou napsala úžasná sendandreceive. neskutečně mě ale mrzí, že přestala psát ;; co se mixu týče, je to směs všeho, ale moc se mi zalíbil.
co by se hrálo na house party, kterou by pořádali EXO? dost možná právě tahle řada písniček. není to úplně můj styl, ale něco se mi tam líbilo a celkově dohromady to není vůbec špatná kombinace. hlavně že tam není Bieber lol :D

 
 

Reklama


TOPlist
Follow on Bloglovin

s o u r c e © / ©


.