struggling with life but not really

can you see me as i am?

7. února 2018 v 21:52 | S c a r s

když jsem se u narozeninového článku pozastavila nad skutečností, že netuším jak to tu bude v budoucnosti vypadat, zaručuju vám, že mě nenapadla měsíční odmlka. yeah, i'm still here (sort of). na druhé straně jsem se aktuálně mínila podělit pár větami o skutečnost že žiju a mám se pěkně na hovno. to že jsem udělala nový layout už v plánu nebylo.

you were the sun, and I was crashing into you.

25. prosince 2017 v 18:40 | S c a r s
wow. just really wow. sepsat události posledních pár dní nebylo nakonec tak těžké, jako napsat úvod vystihující moje aktuální emoce a pocity ze zážitků. maybe i should stop trying. anyway. bylo těžké si představit pocit klidu přes vánočních svátky s tím tísnivým pocitem, který mě doprovázel od začátku minulého týdne. byla jsem odhodlaná to změnit a tahle sobota mi v tom hodně pomohla. thank god for that.

barking passion and fighting spirit.

11. prosince 2017 v 21:54 | S c a r s

kdyby moje wifi byla žijící člověk, dalo by se říct, že hrozí šance pohřbení zaživa mou vlastní rukou. v tom samotném aktu bych alespoň uspokojila svůj nekončící rage. kdežto pokud se vyřádím na routeru, bude mě to stát litr a v tom žádné uspokojení nenajdu.

peek a boo.

20. listopadu 2017 v 22:55 | S c a r s

i'm dead but somehow happy dead we could say. konečně proběhl progress na mém pokoji. koncert oor se blíží a mě čeká poměrně nadupané období. so let's enjoy every moment of it.

coffee is the most important meal of the day.

12. listopadu 2017 v 15:05 | S c a r s

zatímco jsem si před necelým měsícem prošla skrz jednu chřipkovou etapu, sápe se na mě druhá. je tudíž čas si konečně pořídit novou čepici a nějaký ten koberec okolo krku, který jiní označují za trendy šálu. možná jsem to měla udělat už dřív, but whatever.

if you don't save her, please just take her.

20. října 2017 v 23:29 | S c a r s

řikala jsem si, že v říjnu budu víc aktivní. well, doesn't look like it tho. chtěla bych mluvit o pozitivních věcech, ale můj pokoj je stále /STILL / rozdělaná ruina a bůh ví kdy bude. i'm not gonna lie, i fucking hate it.

don't chase the rabbit.

7. října 2017 v 17:29 | S c a r s

zase jsem změnila layout, jelikož na mě přišla chuť tvořit a skončilo to ještě víc minimalisticky, než jsem chtěla. ta úzká stránka mi ale jde po chuti. alespoň na nějaký čas. pochopitelně jsem si rozházela veškeré staré články, but still no regrets. do archívu radši nechoďte.


casually cute as fuck in the background.

they don't teach you anything worth knowing.

30. září 2017 v 22:15 | S c a r s

už je to nějakou dobu, co jsem se tu neobjevila. i could say i'm still alive but you know. to je tak, když si myslíte, že nastala existenciální krize, ale vy už jste existenciální krize. this is where the joke stopped being funny, ale já ten nový layout dodělám. někdy. i kdybych u toho měla umřít.
měli jsme touhle dobou už mít hotový můj pokoj, ale kvůli větším plánů a bourání se to celé nakonec posunulo až na půlku října. výtečně. a k tomu měla přijet na víkend i brněnská squad. fam, i miss u. but that's not happening either.

it's like having bad 24/7 but seriously whole fucking week. koupím si na netu svetr a dostanu tričko, které mi ke všemu ještě ani není. poslala jsem to zpátky a snad mi vrátí peníze. zmiňovala jsem nicméně i to, že jsem svůj bankrot na ebayi oslavila další koupí. a v pátek to dorazilo.

i hope you’ll wait for the real me, like this.

10. září 2017 v 20:47 | S c a r s


to poslední fisko s ebayem se nevyřešilo, takže mě nenapadlo nic lepšího, než to oslavit dalším nákupem na ebayi. tentorkrát s větším opatřením, aby se situace neopakovala. samotný nákup bude ale vtipný. vůbec poprvé jsem si objednala hadr na sebe. a ještě víc funny byly rozměry toho oversized svetru, který bych chtěla na spaní. jsem na to jednoduše hodně zvědavá.

měla bych si koupit baterky do ovladače, jelikož bouchání s ovladačem už nepomáhá. tímhle tempem budu muset s baterkami koupit i nový ovladač. proč si to nekomplikovat, když to jde jednoduše, že?! anyway, snad to ještě počká, než dokoukám Duel. that would be really cool.

tento týden jsem si konečně byla vyzvednout ve fotolabu fotky a plakáty. and i love it so much! ♥ bude ještě sranda na to najít vhodné rámečky. dvě panoramatické fotky ale ani nebudu moct použít a nějak mě to netrápí. mamce se líbily, takže pro ně najde místo.

no limit in the sky that I won't fly for ya.

4. září 2017 v 23:08 | S c a r s

okradli mě na ebay. it could be clickbait, but nope. takže se radši bavím starými příspěvky na tumblru a snažím se nebrodit deep webem se snahou o návod na kvalitní woodoo panenku, nebo nějaké jiné witchcrafty. žijeme v moderní době, ale já mám slabost pro záležitosti dělané po staru.

neděle měla být ve znamení blogové updatu, jenže ani update oblíbené povídky nějak nedokázal zachránit moji náladu. mělo to asi hodně co dělat s novou barvou, jež přišla do kontaktu s mými vlasy o den předtím.

něco ve stylu tmavě červené s nádechem do fialova. #fucking hate it so much #everyone says it looks good #but i still fucking hate it alespoň nový trailer na bts comeback zmírnil moje utrpení. jenže pak přišel ten shit s ebay, který mimochodem započal asi dvacet minut před koncem mé pracovní doby. how did i fucking deserved this shit?!
jsem v poslední době na můj vkus až moc přecitlivělá. mohla bych tvrdit, že netuším, kde se to bere, ale mám svou představu.
 
 

Reklama
......


"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / ©


...