struggling with life but not really

just a fading melody in your head.

23. září 2018 v 22:03 | S c a r s

lol, it's been two months. a přiznám se, že mám hlad. to sice vůbec nesouvisí s tím, že už uběhla taková doba, ale momentálně je to jediné, na co dokážu myslet, takže odběhnu vyrabovat lednici a budu se modlit, abych cestou našla my dying will to finish this.

. . . several hours later


first a look then a spark from a second.

15. července 2018 v 12:27 | S c a r s
i was really ready to make that fan fic rec list no one asked for but i lost motivation before i could even start. my will drive is truly inspirational. ale dala jsem dohromady alespoň tento článek. well whatever.

zjišťuji, že pomalu každý článek začínám konstatováním, jak to v poslední době nebylo nejlepší, ale vzhledem k tomu, že jsem se dostala ke psaní, můžete si být jisti, že to zase nabralo pozitivní směr

(bc i wouldn't really write anything if not).anyway, so what's new then?

asi nebudu mít dovolenou, ale na druhé straně dostanu přidáno. do té doby si možná našetřím na nějaký pěkný pobyt v zahraničí, na který pochopitelně nebudu moc jet, protože pořád nebudu mít dovolenou. je to komplikované a nesnažte se v tom najít smysl, protože já si na pěkný pobyt v zahraničí nikdy nenašetřím, protože si pořád něco kupuju. just fuck me.

but im still pretty much content.

there’s no such thing as beautiful goodbyes.

6. června 2018 v 21:33 | S c a r s


nebudu lhát, ale červen nezačal úplně optimálně. a vlastně konec května také nebyl zrovna slavný. moc práce a málo času na spánek a naprosto primární věci, jako jídlo. but i'm getting better at being adult, okay. oh, slyšeli jste, že mají bts přijet do evropy. a my měly lístky. skoro. pár hodin to vypadalo, že si uděláme výlet do berlína, jenže pak přišel email s informací o chybě webu a nákupu lístků, které ani nebyly k dispozici.

well, takhle nějak mi začal červen.

pořád lituju holky, že nad tím shánením lístků
strávily tolik času a k ničemu to nebylo.

people are complicated puzzles.

14. dubna 2018 v 22:11 | S c a r s

I know you're not alive, but I know I don't treat you like you're dead. I know you're watching, but I know there's a chance you're not. I know you're not around to live, and I know you're always going to live through me.

History is All You Left Me [ Adam Silvera ]


i'm still deep in troye sivan's balls [...] i don't know, but did you ever have that feeling like you see a person and you just want to be friends with them? sivan gives me that feeling. can't really say for sure we would get along, but more i hear him talk, the more i like him, that's for sure.

chtěla jsem udělat nový layout. už před týdnem. prostě jsem dostala hroznou chuť ho vytvořit, jenže dvě hodiny u photoshopu mi naopak dokázali naprosto zkazit celou neděli. but here i am, finished. [yes, this deserves round applause] nah, not really. v podstatě stejně přidávám článek because of my withdrawal symptoms from that last book i read. it just really destroyed me, ale mezitím napíšu ještě kupu další, very unrelated shits, so be prepared.


at least these two are doing fine

anything it takes to make you stay.

24. března 2018 v 20:18 | S c a r spořád low-key nemůžu uvěřit, že je to už skoro tři celé měsíce v novém roce a já mám na kontě jeden článek. proto tak ale není divu, že se starší články staly terčem spamů na viagru. kam jsem to dopracovala? it's hard to believe that this place was such a huge part of my life and now i don't really miss it. a přitom nemám pocit, že bych blog vyloženě vyměnila za něco jiného. okay, možná za instagram. ale ani tam netrávím tolik času a ani se nesocializuju natolik, aby se do dalo považovat za náhradu. idk, přijde mi to prostě zvláštní.

you have also witnessed the beginning of my troye sivan era, i might add. má to co dočinění se změnou rádiové stanice v práci a přístupu lepší hudby, než kterou nabízí evropa 2 a její dokola opakující se playlist. i když troye není jediný, koho jsem si za poslední dobu přidala do hudební knihovny, nicméně pravděpodobně tím nejpodstatnějším. i'm in love, so in love with his music. celé blue neighborhood se mi dostává pod kůži and it cannot be stopped.ℒost boy build your hopes up like a tower

ℬlue anything it takes to make you stay

𝓌ild never knew loving could hurt this goodcan you see me as i am?

7. února 2018 v 21:52 | S c a r s

když jsem se u narozeninového článku pozastavila nad skutečností, že netuším jak to tu bude v budoucnosti vypadat, zaručuju vám, že mě nenapadla měsíční odmlka. yeah, i'm still here (sort of). na druhé straně jsem se aktuálně mínila podělit pár větami o skutečnost že žiju a mám se pěkně na hovno. to že jsem udělala nový layout už v plánu nebylo.

you were the sun, and I was crashing into you.

25. prosince 2017 v 18:40 | S c a r s
wow. just really wow. sepsat události posledních pár dní nebylo nakonec tak těžké, jako napsat úvod vystihující moje aktuální emoce a pocity ze zážitků. maybe i should stop trying. anyway. bylo těžké si představit pocit klidu přes vánočních svátky s tím tísnivým pocitem, který mě doprovázel od začátku minulého týdne. byla jsem odhodlaná to změnit a tahle sobota mi v tom hodně pomohla. thank god for that.

barking passion and fighting spirit.

11. prosince 2017 v 21:54 | S c a r s

kdyby moje wifi byla žijící člověk, dalo by se říct, že hrozí šance pohřbení zaživa mou vlastní rukou. v tom samotném aktu bych alespoň uspokojila svůj nekončící rage. kdežto pokud se vyřádím na routeru, bude mě to stát litr a v tom žádné uspokojení nenajdu.

peek a boo.

20. listopadu 2017 v 22:55 | S c a r s

i'm dead but somehow happy dead we could say. konečně proběhl progress na mém pokoji. koncert oor se blíží a mě čeká poměrně nadupané období. so let's enjoy every moment of it.

coffee is the most important meal of the day.

12. listopadu 2017 v 15:05 | S c a r s

zatímco jsem si před necelým měsícem prošla skrz jednu chřipkovou etapu, sápe se na mě druhá. je tudíž čas si konečně pořídit novou čepici a nějaký ten koberec okolo krku, který jiní označují za trendy šálu. možná jsem to měla udělat už dřív, but whatever.

 
 

Reklama