struggling with life but not really

# 15 | struggling with life but not really

25. února 2017 v 11:47 | S c a r s

11 01 _ 14 02

zjistila jsem, že čím dál tím víc potřebuju udržovat tyhle a jim podobné články v chodu. nejen z pocitu, že se stále něco děje, ale abych se k nim mohla vracet a nezapomenout.

11 01

poslední dobou se snažím radovat z maličkostí a když už chodím do práce za tmy, byla jsem alespoň schopná u nás z kanceláře vidět i východ slunce.

struggling for words.

11. února 2017 v 13:43 | S c a r s

i did a thing. jak vysvětlit něco, co se ani pořádně vysvětlit nedá. chytila mě velmi slabá kreativní chvilka, jež mi vnukla nápad. i tried. i really really tried. or not really. p.s. najdi všechny bts reference. also bts comeback is coming. tuhle neděli se mému blogu asi vyhněte. a tu příští asi taky.


'cause I'm still breathing on my own

2. února 2017 v 21:33 | S c a r s

nedaří se mi dokončit článek s nasbíranými fotkami. už jsem zapomněla jak těžké je se něčemu podobnému věnovat. ale do háje s tím, alespoň jsem dokončila review goblina a můžu si dovolit zbytečný článek s / yoongim / novinkami. n e v e r m i n d. ale tak pobavme se o mimo jiné i nekorejském seriálu skam, a nebo třeba i killing stalking / ha ha ha /.

k vaší smůle mě bangtani stále nepřešli. spíš bych řekla, že se to stále jen horší a horší. jsem dokonce i chudší o pár tisícovek / ha ha / ha ha /. k you never walk alone podotýkám nejsou absolutně žádné informace. na druhé straně ale konečně jedna z mála věcí, kterých nelituji. a objednala jsem si asi sedm nových chokerů. šest z nich bylo za naprosto směšné peníze a ten sedmý a poslední, mě stál víc, než těch šest předchozích dohromady.

# 14 | struggling with life but not really

9. ledna 2017 v 22:03 | S c a r s

25 12 _ 05 01

v mobilu se mi nahromadilo pár obrázků a já si řekla, že už tu dlouho nebyl článek s pořízenými fotkami a tím, co jsem dělala (někdy naposledy v sprnu a pak menší nálož v červnu). a když už jsem se obtěžovala dát jako první novoroční článek výhradně s korejskou populární hudbou, hodlám to tímto alespoň částečně zmírnit.

nepředpokládám, že by to mělo začít být pravidelnou záležitostí, ale někdy mě trochu zamrzí, že to bývalo prvotním účelem této rubriky, především v jejích začátcích, tudíž již skoro dva roky zpátky. nojo, začala jsem vám pak více cpát korejce.

crap | the best of 2016

30. prosince 2016 v 11:37 | S c a r s

Minulý rok jsem touto dobou připravila článek shrnující mé osobní best of z celého roku a letos bych v této menší tradici chtěla pokračovat. Nicméně ale k mému pohoršení jsem zjistila, že dosavadní sekce jsem tento rok nebyla schopná vyplnit a tak s nutností vznikly nové, na míru ušité mým aktuálním závislostem. Sort of personal and sort of random. H e r e w e g o !

movie; Train to Busan

Ano, přiznávám, že moje shlédnuté filmy a seriály z letošního roku jsou převážně z jihokorejské tvorby, ale Train to Busan si u mě bez tak vysloužil pozici nejlepšího filmu.

bonus; fuckin' watch this. herec Gong Yoo si v tomto snímku střihl hlavní roli a hlavní role se mu dostalo i v nové doramě Goblin, kde jeho postava šla do kina s hlavní hrdinkou právě na Train to Busan. v podstatě se jedná o jeho reakci na film. so fuckin' hilarious!

it's finally over. ha ha ha ha ha!

25. prosince 2016 v 19:12 | S c a r s

Přísahám, že se layout měl nést ve vánočním stylu, ale alespoň náznacích vánočních svátků, ovšem moje múza opět zklamala a oblékla se do černo-šedo-bílých barev. Jak jste si mohli všimnout, moje aktivita tento měsíc je ještě více tragická, než předešlé měsíce a stále se cítím mírně provinile za články převážně o mé osobě. Bohužel ani dnes neudělám výjimku.

Od posledního článku se ale stala řada věcí, které letošní svátky naladily na správnou vlnu, ať už budu mluvit o své pracovní situaci, kdy jsem konečně začala mít pocit, že jsem součástí kolektivu (a překvapivě k tomu stačila poměrně nepatrná snaha z mé strany), a nebo se zmíním o dárcích, které mi letos udělaly největší radost.

Čím starší jsem, tím větší fanda praktických věcí, se ze mě stává. Taky máte rodinu, kterou Vám každoročně nadělí ponožky? Moje maminka naštěstí ale nikdy nekoupí ledajaké a letos se můžu chlubit s tučňáky, nebo sovičkama a liškama. A to nemluvím ještě o pár teplých ponožek, které jsou pro mě výhrou v loterii, jelikož bych si bez nich nedokázala zimu představit.

Došlo i na kosmetiku, kterou nikdy neodmítnu a v neposlední řadě i boží čepici s rolákem, kterou jsem si sama letos ještě nestihla koupit. Ještě že babička ví.

your choice is the only answer in life.

11. prosince 2016 v 15:19 | S c a r s

Menší update o aktuálním dění, nejnovější doramách které sleduji a hudebních závislostech, na kterých momentálně ulítám. A vše hezky rozdělené.

Pamatuji si, jak mi kamarádka říkala "První týden v nové práci je nejhorší a zaručeně budeš chtít dát výpověď." Z nějakého důvodu se mě ale tahle skutečnost drží i po druhém týdnu a podle toho co jsem slyšela, hektické období asi nepřestane až do konce ledna. V podstatě to sice není tak vyhrocené, ale zvykám si až příliš pomalu a díky chřipce, co na mě leze už od poloviny týdne, dělám víc chyb, než obvykle. No není to dokonalé?

A z toho důvodu jsem se rozhodla, že si udělám radost menšími nákupy. Prvotním plánem byly nákupy na Vánoce, jelikož mi stále chybí většina dárků a po velmi neúspěšném pátku, kdy jsem lítala přes dvě hodiny po nákupních centrech a odešla jen s jednou věcí, jsem se rozhodla udělat radost i sobě. Vtipný moment začíná ale v okamžiku, kdy jsem dorazila domu a zjistila, že babičky koupila sestře to samé, co já.

smiley yoongi is life

Naštěstí jsem měla alespoň štěstí při vybrání dárku pro bratra a mamčinýho přítele, takže budu jen doufat, že dorazí včas. Ale přejděme k tomu, o čem jsem chtěla mluvit přednostně.

because love is like playing with fire.

25. listopadu 2016 v 18:31 | S c a r s

Zatímco si užívám dny volna před nástupem do nové práce, umírám bolestí jelikož si moudráky žádají pozornost. Ano, ušetřila jsem Vás výkecu nad svým psychickým stavem z této na výše stresující situace se kterou jsem se za poslední měsíc potýkala a ani s vyhlídkou stabilního zaměstnání, mě pocit nejistoty neopouští.

A bolesti zubů do toho tudíž také moc nepomáhají. Až budu na pohotovosti vyprávět jak to vyřešil můj zubař, asi je taky dost pobavím.

Doma si válím zadek už od středy, když tedy nepočítám tři hodiny čekání u doktora na vstupní prohlídku. Již tradičně se u našeho obvoďáka konal slet důchodců a čekárna tak připomínala společenskou akci.

Na druhé straně mi alespoň konečně přišli zimní boty, které jsem si před více než týdnem objednala. V objednávkovém listu ale stojí 'šněrovací holínky,' což mě značně vyvádí z míry.

why do i keep struggling?

17. listopadu 2016 v 17:51 | S c a r s

nový update o všem a ničem. v první řadě o Bangtanech, v druhé řadě o live action FULLMETAL ALCHEMIST a v neposlední řadě i o EXO. yeah, because why the hell not?!

Jenže já bych ráda mluvila i o dalších věcech a aktuálně proklínám blog za chybějící možnost tagů aka zahrnout jeden článek do více rubrik. Smutná skutečnost, se kterou se budu muset naučit žít.

Takže to opět pojmeme jako update současných slabin a pokud jste jedni z těch, kteří u mě rádi vidí Bangtany, budete asi muset sledovat každý článek bez ohledu na to, v jaké rubrice se článek pohybuje.

◄ honestly i didn't ask for this ♥

Měla bych na tumblr sledovat více k-pop blogů, jelikož mi moje dash aktuálně silně spoileruje nový díl Yuri!! on Ice, který jsem ještě neviděla a který podle všeho prosadil svůj první homo canon. There is some character development on the point. Gratuluji! Některé blogy zase řeší existenciální krize, upozorňují na nový díl 19 Days, na který čekám už věčnost, nebo řeší vybírání lokalit na dovolenou.

the greed that used to be my tool is now turning to swallow me.

6. listopadu 2016 v 17:35 | S c a r s

currently living with with four moods; i'm too old for this shit, i'm too tired for this shit, i'm too sober for this shit and i don't have time for this shit.

Padá na mě podzimní negativismus. Neřekla bych přímo deprese, ale v žádné případě se nejedná o výrazně příjemné stavy. Ke zlepšení nálady pomalu nic nepomáhá a už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy viděla nějakou doramu. Když nad tím tak uvažuju, možná by se to skutečně za depresi považovat dalo. Ale o tom se mi mluvit nechce.

Situace by asi nebyla tak kritický, kdybych do toho nezačala poslouchat i mixtape od Agust D, čímž mi Yoongi, aka BTS Suga velmi silně cloumá již s nadmíru pofidérním bias listem výše zmíněné skupiny, který se daří ruinovat i dalším členům mimochodem.

Právě díky Bangtanům a jejích rapper line jsem už dříve měla zájem poslechnout si jejich tvorbu, kterou separovali od aktivit skupiny jakožto celku, a tahle mixtape mě textově i hudebně zasáhla do velmi slabého místa.
 
 

Reklama


TOPlist
Follow on Bloglovin

s o u r c e © / ©


.