struggling with life but not really

under rich, relentless skies i've been setting highs.

11. června 2017 v 22:33 | S c a r s

už nám zbývá do odletu směr Amsterdam jen pár dní a mě už od začátku týdne chytá cestovní horečka. na to, že to původně měla být plánovaně spontánní akce, jsem nakonec upustili od menších tašek po normální kufry a tisíc krámů do nich.

čím více věcí mám, tím větší mám i pocit, že mi něco chybí.

nejvíc mě možná děsí představa, že neuvidíme ani polovinu věcí, které bychom vidět chtěly a už dopředu vím naprosto jistě, že tam není skoro žádná historická památka. ale tak možná něco potkáme cestou a nebo se rozhodneme na místě.

coffee shopy nejsou ale naší prioritou, jak by se po předchozím odstavci dalo odvozovat. pro mou spolucestující je to návštěva heinekena a pro mě vykřičená ulice. that's so much for priorities.

impossibility is a kiss away from reality.

21. května 2017 v 20:12 | S c a r s

unexpected tv series update? nope. it's not happening.

když se to tak vezme, s koukáním na druhou sense8 nemám vůbec velké zpoždění. netflix tuhle pecku vypustil do světa začátkem května a já tu jen o pouhých čtrnáct dní poté sedím a snažím se vstřebat zážitky.

"You think you're hunting us? We are coming for you."

musela bych se asi vážně hodně přemáhat do plnohodnotné recenze, což se očividně nekonalo, ale nedalo k tomu neprohodit pár slov. jestli jste se s sense8 ještě nesetkali, jedná o osm lidí z různých koutů světa, které spojují dvě věci - jejich vlastní mysl a vidina ženy, která si vzala život. zatímco se my se seznamujeme se světem každého z nich, oni si navzájem pronikají do životů, což všechno podstatně komplikuje. na sebe nejsou vázáni pouze myslí, ale dokáží dokonce i cítit to, co ostatní právě prožívají.

gave it all that you've got and it still doesn't cut.

1. května 2017 v 18:00 | S c a r s

minulý rok touhle dobou jsem se rozloučila s den a byla na cestě z brna zpátky do prahy s úspěšně zakončeným druhým animefestem na triku. možná už by taky bylo načase oznámit, že se na něj letos bohužel nepodívám z důvodu rodinné oslavy. mám dojem, že kromě den, jsou aya a mizu už (mírně) blogově dead, ale kdyby na tento článek náhodou narazily, here is info.

i když moje anime nálada za poslední rok naprosto utlumila, i přesto jsem se na další ročník af dost těšila. koneckonců právě tři zmíněné mám většinou možnost vidět právě jedině tam, ale kdyby se některá z vás rozhodla v srpnu poctít natsu con svou přítomností, let me know. možná bych byla zase schopná zajistit spaní.

co se samotného anime týče, nejvíc ze všeho mě asi štve, že se stále vysílá gintama a já viděla sotva dva díly. jenže ani s doramami to teď o nic lepší. stěží něco dokoukám a spíš jen začínám nové a nové ve snaze najít něco, co mě začne konečně pořádně bavit. všechno v podstatě stagnuju - kromě bts of course.

it’s tasty and sounds good, perfect for our sentiment.

17. dubna 2017 v 15:58 | S c a r s

ta výhlídka na velikonoční volno byla naprosto skvělá, obzvlášť po stresujícím týdnu v práci. jenže v poslední době nedopadá nic podle plánu, i když to koneckonců mohlo být stále horší. if i was ever bitch to u, please know that karma is now returning the favor and i was really suffering.
měla jsem za to, že nic nemůže být horší než vytahování osmičky, jenže poslední návštěva na chirurgii mě přesvědčila o opaku. samotný zákrok byl relativně v pohodě, ale když těch šest stehů potom přišlo k sobě, byly následující tři hodiny naprostá agónie.
a s čím mě neoddělala bolest, tak tomu pomohly antibiotika. bylo to vážně super. can u feel that dripping sarcasm? i když jsem na víkend neměla žádné plány, bez tak bych radši předstírala, že ani nebyl. kromě toho, že jsem totiž maximálně dokoukala jednu doramu, jsem neudělala absolutně nic. nevermind.

# 17 | struggling with life but not really

3. dubna 2017 v 22:50 | S c a r s

11 03 _ 01 04

"I've never known anyone who was what he or she seemed; or at least, was only what he or she seemed. People carry worlds within them." ― Neil Gaiman


11 03

při posledním updatu mi utekla jedna velmi důležitá fotka. poté, co jsme se rozloučili s brněnským zájezdem, jsme já a fetus vyrazily na nákupy. při cestě k paládiu jsem narazily na k-shop s jídlem a já si odnesla pár instanťáků. podotýkám, že ta kimchi polévka je božská!

# 16 | struggling with life but not really

17. března 2017 v 21:20 | S c a r s

18 02 _ 11 03

"I hope that in this year to come, you make mistakes. Because if you are making mistakes, then you are making new things, trying new things, learning, living, pushing yourself, changing yourself, changing your world. You're doing things you've never done before, and more importantly, you're doing something."
"The one thing that you have that nobody else has is you. Your voice, your mind, your story, your vision. So write and draw and build and play and dance and live as only you can." ― Neil Gaiman

i thought i cut you loose, severed the feeling.

15. března 2017 v 18:59 | S c a r s


this is sempiternal


over and over, again and again.
bring me the horizon; shadow moses
přidávám odkaz protože blog zase kraví

you're seeing the other side of me.

5. března 2017 v 17:00 | S c a r s

when is your life the same as your wifi connection - very unstable. přežila jsem zase jeden poměrně náročný týden a k mému zoufalství, víkend je téměř u konce. ale můžu si vlastně vůbec stěžovat, když mám pocit, že konečně žiju?

odpověď na danou otázku je sice ne, ale není tak jednoznačné. nevermind. v pondělí jsem se nicméně a především konečně stala hrdou majitelkou alb wings & you never walk alone. jungkookův polaroid je neskutečně cute a hobiho kartička so adorable. a tohle je tutově moje nejoblíbenější fotka z ynwa. precious lil bean.

zbytek pracovního týdne probíhal bez větších událostí, které by zastínily tu pondělní, i když pátek to trochu otočil do jiného směru.
sugar booger

pátek popravdě nemohl být už horší. jako kdyby nestačilo hektické dění v práci, ale sama jsem ten den musela jednoduše zabít večerem stráveným nad filmem Hope, který už na mém watchlistu nějakou dobu trčí a naprosto oprávněně. fucked me up, like a real deal. potom už mi nepomohlo na odreagování ani Bring it on, ghost jež se snažím už pár týdnů dokoukat. není to sice špatné, ale výrazně mě to nežene do dalších epizod. a já potřebuju kdrama, které mě chytí a nepustí.

recommendations anyone?

# 15 | struggling with life but not really

25. února 2017 v 11:47 | S c a r s

11 01 _ 14 02

zjistila jsem, že čím dál tím víc potřebuju udržovat tyhle a jim podobné články v chodu. nejen z pocitu, že se stále něco děje, ale abych se k nim mohla vracet a nezapomenout.

11 01

poslední dobou se snažím radovat z maličkostí a když už chodím do práce za tmy, byla jsem alespoň schopná u nás z kanceláře vidět i východ slunce.

'cause I'm still breathing on my own

2. února 2017 v 21:33 | S c a r s

nedaří se mi dokončit článek s nasbíranými fotkami. už jsem zapomněla jak těžké je se něčemu podobnému věnovat. ale do háje s tím, alespoň jsem dokončila review goblina a můžu si dovolit zbytečný článek s / yoongim / novinkami. n e v e r m i n d. ale tak pobavme se o mimo jiné i nekorejském seriálu skam, a nebo třeba i killing stalking / ha ha ha /.

k vaší smůle mě bangtani stále nepřešli. spíš bych řekla, že se to stále jen horší a horší. jsem dokonce i chudší o pár tisícovek / ha ha / ha ha /. k you never walk alone podotýkám nejsou absolutně žádné informace. na druhé straně ale konečně jedna z mála věcí, kterých nelituji. a objednala jsem si asi sedm nových chokerů. šest z nich bylo za naprosto směšné peníze a ten sedmý a poslední, mě stál víc, než těch šest předchozích dohromady.
 
 

Reklama