struggling with life but not really

it’s tasty and sounds good, perfect for our sentiment.

17. dubna 2017 v 15:58 | S c a r s

ta výhlídka na velikonoční volno byla naprosto skvělá, obzvlášť po stresujícím týdnu v práci. jenže v poslední době nedopadá nic podle plánu, i když to koneckonců mohlo být stále horší. if i was ever bitch to u, please know that karma is now returning the favor and i was really suffering.
měla jsem za to, že nic nemůže být horší než vytahování osmičky, jenže poslední návštěva na chirurgii mě přesvědčila o opaku. samotný zákrok byl relativně v pohodě, ale když těch šest stehů potom přišlo k sobě, byly následující tři hodiny naprostá agónie.
a s čím mě neoddělala bolest, tak tomu pomohly antibiotika. bylo to vážně super. can u feel that dripping sarcasm? i když jsem na víkend neměla žádné plány, bez tak bych radši předstírala, že ani nebyl. kromě toho, že jsem totiž maximálně dokoukala jednu doramu, jsem neudělala absolutně nic. nevermind.

# 17 | struggling with life but not really

3. dubna 2017 v 22:50 | S c a r s

11 03 _ 01 04

"I've never known anyone who was what he or she seemed; or at least, was only what he or she seemed. People carry worlds within them." ― Neil Gaiman


11 03

při posledním updatu mi utekla jedna velmi důležitá fotka. poté, co jsme se rozloučili s brněnským zájezdem, jsme já a fetus vyrazily na nákupy. při cestě k paládiu jsem narazily na k-shop s jídlem a já si odnesla pár instanťáků. podotýkám, že ta kimchi polévka je božská!

# 16 | struggling with life but not really

17. března 2017 v 21:20 | S c a r s

18 02 _ 11 03

"I hope that in this year to come, you make mistakes. Because if you are making mistakes, then you are making new things, trying new things, learning, living, pushing yourself, changing yourself, changing your world. You're doing things you've never done before, and more importantly, you're doing something."
"The one thing that you have that nobody else has is you. Your voice, your mind, your story, your vision. So write and draw and build and play and dance and live as only you can." ― Neil Gaiman

i thought i cut you loose, severed the feeling.

15. března 2017 v 18:59 | S c a r s


this is sempiternal


over and over, again and again.
bring me the horizon; shadow moses
přidávám odkaz protože blog zase kraví

you're seeing the other side of me.

5. března 2017 v 17:00 | S c a r s

when is your life the same as your wifi connection - very unstable. přežila jsem zase jeden poměrně náročný týden a k mému zoufalství, víkend je téměř u konce. ale můžu si vlastně vůbec stěžovat, když mám pocit, že konečně žiju?

odpověď na danou otázku je sice ne, ale není tak jednoznačné. nevermind. v pondělí jsem se nicméně a především konečně stala hrdou majitelkou alb wings & you never walk alone. jungkookův polaroid je neskutečně cute a hobiho kartička so adorable. a tohle je tutově moje nejoblíbenější fotka z ynwa. precious lil bean.

zbytek pracovního týdne probíhal bez větších událostí, které by zastínily tu pondělní, i když pátek to trochu otočil do jiného směru.
sugar booger

pátek popravdě nemohl být už horší. jako kdyby nestačilo hektické dění v práci, ale sama jsem ten den musela jednoduše zabít večerem stráveným nad filmem Hope, který už na mém watchlistu nějakou dobu trčí a naprosto oprávněně. fucked me up, like a real deal. potom už mi nepomohlo na odreagování ani Bring it on, ghost jež se snažím už pár týdnů dokoukat. není to sice špatné, ale výrazně mě to nežene do dalších epizod. a já potřebuju kdrama, které mě chytí a nepustí.

recommendations anyone?

# 15 | struggling with life but not really

25. února 2017 v 11:47 | S c a r s

11 01 _ 14 02

zjistila jsem, že čím dál tím víc potřebuju udržovat tyhle a jim podobné články v chodu. nejen z pocitu, že se stále něco děje, ale abych se k nim mohla vracet a nezapomenout.

11 01

poslední dobou se snažím radovat z maličkostí a když už chodím do práce za tmy, byla jsem alespoň schopná u nás z kanceláře vidět i východ slunce.

'cause I'm still breathing on my own

2. února 2017 v 21:33 | S c a r s

nedaří se mi dokončit článek s nasbíranými fotkami. už jsem zapomněla jak těžké je se něčemu podobnému věnovat. ale do háje s tím, alespoň jsem dokončila review goblina a můžu si dovolit zbytečný článek s / yoongim / novinkami. n e v e r m i n d. ale tak pobavme se o mimo jiné i nekorejském seriálu skam, a nebo třeba i killing stalking / ha ha ha /.

k vaší smůle mě bangtani stále nepřešli. spíš bych řekla, že se to stále jen horší a horší. jsem dokonce i chudší o pár tisícovek / ha ha / ha ha /. k you never walk alone podotýkám nejsou absolutně žádné informace. na druhé straně ale konečně jedna z mála věcí, kterých nelituji. a objednala jsem si asi sedm nových chokerů. šest z nich bylo za naprosto směšné peníze a ten sedmý a poslední, mě stál víc, než těch šest předchozích dohromady.

# 14 | struggling with life but not really

9. ledna 2017 v 22:03 | S c a r s

25 12 _ 05 01

v mobilu se mi nahromadilo pár obrázků a já si řekla, že už tu dlouho nebyl článek s pořízenými fotkami a tím, co jsem dělala (někdy naposledy v sprnu a pak menší nálož v červnu). a když už jsem se obtěžovala dát jako první novoroční článek výhradně s korejskou populární hudbou, hodlám to tímto alespoň částečně zmírnit.

nepředpokládám, že by to mělo začít být pravidelnou záležitostí, ale někdy mě trochu zamrzí, že to bývalo prvotním účelem této rubriky, především v jejích začátcích, tudíž již skoro dva roky zpátky. nojo, začala jsem vám pak více cpát korejce.

crap | the best of 2016

30. prosince 2016 v 11:37 | S c a r s

Minulý rok jsem touto dobou připravila článek shrnující mé osobní best of z celého roku a letos bych v této menší tradici chtěla pokračovat. Nicméně ale k mému pohoršení jsem zjistila, že dosavadní sekce jsem tento rok nebyla schopná vyplnit a tak s nutností vznikly nové, na míru ušité mým aktuálním závislostem. Sort of personal and sort of random. H e r e w e g o !

movie; Train to Busan

Ano, přiznávám, že moje shlédnuté filmy a seriály z letošního roku jsou převážně z jihokorejské tvorby, ale Train to Busan si u mě bez tak vysloužil pozici nejlepšího filmu.

bonus; fuckin' watch this. herec Gong Yoo si v tomto snímku střihl hlavní roli a hlavní role se mu dostalo i v nové doramě Goblin, kde jeho postava šla do kina s hlavní hrdinkou právě na Train to Busan. v podstatě se jedná o jeho reakci na film. so fuckin' hilarious!

it's finally over. ha ha ha ha ha!

25. prosince 2016 v 19:12 | S c a r s

Přísahám, že se layout měl nést ve vánočním stylu, ale alespoň náznacích vánočních svátků, ovšem moje múza opět zklamala a oblékla se do černo-šedo-bílých barev. Jak jste si mohli všimnout, moje aktivita tento měsíc je ještě více tragická, než předešlé měsíce a stále se cítím mírně provinile za články převážně o mé osobě. Bohužel ani dnes neudělám výjimku.

Od posledního článku se ale stala řada věcí, které letošní svátky naladily na správnou vlnu, ať už budu mluvit o své pracovní situaci, kdy jsem konečně začala mít pocit, že jsem součástí kolektivu (a překvapivě k tomu stačila poměrně nepatrná snaha z mé strany), a nebo se zmíním o dárcích, které mi letos udělaly největší radost.

Čím starší jsem, tím větší fanda praktických věcí, se ze mě stává. Taky máte rodinu, kterou Vám každoročně nadělí ponožky? Moje maminka naštěstí ale nikdy nekoupí ledajaké a letos se můžu chlubit s tučňáky, nebo sovičkama a liškama. A to nemluvím ještě o pár teplých ponožek, které jsou pro mě výhrou v loterii, jelikož bych si bez nich nedokázala zimu představit.

Došlo i na kosmetiku, kterou nikdy neodmítnu a v neposlední řadě i boží čepici s rolákem, kterou jsem si sama letos ještě nestihla koupit. Ještě že babička ví.
 
 

Reklama
......


"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / © / ©


...