struggling with life but not really

# 05 | struggling with life but not really

25. listopadu 2015 v 15:24 | S c a r s
Musím říct, že je poněkud zneklidňující přidávat články do struggling with life but not really, jehož primární cílem bylo dát dohromady pár real life momentů, které mi za poslední dobu udělali radost, ale s předchozím článkem mám dojem, že toto místo začínají přebírat fandomové věci, kterými mě krmí tumblr. IDK if I really mind, but please bear it with me. Abych ale zase nebyla total derp with no social life, což i tak v podstatě jsem, stalo se několik úžasných věcí.

irl kageyama s hinatou z HQ stage play; I just can't. this is srsly way too much for me to handle. they look so good and both of them are so adorable and cute and just fml

Na úvod se musím zmínit, že jsem s rekordním datem začala kupovat dárky na vánoce a nejvíc funny věc, že mám na účtu dost možná nejmenší finanční obnos za poslední dva roky. Je to ironie začít brzy nakupovat dárky, když na ně nemáte. Anyway, další zásek do mého finančního konta byla i tato zpráva na tumblru.

Je po půl roku od "předpokládaného" vyprodání titulu Even So, I Will Love You Tenderly, který jsem na si amazonu objednala v podstatě v okamžiku, kdy se to tam dostalo, ale knihu jsem do teď neobdržela. S velkým fuck you směrem k amazonu, jsem v okamžik objevení výše zmíněného postu zrušila objednávku a skočila po jedné z volných kopií, because this is Yoneda Kou and I need to have it. Ha ha ha. Už ji dokonce i odeslali a stála mě o čtyři kila méně, než na amazonu. Další vyslané fuck you směrem k amazonu. ( ˘ ³˘)♥

# 04 | struggling with life but not really

13. listopadu 2015 v 0:45 | S c a r s


Někdy na tumblru narazím na hodně trefné věci. Ve většině případech jsou spojené s mou bitchy povahou a ve všech ostatních případech se vztahují k horoskopům pro berany, ke kterým mimochodem taky patřím. Asi proto mě ani nepřekvapilo, když na seznamu krásný slov, byl beran spojován s defenestrací. Ha ha ha. I would also loved to throw few people out the window because why not, right?!

also guess who; luhan. little baby deer, it's been a long time

přejdu fakt, že vydal sólo placku (děkuji sunhee za to, že je skvělým zpravodajem), že už má za sebou pár hereckých partů a přejdu k tomuto videu. je to tak trochu promo jeho nového filmu the witness a musím říct, že se docela těším. nah, mám slabou chvilku, tak mi dovolte se těšit. co si budeme povídat, najdu tam pár failů, ale počkám si a uvidím.

každopádně už mám nějakou dobu s ním stažené twenties once again, ale ještě jsem se k tomu nedostala. that's so like me. přísahám, že tento víkend. asi dneska (ugh, je pátek a já tu nad článkem sedím už od čtvrtka, lol). v sobotu jdeme na bonda, ale hodnocení na csfd je k pláči.

another also, viděla jsem nějaký (asi) poslední vydaný záznam z exo koncertu a i přestože tam luhan byl, vystřihli z vizuálu skoro všechny jeho party. idk, but i find it really funny and pretty much pathetic. nevermind. chtěla bych říct, že mi v exo nechybí, ale kecala bych. asi jsem o tom už někdy zmiňovala, ale jeho odchod byla poslední kapka v mém angažování v kpop komunitě a tím to haslo. ztratila jsem zájem a to připomínám, že se ani nejednalo o mého biase. fuck this topic, no one cares anyway.

aries zodiac facts
They usually see no real need to hide anything. They usually put all their cards on the table, so you will know if they love you or hate you. They have no patience to pretend and be fake.

# 03 | struggling with life but not really

24. října 2015 v 18:27 | S c a r s
I was pretty sure I would not be able to post anything soon and certainly not into struggling with life but not really, because honestly I'm struggling lots these days.

Dost na blog kašlu, nebo tedy spíš skutečně nemám náladu. Otevřu nový článek a říkám si nah, not today. Taky si můžete všimnout, že nový layout je inspirován aktuální doramou She Was Pretty, kterou sleduji a články za posledních 14 dní jsou opět k doramám. Zmínila jsem to již několikrát, ale momentálně je to skutečně to jediné, co mi zvedne náladu, takže omluvte mou snahu to nacpat do každého článku. Nope, vůbec se vám to nesnaším vnutit, i když tenhle článek bude oddechovější.

also park seo joon gives me life

and his character is awkward as fuck HA HA HA HA

▼ im full of hate and anime references

16. září 2015 v 14:49 | S c a r s


O hledání práce a snu najít si sugoi job. /go and die already my naive self/

# 02 | struggling with life but not really

24. srpna 2015 v 13:15 | S c a r s

h e y ;

máte se? Dneska to bude něco málo o výletění (sort of) a Natsuconu 2015.
Tři poslední víkendy byly jedny skutečně nejlepších. Užívám si zaslouženého volna a při té příležitosti jsem konečně měla možnost se podívat i za babičkou a tetou do jižních Čech. Po několika dlouhých letech jsem se konečně namočila v bazénu a můžu vám jen doporučit ležet na lehátku, pořád v bazénu, okolo desáté večer a koukat na hvězdy. Dlouho si nepamatuju, že by mi bylo takhle fajn, takže jsem to v podstatě provozovala každý večer přes celý víkend. Na druhé straně musím říct, že jsem si to skutečně zasloužila, jelikož páteční tříhodinová cesta vlakem, v tom největším horku a ve vlaku bez klimatizace, mě naprosto oddělala. Celý víkend byl ale perfektní balzám na duši a ještě k tomu s rodinou.

# 01 | struggling with life but not really

3. srpna 2015 v 21:18 | S c a r s

aneb o tom, jak se mám fajn. also do you ever stop and
realize that the average person doesn't know what a ship is or what canon means?

Dnes jsem byla rádoby produktivní. Nejenže jsem aktivně přispívala v domácích prací (a oddělala si kompletně nalakované nehty, duh), ale po asi po roce jsem se rozhodla jít ke kadeřnici. Těším se na to dva měsíce. A pokaždé, když k ni někdo z naší rodiny jde, vypráví jí, jak nejsem schopná kvůli práci se k ní dostat. A to se teď mělo změnit. Hahaha. Natěšená jsem vyrazila, jen abych se do půl hodiny opět vrátila domu, protože fuck yeah, kadeřnice má dovolenou přes celý srpen. A víte, kdo chtěl spáchat sebevraždu? Nevermind.

Ale popojedem. Udělala jsem si radost a ze zavvi si objednala The Girl Who Leapt Through Time a The Last Samurai. Dávám to za vinnu těm nepotřebným penězům na PayPalu, které tam přece nemůžu nechat ležet. Do you feel me, right?! Anyway, už to dorazilo a leží to založené v poličce ještě s originální fólií. To mi připomnělo, že jsem si nedávno z práce přinesla nejnovějšího X-Mena v prodloužené verzi, Piano a ještě asi dva filmy, které u mě nepochodily jinak. Koukám furt na anime a film vyloženě už jen kupuju aby se na ně prášilo. Fuck the logic.

30 day challenge "to make myself feel better"

22. července 2015 v 9:24 | S c a r s

Není to možná ani tak challenge, jako spíš projekt a zároveň forma terapie. Není to zaručený recept na štěstí. Možná jde jen pouhou iluzi. Něco, co mě napadlo při dělání večeře, když jsem se ztratila v myšlenkách nad tím, jak by bylo fajn mít víc klidných momentů, jako právě tehdy, když jsem připravovala jídlo.

idk everything felt somehow empty

Měla jsem pocit, že jsem se dobrovolně nechala pohlcovat negativismem a dalšími špatnými vlastnostmi. Also this. A dost možná to bylo i tím, že jsem nebyla schopná uvažovat jinak. A chtěla jsem to změnit. Začala jsem se učit myslet více pozitivně, i když změnit způsob myšlení není tak snadné, jako jiné. A tak jsem se pokusila okořenit svůj život - o pozitivismus. Jak to dopadlo se můžete přesvědčit v celém článku. Zároveň to také fungovalo jako menší detox od blogu a asi v půlce jsem si říkala, že to nedám.

i've seen it all nothing shocks me anymore.

6. června 2015 v 21:35 | S c a r s
Kopu se ke změnám. Na blogu to pochopitelně není vidět a chytám mírné deprese, že je už červen. Stíháte to někdo? Pokud vás nebaví číst žvanění o mém osobním životě, či nesouvislý textu, který v místech nedává smysl, nebo vám k pochopení chybí několik poznatků, tenhle článek bude lepší vynechat. Nedávno jsem oslavila narozeniny //v březnu// a mám pocit, že to bylo sotva před týdnem. Za tu dobu, ale pociťuju několik změn a u dalších několika jsem byla strůjcem. Jak jedna skvělá osoba řekla, hodila jsem ručník do ringu a v práci podepsala osvobozující papíry. Prosím, neptejte se mě proč a jestli jsem si našla už jinou otrokařinu. Just nope.

Oddychla jsem si ale. A sadistické srdéčko tiše zaplesalo, když vedoucí, ehm, málem dostal infarkt. Znáte to, nikomu nepřejete nic zlého, ale---hele najednou se blíží autobus. I když jsem udělala čáru za jednou etapou trvající dva roky, cítím se poněkud slabě v kolenou. Kdo by totiž čekal, že to tahle dopadne?! Přijde mi, že se všechno sesypalo jako lavina. Jak rychle se budu schopná vyškrábat na povrch, nebo jestli se vůbec, je už jenom na mě. V těchto situací se ale nikdy nezachovám chytře a odříznu přitom hned několik lidí. Vím, že na všechno jdu špatně, ale uvědomuju si to až pozdě. Celý můj přístup je špatně a řeším to odstupem. Potřebuju to všechno strávit, obrátit pozornost jinak.

if i fail trying, it’s better than not trying, isn’t it?

19. května 2015 v 22:35 | S c a r s
His face is porn, thank you very much! (please don't mind me, it will pass) Víte co jsem chtěla udělat minulý týden? Objednat si dvě nové mangy od Yonedy-sensei. A víte co se stalo? Zase posunuly vydání o dva měsíce. Fuck you! A tak jsem začala prolézat ebay, protože držet peníze na PayPalu dva měsíce je přece nesmysl (haha, what a bullshit, just another reason to spend it; nevermind). K mé smůle tohle na ebayi nikdo neprodává, ani nedraží v aukci. Měli by konečně šoupnout distribuci klonů na trh s bílým masem, už mě fakt nebaví čekat. Also please meet my current celebrity crush.

Anyway, co jsem si pěkného pořídila za těch něco málo peněz? S překvapením jsem zjistila, že na PayPalu mu od posledního nákupu zbyly tři stovky, takže jsem nažhavila připojení - a koupila si další kryt na telefon (je odpornej, růžovej a praštenej). Pak sadu hůlek, protože je nutně potřebuju nové a jsem líná je kupovat v krámě (fuck the logic really) a v neposlední řadě jsem si koupila hodinky s kočkou za osm pětek :D Ještě teď se tomu směju. Nemám tušení jestli přijdou legit hodinky, ale za těch osm pětek mi to stálo :D

they said one-word tag but i said no

7. února 2015 v 12:32 | S c a r s

Oukej, držet se jednoho slova je nemožný! Jen abyste věděli :D Ještě než jsem stačila dokončit jeden článek, už přišla další nominace :D Co si z podobných věcí pamatuju, člověk vyplňuje pouze zadané otázky poslední osoby, i když obě předchozí slečny odpovídaly i na otázky předešlých účastníků a do toho už se mi nechtělo. Takže přidávám svojí sadu otázek a zadané otázky od Mizu a Saki :D
 
 

Reklama


......


"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / © /

...