struggling with life but not really

Anti-Flag [25/10/2009]

4. června 2012 v 11:43 | S c a r s

Začneme radši od začátku :D

O blogu a blogerech - aneb trocha keců do větru.

13. února 2012 v 10:38 | Scars

Spřátelené blogy a jejich na hlavu padnoucí pravidla.

Každý má svoje koníčky - a je to snad jediné univerzální téma proti kterému nic nemám. Jestliže jste nadšený fanoušek do hudby, ať už jakéhokoliv druhu či žánrů, nebo jen milovník filmů a seriálů, je věc známá všem. Hodně lidí se zaměřuje i na vlastní tvorbu - grafika, psaní povídek, focení. To všechno je nezměrné množství aktivit, které si já osobně na blogu ráda přečtu, jenže pak je tu druhá stránka věci, kterou trochu nepobírám.

Tenhle článek je v plánu už skoro půl roku, ale moje horkokrevná povaha se pokaždé uklidní. Ovšem impulzů k tomuhle už bylo víc než dost, a tak je tu tenhle článek. Kdo ví, jak se to vyvrbí - ale hurá do toho. Pokud člověk bloguje dlouho, vytváří si svůj vlastní styl ať už psaní, tak i vedení samotného blogu - ale člověk prostě nestačí žasnout, co všechno dokážou lidi na blogu vymyslet. Posbírám svoje zkušenosti a napíšu vám pár postřehů ohledně vedení spřátelených blogů.

Papa Roach & Yashin [13/07/2011]

15. července 2011 v 23:04 | miss. bloody Scars
A je to taky. Konečně jsem si na chvíli sedla k noťasu, a pokusila se dát dohromady něco normální, ale v žádném případě se to nedá považovat za report :D Najdete tu i pár fotek (příšerných fotek), a musím říct, že je to poprvé co jsem na koncertně fotila tak málo. Obvykle dát na 100 fotek, ehm, a ve středu se jich dala dobrý 24. Haha, chtěla jsem si to prostě užít a tečka!

@ dinokate.blog.cz

26/03/2011 Silverstein & There For Tomorrow & While She Sleeps

27. března 2011 v 15:50 | miss. bloody Scars

Zase jednou po sto letech na koncert. K mému překvapení se pro mě ten večer nestali hvězdami Silverstein, tedy aspoň podle plánu, který jsem měla. Kupodivu velice mile překvapili američtí There For Tomorrow, kteří odehráli úžasný set se songy Paiges, No More Room To Breathe, Deathbed, A little faster a pro mě naprostou srdcovkou Hunt Hunt Hunt.

Dokonce se nám poštěstilo ulovit podpis jejich zpěváka Maikiho a to dokonce i s fotkou :D (kterou ale neuvidíte, protože tam vypadám jako debil :D) Ale ještě by se slušilo znímit se o předkapele, která vystupovala jako první, což byli While She Sleeps. Tihle kluci z Anglie rozvýřili pěkný a místy dost divoky cirle pit.

Hráli asi dobře, hráli hodně nahlas, a hodně mě z nich bolela hlava :D Pak přišli na stage již zmíněný TFT, a bohužel doteď si nemůžu vzpomenout jakou písničkou začínali. Heh, mno nevadí. Jejich vystoupení jsem si hodně užila, stála jsem zhruba ve třetí řadě, hlavně kvůli kámošce, který se zbláznila do jejich bubeníka, kterého jsem ještě předtím potkali na chodbě společně s jejich zpěvákem Maikim.

BILLY TALENT [21/11/2009]

23. listopadu 2009 v 9:47 | Break°THE°Devil


Zdá se dost nemožný popsat tak dokonalej zážitek, takže věřte že se pokusím napsat o všech maličkostech, dojmech a hlavně o Talentech. Jestli sem někdy pochybovala o kvalitě jejich koncertů měla bych si dát facku. I když je dost možný že my sami, jsme jim dali pořádnej důvod řádit. A fakt sem čuměla, protože Ben byl k nezastavení :D

Billy Talent [24/06/2008]

24. června 2008 v 9:53 | dinokate

O konclu co jsem psala už v noci....

Teď je přesně 0:05 a já se nemůžů můj první koncert vynachválit.Věděla jsem že Anti-Flag není skupina,která mě nadchla, ale na pár písniček jsem si prostě musela zaspívat a pořádně zařádit. Bohužel většinu častu kdy hráli Anti-Flag jsem jen seděla a poslouchala a hlavně šetřila síly na Billy Talent. Když jsem pozorovali z balkónu Anti-Flag, všimla jsem si malýho chlápka kterej tam za pódiem skákala a dokonce zpíval. Hned mě napadlo že je to Ben a taky jsem měla pravdu. Kousek songu snima odzpíval a potom se zase vypařil.
 
 

Reklama
Follow on Bloglovins o u r c e © / ©


.