struggling with life but not really

darlings | žebrovník waltlův

5. března 2013 v 12:00 | S c a r s

Nová rubrika trash and thoughts. | Už hrozně dlouho jsem nic nefotila a dávám to za vinu baterii, které se není sama od sebe schopná dobít a i samotnému foťáku, který pokaždé trucuje na dně šuplíku. Dvě následující fotky jsem lehce upravila a zaostřila, ale jejich kvalita je i tak příšerná. Tady teď ani nejde ani tak o samotné fotografie jako spíš o mé miláčky, o kterých jsem se tuším ještě za svou blogovou historii vůbec nezmínila - shame on me.

Mé tři drahé krokodýlky (jak jim s oblibou všichni v rodině říkáme) máme už zhruba deset let. Pokud se nepletu tak jsem je dostala k narozeninám od máminýho přítele a absolutně nevím jak se to stalo, protože si nevybavuju, že nějaký podobný zvíře chtěla. Bylo to slizký, nechutný a ten pocit když jste to vzali do ruky - ugh, bleh. Ale jak šel čas, přestávala jsem se jich štítit a teď na svoje zlatíčka nenechám šáhnout.

můj podivný pohled na k-pop.

7. srpna 2012 v 17:11 | S c a r s
I'm seriously fucked up! Tenhle článek měl být jako moje vysvětlení proč jsem se dala na k-pop a co všechno mě k tomu přivedlo a možná i tímto článkem na něj přivést nějaké další lidi, ale jakmile jsem začala psát o fandomech zvrhlo se to v jeden velkej negativismus a ta pozitivní část najednou ztratila smysl i když jsem se to snažila vykompenzovat. Mno uvidíme, každopádně kdo se do článku pustí, určitě se nebojte vyjádřit vlastní názor na věc :) (ehm, dlouhý články už nikdy víc, fakt na to nemám :D)

Začíná to být asi už hodně špatné znamení, když osoba poslouchající výhradně rock píše článek všeobecně o popu, ale i to má svě opodstatnění. Hodně lidí se na mě kouká skrz prsty kvůli tomu, že jsem začala poslouchat k-pop, a nevím jestli je to kvůli rasové předsudkům, nebo jde jen vyloženě o názor na pop; nebo taky obojí. Ovšem víte co je nejvtipnější? Člověk, který nade mnou krotil hlavou, se po poslechu jedné pisničky vcelku zarazil a donutil mě, abych na své přehrávači zmáčkla replay a to už ani nemluvím o tom, jak ten samý člověk o pár dní potom nakazil i svou drahou polovičku, která výhradně poslouchala Rytmuse. Ach ta ironie.

Takže ano, předsudky. fuck you all for that. Když jsem přišla do styku s k-popem, kromě mé, tehdy ještě malé slabosti pro Asity, jsem si zamilovala především taneční choreografie ke každé písni, což je prakticky věc, které se v popu už skoro nevyskutuje a dost možná vymřela společně s Backstreet Boys. V první chvíli se mi tak nelíbila písnička, ale jako spíš sledovat deset mladých kluků tančit stejné pohyby, což bylo jednoduše k nezaplacení. Navíc k tomu také hodně přispěli lidé zde na blogu a jim bych za to také mohla poděkovat. První na talíři jsem měla Big Bang a i přetože klip k Fantastic Baby je jedna z nejbizardnějších věcí, se kterými jsem přišla do styku, hned na první poslech mě zaujal Daesungův vysoký hlas (i kromě jeho dost vypracované postavy) a v neposlední řadě i TOP, jeho úžasně tyrkysové vlasy a hluboký hlas.

Green Day & Billy Talent [29/06/2010]

26. června 2012 v 11:49 | S c a r s
Nejde to. Zase to nejde! Můžu vám říct to co jsem viděla, ale jak sakra co nejpřesněji popsat to co jsem cítila? Tu neuvěřitelnou atmosféru, to nepopsatelný štěstí a neskutečnej nával energie jen při pohledu na NĚJ! A to jsem se s ním ještě stačila i "pohádat" :D Mno ale neřešte. Všechny ty nepodstatné detaily, bez kterých bych nebyla najdete na CC.

Velmi, ale velmi podrobně popsané :D

BILLY TALENT [10/06/2012]

11. června 2012 v 14:19 | S c a r s
OH. MY. GOD! Ještě teď se při vzpomínce na včerejší večer klepu! :D

Jsme buď banda ignorantů, nebo jsme jen nesmírně loajální - mno podle toho z jakého úhlu se na to budete dívat. Obě předkapely, jak Plus Mínus, tak i Atlas Loosing Grip jsem dost solidně zazdili, spíš jen z faktu, že je nikdo skoro neznal, a většina ani neměla chuť je poznat. Všichni jsme totiž čekali jedině na Billy Talent, a to co přišlo po jejich nástupu na stage, byla divočina! Zpěvák Atlas Looging Grip se i nesměle zeptal, jestli mohou přijet do Prahy znova, a jelikož mi jich bylo trochu líto, zařvala jsem že ano, ovšem pod jednou podmínkou - už nesmí přijet s Talentama :D I'm mean and I know it. Jejich kytarista docela pobavil, když si cca v půlce setu všiml, že má rozeplej podklopec :D Jejich basák taky poslal do publika srdíčka, a mě v tu chvíli probleskou hlavou, že bych mohla zařvat "saranghaeyo", ale pak mi došlo, že nejsem na korejským koncertě, a na pódiu nestojí Yesung! Fuck that! nevermind :D

Zebrahead [15/04/2010]

9. června 2012 v 19:39 | S c a r s

Kdyby jste se mě včera po koncertu zeptali jaký to bylo, asi bych vám toho moc neřekla. Byla sem naprosto zničená a šíleně utahaná! Ty koncerty jsou svým způsobem i taková forma mučení. Masa lidí co do sebe naráží, plus v místech dost děsnej zvuk, navíc šílený vedro a nedostatek vody. Ale co, DALA BYCH SI TO ZNOVA :D

A Day To Remember [14/06/2010]

9. června 2012 v 19:39 | S c a r s

Všechno ale pěkně postupně. Celej den mi bylo dost blbě! :D Fakt šílený. Taková ta kombinace kdy vás bolí břicho z hladu, ale nervově jste tak v háji že nic jíst ani nemůžete. Chuť na jídlo se mi vrátila až po koncertě :D Prostě vtipný!

Ehm, šla jsem tam nakonec sama. A rozhodně se nedá říct že by mi to vadilo :D A i přes můj dost výraznej introvertismus, jsem se tam dala do řeči s príma holčinou :D Ani jsem netušila že můžu potkat někoho, kdo v tuhle chvíli poslouchá to samí co já, ať už se to týče A Day To Remember nebo takový Asking Alexandria. Není nad to si dělat nový přátelé :D

Ále, popojedem....

Enter Shikari [16/01/2010]

6. června 2012 v 11:04 | S c a r s

S opravdovým smutkem v srdci vám musím oznámit že Enter Shikari jsou pro mě nejlepší britská skupina a ti kdo tam nebyli, promeškali naprosto dokonalej zážitek. Takže pokud si nechcete ještě víc kazit den tak tohle prosím nečtěte :D

btw. při vstupu do klubu sem dostala "cosi". Mělo to na obalu ES logo atd. Až po konclu sem se začla zajímat, co sem to vlastně dostala. Nejprve si říkám že to asi budou sirky :D Ale když sem to otevřela jediný co sem ze sebe dostala bylo "si děláš prdel" :D Ehm, byl to kondom :D Díky kluci :D

Rise Against [06/11/2009]

6. června 2012 v 11:04 | S c a r s

Ten den jsme ve škole končili dřív, tudíž sem měla víc času na to dojet domu, převlíknout se a zase odjet do Práglu :D K Roxy sem se dostala asi okolo 15:30. Kluci z Rise Against přijeli něco málo před čtvrtou, ale všichni jen rychle proběhli, teda až na Joea a Brandona, protože je nějaký holka donutili se s nima vyfotit. Joe se ještě parkrát objevil a mimochodem taky slíbil že vrátí potom co udělá interview, což samozdřejmě neudělal :D ale já mu to odpustím :D Čekání bylo skoro smrtelný. Šíleně vás bolí nohy a začínáte cejtim záda :D Dokonce sme slyšeli zvukovku, kde hráli Survive, což mě ale zamrzelo protože pokud si dobře pamatuju tak na koncertě ji nehráli :( Já ten song šíleně miluju, ale aspoň že mi zahráli The Good Left Undone :D Ani nevím v kolik přesně začali pouštět, asi tak okolo 18:30. Našla sem si pěkný místo ve třetí řadě na pravý straně a kupodivu sem se tam udržela. O celou hodinu později, pokud se nepletu, začli slovenští Plus Minus. Byli celkem dobří, jen jak prostě neznám jejich songy moc mě nebavili. I když pogovat se dalo skvěle :D někdy to bylo celkem šílený, ale fajnový :D Okolo půl devátý konečně nastoupili hlavní hvězdy Rise Against.

Papa Roach [07/06/2009]

4. června 2012 v 11:43 | S c a r s

Jacoby Shaddix: Billy Talent?I love Billy Talent.
Já: Me too. *holy shit; drží se aby neomdlela*

Anti-Flag [25/10/2009]

4. června 2012 v 11:43 | S c a r s

Začneme radši od začátku :D
 
 

Reklama
......


"There are so many fragile things, after all. People break so easily, and so do dreams and hearts." Neil Gaiman

Follow on Bloglovin .... s o u r c e / © / © /


...