struggling with life but not really

Zebrahead [15/04/2010]

9. června 2012 v 19:39 | S c a r s

Kdyby jste se mě včera po koncertu zeptali jaký to bylo, asi bych vám toho moc neřekla. Byla sem naprosto zničená a šíleně utahaná! Ty koncerty jsou svým způsobem i taková forma mučení. Masa lidí co do sebe naráží, plus v místech dost děsnej zvuk, navíc šílený vedro a nedostatek vody. Ale co, DALA BYCH SI TO ZNOVA :D

A Day To Remember [14/06/2010]

9. června 2012 v 19:39 | S c a r s

Všechno ale pěkně postupně. Celej den mi bylo dost blbě! :D Fakt šílený. Taková ta kombinace kdy vás bolí břicho z hladu, ale nervově jste tak v háji že nic jíst ani nemůžete. Chuť na jídlo se mi vrátila až po koncertě :D Prostě vtipný!

Ehm, šla jsem tam nakonec sama. A rozhodně se nedá říct že by mi to vadilo :D A i přes můj dost výraznej introvertismus, jsem se tam dala do řeči s príma holčinou :D Ani jsem netušila že můžu potkat někoho, kdo v tuhle chvíli poslouchá to samí co já, ať už se to týče A Day To Remember nebo takový Asking Alexandria. Není nad to si dělat nový přátelé :D

Ále, popojedem....

Enter Shikari [16/01/2010]

6. června 2012 v 11:04 | S c a r s

S opravdovým smutkem v srdci vám musím oznámit že Enter Shikari jsou pro mě nejlepší britská skupina a ti kdo tam nebyli, promeškali naprosto dokonalej zážitek. Takže pokud si nechcete ještě víc kazit den tak tohle prosím nečtěte :D

btw. při vstupu do klubu sem dostala "cosi". Mělo to na obalu ES logo atd. Až po konclu sem se začla zajímat, co sem to vlastně dostala. Nejprve si říkám že to asi budou sirky :D Ale když sem to otevřela jediný co sem ze sebe dostala bylo "si děláš prdel" :D Ehm, byl to kondom :D Díky kluci :D

Rise Against [06/11/2009]

6. června 2012 v 11:04 | S c a r s

Ten den jsme ve škole končili dřív, tudíž sem měla víc času na to dojet domu, převlíknout se a zase odjet do Práglu :D K Roxy sem se dostala asi okolo 15:30. Kluci z Rise Against přijeli něco málo před čtvrtou, ale všichni jen rychle proběhli, teda až na Joea a Brandona, protože je nějaký holka donutili se s nima vyfotit. Joe se ještě parkrát objevil a mimochodem taky slíbil že vrátí potom co udělá interview, což samozdřejmě neudělal :D ale já mu to odpustím :D Čekání bylo skoro smrtelný. Šíleně vás bolí nohy a začínáte cejtim záda :D Dokonce sme slyšeli zvukovku, kde hráli Survive, což mě ale zamrzelo protože pokud si dobře pamatuju tak na koncertě ji nehráli :( Já ten song šíleně miluju, ale aspoň že mi zahráli The Good Left Undone :D Ani nevím v kolik přesně začali pouštět, asi tak okolo 18:30. Našla sem si pěkný místo ve třetí řadě na pravý straně a kupodivu sem se tam udržela. O celou hodinu později, pokud se nepletu, začli slovenští Plus Minus. Byli celkem dobří, jen jak prostě neznám jejich songy moc mě nebavili. I když pogovat se dalo skvěle :D někdy to bylo celkem šílený, ale fajnový :D Okolo půl devátý konečně nastoupili hlavní hvězdy Rise Against.

Papa Roach [07/06/2009]

4. června 2012 v 11:43 | S c a r s

Jacoby Shaddix: Billy Talent?I love Billy Talent.
Já: Me too. *holy shit; drží se aby neomdlela*

Anti-Flag [25/10/2009]

4. června 2012 v 11:43 | S c a r s

Začneme radši od začátku :D

O blogu a blogerech - aneb trocha keců do větru.

13. února 2012 v 10:38 | Scars

Spřátelené blogy a jejich na hlavu padnoucí pravidla.

Každý má svoje koníčky - a je to snad jediné univerzální téma proti kterému nic nemám. Jestliže jste nadšený fanoušek do hudby, ať už jakéhokoliv druhu či žánrů, nebo jen milovník filmů a seriálů, je věc známá všem. Hodně lidí se zaměřuje i na vlastní tvorbu - grafika, psaní povídek, focení. To všechno je nezměrné množství aktivit, které si já osobně na blogu ráda přečtu, jenže pak je tu druhá stránka věci, kterou trochu nepobírám.

Tenhle článek je v plánu už skoro půl roku, ale moje horkokrevná povaha se pokaždé uklidní. Ovšem impulzů k tomuhle už bylo víc než dost, a tak je tu tenhle článek. Kdo ví, jak se to vyvrbí - ale hurá do toho. Pokud člověk bloguje dlouho, vytváří si svůj vlastní styl ať už psaní, tak i vedení samotného blogu - ale člověk prostě nestačí žasnout, co všechno dokážou lidi na blogu vymyslet. Posbírám svoje zkušenosti a napíšu vám pár postřehů ohledně vedení spřátelených blogů.

Papa Roach & Yashin [13/07/2011]

15. července 2011 v 23:04 | miss. bloody Scars
A je to taky. Konečně jsem si na chvíli sedla k noťasu, a pokusila se dát dohromady něco normální, ale v žádném případě se to nedá považovat za report :D Najdete tu i pár fotek (příšerných fotek), a musím říct, že je to poprvé co jsem na koncertně fotila tak málo. Obvykle dát na 100 fotek, ehm, a ve středu se jich dala dobrý 24. Haha, chtěla jsem si to prostě užít a tečka!

@ dinokate.blog.cz

26/03/2011 Silverstein & There For Tomorrow & While She Sleeps

27. března 2011 v 15:50 | miss. bloody Scars

Zase jednou po sto letech na koncert. K mému překvapení se pro mě ten večer nestali hvězdami Silverstein, tedy aspoň podle plánu, který jsem měla. Kupodivu velice mile překvapili američtí There For Tomorrow, kteří odehráli úžasný set se songy Paiges, No More Room To Breathe, Deathbed, A little faster a pro mě naprostou srdcovkou Hunt Hunt Hunt.

Dokonce se nám poštěstilo ulovit podpis jejich zpěváka Maikiho a to dokonce i s fotkou :D (kterou ale neuvidíte, protože tam vypadám jako debil :D) Ale ještě by se slušilo znímit se o předkapele, která vystupovala jako první, což byli While She Sleeps. Tihle kluci z Anglie rozvýřili pěkný a místy dost divoky cirle pit.

Hráli asi dobře, hráli hodně nahlas, a hodně mě z nich bolela hlava :D Pak přišli na stage již zmíněný TFT, a bohužel doteď si nemůžu vzpomenout jakou písničkou začínali. Heh, mno nevadí. Jejich vystoupení jsem si hodně užila, stála jsem zhruba ve třetí řadě, hlavně kvůli kámošce, který se zbláznila do jejich bubeníka, kterého jsem ještě předtím potkali na chodbě společně s jejich zpěvákem Maikim.

BILLY TALENT [21/11/2009]

23. listopadu 2009 v 9:47 | Break°THE°Devil


Zdá se dost nemožný popsat tak dokonalej zážitek, takže věřte že se pokusím napsat o všech maličkostech, dojmech a hlavně o Talentech. Jestli sem někdy pochybovala o kvalitě jejich koncertů měla bych si dát facku. I když je dost možný že my sami, jsme jim dali pořádnej důvod řádit. A fakt sem čuměla, protože Ben byl k nezastavení :D
 
 

Reklama